Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 131
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Искам да споделя с вас, че съм много доволна дотук от резултата от китайските капсули!
След три хапчета бях минус 1 килограм. Днес ми е 4 ден и нарочно не се меря, за да е изненада:) Смятам като стане една седмица, тогава да видя за какво става въпрос.. Съдя обаче по дрехите си - определено колана ми влиза вече на предната дупка.
Спрях да ходя на фитнес тези няколко дни с оглед на това, че бързо се измарям.
Проблем със съня наистина се получи - реших го много лесно като пия Benosen!
И така, ДОВОЛНА СЪМ Hug

# 166
  • Мнения: 206
Много интересно как можеш да кажеш, че си доволна като ги пиеш едва от 4 дни Shocked
Изчакай поне месец, два и тогава сподели Laughing

# 167
  • Мнения: 1
biko може ли вече да споделя резултати или наистина трябва да изчакам месец-два, както всички, които са писали дотук в темата? Стори ми се, че всеки пише, когато реши как се чувства, доволен ли е, не е ли, странични ефекти и т.н. Не знаех, че трябва да чакам месец-два... Ако кажеш, че вече може да споделя дали съм доволна, ще пиша!!!
Благодаря предварително  Wink

# 168
  • Мнения: 206
 Peace Wink
Успех, дано и за напред нямаш странични ефекти Praynig
  bouquet

# 169
  • Мнения: 1
Дано! Благодаря ти  Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 0
Здравейте втора седмица пия ЛИда и ефекта е 7кг, намирам ги по 40.00лв ако някой се интересува да ми пише много са добри хапчетата пила съм какво ли не от рекламите дори и Редуктил но лида бият първенството

# 171
  • Мнения: 3
Аз пия ЛИДА от 22 дни и съм "-2"кг........,които свалих още на 5-я ден и от тогава насам не съм мръднала......Как става този номер на китайката със 7-8 свалени килограма незнам????

# 172
  • Мнения: 126
Здравейте втора седмица пия ЛИда и ефекта е 7кг, намирам ги по 40.00лв ако някой се интересува да ми пише много са добри хапчетата пила съм какво ли не от рекламите дори и Редуктил но лида бият първенството
Привет!
Аз се интересувам от къде ги купуваш по 40 лв. На мене ми ги предлагат по 50. Ако може и аз да ги купя по-евтино, ще съм ти благодарна много!   bouquet

# 173
  • Мнения: 126
И... още нещо... тези от 40 лв. нали не са ментак? Grinning
Защото се оказа, че тези, които ми предлагат за 50 лв. идвали от дистрибутор направо... т. е., не се прекупуват от трети човек...ама чакам да кажеш за твоите - по-евтините, все пак 10 лв. не е малка разлика.

# 174
  • Мнения: 1
Здравейте,
Момичета, защо не пиете тези китайски капсули за отслабване за които пишем тук? Лидата мисля, че не е много добре да се пие...Поне така четох на много места. От дрогерията, където си купувам тези китайските капсули ми казаха, че има защо да не се предлага Лида по аптеки и дрогерии... Казаха, че затова само в Интернет ги имало - не можели да вземат необходимите разрешителни, за да се предлагат в аптеки и дрогерии! Не искам да правя излишна реклама на китайските капсули - тук достатъчно е писано за тях, просто малко кофти действа такава информация за Лидата...
Иначе аз отчитам страхотни резултати от капсулите - не съм си мерила килограмите, но свалих два номера от дрехите си...Това незнам колко е като сантиметри.
Успех в отслабването момичета!!! И пишете за резултати:)

# 175
  • Мнения: 39
A в Пловдив къде ги продават.Как изглеждат.И какви пари са. Party

# 176
# 177
# 178
  • Мнения: 3
къде сте,момичетаа,какво става слабеете ли от ЛИДА-та??Аз днес изпих 26-тото хапче,а резултата е -2кг/които свалих в началото/ Cry защо така се получи при мен,незнам,а толкова се надявах да заслабна smile3518 На фалшивите ли попаднах.....,незнам?

# 179
  • Мнения: 217
Лидата не се предлага в аптеките,защото съдържа съставка,която е химикал и не може да се продава ,като хранителна добавка.Четох и че има доста  вредно действие,но за подробности незнам.
Аз влязох в един китайски на Самуил и ще ви кажа цените там.
Лида 25лв опаковка
Розови капсули 19лв  опаковка
Плодови капсули за отслабване/китайката ,каза,че целия Кирков ги пие / 28лв за 30дни по една.
Самата китайка пиела от години розовите,защото имала проблем със сърцето и другите били противопоказни.
Аз лично започнах розовите,с които се снабдих уж на далавера за 24лв,но нещо се почувствах зле и ги спрях,но за 4дни свалих 3кг и сега си ям и продължавам да смъквам.Реших отново да пробвам следващата седмица с нещо,всъщност или розовите или плодовите,на които пише,че са за отслабване на тялото,за подмладяване на кожата на лицето и за очистване от отровите.Ако съдя по китайката ,представи се за 52 годишна,а реално изглеждаше на 40,явно чайовете и хаповете действат.
От прочетеното тук ъвъ форума май се психясах и страничните действия ми дойдоха и от там.Трябва да се пие много вода.
Е това е от мен.
Arrogance ,вземи се премери и кажи  какъв е резултата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт