Тя не знае!

  • 10 505
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 942
Що не намериш телефоните на другите 2 дами, да им се обадиш като се представиш за някоя негова близка /колежка, братовчедка и т.н/ и да им кажеш, че са го повишили и му правите купон изненада. Събираш ги девойките /аз бих събрала и всичките му колеги и приятели/ сядате и като дойде човека само го гледай как ще реагира.  Joy
После си вземаш вече стегнатия багаж и му казваш "Сбогом, ЗАЩОТО ... "

Малиииииииии колко мелодраматично го измислих, а  Joy Joy

# 76
  • Мнения: 25
Що не намериш телефоните на другите 2 дами, да им се обадиш като се представиш за някоя негова близка /колежка, братовчедка и т.н/ и да им кажеш, че са го повишили и му правите купон изненада. Събираш ги девойките /аз бих събрала и всичките му колеги и приятели/ сядате и като дойде човека само го гледай как ще реагира.  Joy
После си вземаш вече стегнатия багаж и му казваш "Сбогом, ЗАЩОТО ... "

Малиииииииии колко мелодраматично го измислих, а  Joy Joy

 Peace Напълно съм за! Но трябва да си готова психически  Thinking

# 77
  • Мнения: 215
А бе за какви деца ти говори този човек? Нали не правите секс?  newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 1 124
Какво става Норе, какво реши?

# 79
  • Мнения: 2 759
                      Моите съболезнования на авторката на темата  Hug. И като си/му събере багажа да не забрави да копира темата в муньовците/мунките  Whistling.

# 80
  • Мнения: 14 507
                      Моите съболезнования на авторката на темата  Hug. И като си/му събере багажа да не забрави да копира темата в муньовците/мунките  Whistling.

като му събере багажа ли?
нищо не бих събирала аз - през балкона ще ги ихвърля всичките му парцали, може и да му нарежа всичкото бельо и ризи, да видим с какви дрехи ще отиде до магазина да си купи нови.... Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 216
Имах един колега, който водеше три жени. Беше дребен и черен като циганин, а те всичките бяха синеоки и светлокоси. За жена му хайде- върви дойди- все пак семейство имат, финансови интереси, може и тя да си има свой живот, но едното момиче изглеждаше съвсем с акъла си, беше с него вече 4-5 години, още от студентските си години, нейните родители го приемали като зет. Понеже нея не можех да я питам какво прави с него, един ден питах него и той ми вика: ако иска да ме остави, никой не държа насила.
Третата работеше в кафето на работа, и един ден отивам за кафе, гледам той и скубе веждите през бара, тя само дето не мърка. А като дойдеше втората на работа, тази директно се напиваше.

# 82
  • София
  • Мнения: 13 228
Имах един колега, който водеше три жени. Беше дребен и черен като циганин, а те всичките бяха синеоки и светлокоси. За жена му хайде- върви дойди- все пак семейство имат, финансови интереси, може и тя да си има свой живот, но едното момиче изглеждаше съвсем с акъла си, беше с него вече 4-5 години, още от студентските си години, нейните родители го приемали като зет. Понеже нея не можех да я питам какво прави с него, един ден питах него и той ми вика: ако иска да ме остави, никой не държа насила.
Третата работеше в кафето на работа, и един ден отивам за кафе, гледам той и скубе веждите през бара, тя само дето не мърка. А като дойдеше втората на работа, тази директно се напиваше.

Бляк! Отвратителна работа! Sick

# 83
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Отвратителна, но май ще излезе масова Sick
Гледам, че учудените са малко, а форумът нали все пак не е представителна извадка Tired

# 84
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Учудвам се колко висок праг на търпимост имат някои жени. И колко ниско могат да паднат.
Макар че отстрани е лесно да се пише... но една жена, която търпи двойнствен (тронствен) живот или насилие, няма никакво себеуважение.

# 85
  • Мнения: 141
къде отидоха тези две мацки?

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 269
къде отидоха тези две мацки?
Събраха се.   Joy
Ох, ние го обърнахме на сеир, но какво ли им е на тях!?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Отвратителна, но май ще излезе масова Sick
Гледам, че учудените са малко, а форумът нали все пак не е представителна извадка Tired

Трамелче, нищо не може да ме учуди на този свят! Ни-щи-чко! В селото на баща ми имаше един-с две жени. Едната на горния етаж, втората на долния. Имаше и една любовница. Тя не живееше с тях. И детенце имаше от едната. Обаче тоз мъж такъв мъж, че направооо  ooooh! Чичо ми го беше извикал за някаква работа в къщата на село. Като го видяхме-аз, майка ми и стринка ми, направо ни увиснаха ченетата.  hahaha Забравихме си приказката и всичко  hahaha Та, не ме учудва нищо де.

И ай кажете к'во стана сега, намерихте ли се?

# 88
  • Мнения: 431
Тези форумски сериали винаги свършват на най-интересното. Confused

# 89
  • Мнения: 9 911
аа, и в нашия квартал има едни - тя се занимава с двете деца, той има любовница в съседен блок. Обаче развод не й дава, понеже нямало да се справи сама. И тя си стои така, нито с мъж, нито без мъж.

Общи условия

Активация на акаунт