Нетърпеливи сме да чуем вече, сърчицето на ЮЛСКОТО човече!

  • 10 096
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 289
Ъъъъ, има ли някой със запек Blush Как се справяте?

Активиа всеки ден по една голяма с ягоди и мюсли вече седмица, има някакъв ефект, а ако няма за съжаление не пазя етикетите за да ми върнат парите след 14 дни Grinning Grinning Grinning. Пия 2 чаши прясно мляко на ден - сутрин едната с нес кафе , след обяд с какао..И много плодове - сушени , пресни.. знам че единственото лекарствено средство за бременни е Дуфалак, но още не съм прибегнала  Wink

# 286
  • Мнения: 1 427
На всички ли ви се гади? На мен не и това ме тревожи. Може би още е рано? Закъснението ми е 10 дни.

# 287
  • Мнения: 6 904
На всички ли ви се гади? На мен не и това ме тревожи. Може би още е рано? Закъснението ми е 10 дни.
Ели, вече си имаме нова тема, пиши там -    
Ало, мамо, чу ли?! Бебок ще имаме през ЮЛИ!

Относно гаденето и аз вече имам 10 дена закъснение и на мен все още не ми се гади Rolling Eyes

# 288
Здравейте мами
Нова съм тук,дори скоро научих ,че съм бременна.
Сбъдещият татко ще ходим на лекър другата седмица за да каже,кога ще е термина ми.По мой сметки е краят на юли началото на август.На 26 год.съм и ми епърва бременност.
На 1 септември се оженихме с бъдещия татко.Ех беше една хубава и весела сватба,много дълго подготвяна.Сега съм на друга вълна, всичко с бебенцето да ни е добре.
Ще пиша за всичко ново около мен, споделяйте и вие.

# 289
  • София
  • Мнения: 1 946
tini81, добре дошла! Пиши обаче в новата тема, че тази е над 15стр и ще я затварят.

   
Ало, мамо, чу ли?! Бебок ще имаме през ЮЛИ!

# 290
  • Мнения: 132
здравей те и от мен
аз съм също бъдеща юлска мама
поздравления на всички с пожелания за лека, спокойна и безпроблемнна бременност
моя термин го определиха за 04.07.2008г.
последна ментруация на 27.09.2007, но цикъла ми е бил винаги нередовен и сега малко се разминават 2 те мнения на докторите при който ходих с 1 седмица мисля бяха

# 291
  • София
  • Мнения: 2 884


ИМА НОВА ТЕМА, моля не пишете в тази

# 292
# 293
  • Бургас
  • Мнения: 260
Момичета, ще ме запишите ли при вас?
Вчера видяхме пулсациите Simple Smile в 8гс съм. Излишно е да казвам колко съм щастлива.
Малко инфо и от мен. Силвия от Бургас на 26 (Все още!!!) 1-неуспешна, сега е  втора бременност и силно се надявам да няма проблеми Simple Smile Мисля позитивнооо Simple Smile
Успех   Hug Hug Hug Hug Hug

# 294
  • Мнения: 782
Има нова темичка, там се запиши Simple Smile и добре дошла

Общи условия

Активация на акаунт