Живея втори живот в съня си трета поредна нощ....

  • 4 023
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 877
Супер, абсолютно си на далавера. Един път тъй, нощес - иначе. Ако случайно продължиш с паралелните сюжети, разкажи дали вторият следва някаква правдоподобност (миеш ли чинии, карате ли се и т.н).
Много литературно, ммм - наистина си заслужава разказването.

# 46
Това се случва с мен вече 20 год. и какво?  Свикваш и продължаваш,  но все пак малко боли, като се събудиш, така че ако си силна , промени го, докато не е станало късно! Hug

# 47
  • Мнения: 1 077
сънувай си бе, жена... нека ти е топло и уютно... а пък, не се знае, (аз например сънувам цветно, със спецефекти, миризми и вкусове, например веднъж сънувах огромен сладолед с 36 топки, различни, най-отгоре беше теменужката...  Mr. Green,... та както казвах, може и насън да те ядоса и да му миришат чорапите... и да почнеш да си сънуваш, каквото си сънуваш обикновено...
Сериозно, сънищата си имат и компенсаторен механизъм. Нещо, което ти е минало през ум, се доразвива съвсем реално на сън. Ми, ок, какво толкова, нали не е кошмар, не се оплаквай  Rolling Eyes
Признавам, и на мен ми е интересно как върви семейният живот насън, разкаазвай, ако има още и не ти секнахме вдъхновението с нашите поучителни словоизлияния...  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 503
-А сега сериозно, точно това ми се струва странно, че сънувам цял ден в съня си. Все едно няма нощ...

Нали знаеш ,че има друга реалност и паралелни светове.
Научно доказано е.

/Скиптиците да си траят!!/

Освен това сънищата са много показателни.
Потърси литература и ако има шанс потърси Вера Кочовска,
тя би ти дала отговори ,които търсиш. Wink

Няма нищо случайно

# 49
.... ми е някак топло и когато се събудя сутрин ми става много неприятно ,че е свършило и че пак съм back to the reality.
Някой преживявал ли е нещо подобно?
....

Да. В това няма нищо свръхестествено.
Ти си просто твърде чувствителна и с доста развито въображение.Лошо няма , стига да не го пренесеш в ежедневието и да повлияе на  истинския ти живот и отношения в семейството.Аз също сънувам поредица/сериали/ от сънища.После ми е такова едно хубаво за известно време, или пък гадно, зависи от  конкретния сън.Вече се научих да не им обръщам внимание, просто улавям емоцията и после ги забравям Wink

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не ми се е случвало чак цял реален ден да сънувам и следващата нощ да е продължението.. Но съм имала сънища, в които има препратки към предишни.
Също съм сънувала и че съм с друг човек, реално не сме имали такива отношения, защото бях заета и го държах по-далече от мен. Naughty Но винаги ми е било интересно как щяха да се развият нещата, ако бях поела по друг път, по-добре ли щеше да ми е или по-зле, така че ми е приятно да си сънувам такива неща от време на време. Така или иначе в реалния живот не мога да правя взаимноизключващи се неща.

# 51
  • Мнения: 597
Възможно е той много усилено да мисли з атеб

# 52
# 53
  • Мнения: 215
Прочети +Пътят на душата+ и ще разбереш защо става така  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт