Декември чука на вратата, а бебчетата вече гукат във кревата!

  • 9 848
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Честито на мамите, които са се обебили- Гогито, Дани и мама Боби  bouquetДа са им живи и здрави рожбите!

ЧРД на Дайв, с пожелания за много прекрасни моменти свързани с човечето, което ще се появи скоро Hug

Аз също съм за нормално раждане, а бях се притеснила, че сме много малко такива, но сега видях, че има и доста други и ми стана по-спокойно Wink

А с тази еклерова торта, дето все я споменавате луднах и аз и сега намерих няква рецепта за нея и тези дни ще пробвам да си я направя  food002

Маленуш,разкажи ни за раждането и защо така трудно си се изчистила от упойката, с пълна ли си била?

# 286
  • Мнения: 534
Момичета, утре ни изписват!!!!!
Двете са добре, и искат да си идват, че в болницата им (особено на Ива!) е скучно... а и все пак си е друго да си си в къщи... Малката набива само и ... изкарва от зад Simple Smile Бебешка му работа... Да живеят памперсите! Че ако беше както едно време - мани, мани...
Сега тати изми колата и изчезва да търси торта и букети!

Пускам ви новата страничка, че ще се забавя, а вие сте си доста писателни Simple Smile

# 287
  • Мнения: 2 641
10x на бебобо и анима   bouquet ще проверя този уикенд.

на новите мамите с  бебенца пожелавам само радостни мигове  Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 1 144
Честито и на новите мамчета! Два дни не съм влизала и още 4 бебчета! Да са им живи и здрави на Дани, Гоги, Билка и мама Боби. Сега чакаме Вещичката, нали?

Момичета, вчера на видеозона видяха, че сме с омотана пъпна връв около врата. Направо полудявам от притеснение. Доктор Марков каза, че това се случва в 25 % от бременностите и обикновено няма никакъв проблем. Но дали не иска да ме успокои? Така или иначе ще съм секцио, но се питам дали не е опасно и още докато бебче е в мен? Утре съм на консултация и ще обясня на докторицата, КОЯТО НИТО ВЕДНЪЖ НЕ МИ Е ПРАВИЛА ЗАПИС НА ТОНОВЕ, (а не е вярно, че се правят от 37 седмица, от 33 се правят всяка седмица!!!!), че ще ходя всеки ден да ми записва тоновете и не ме интересува колко е ангажирана.

Уф, направо съм си притеснена. Пуснах отделна тема за тази пъпна връв и последствията в РИСКОВА БРЕМЕННОСТ, да чуя майчета с подобен проблем. И Косето беше така, и в последния момент ми направиха секцио и го спасиха, беше въпрос на минути да го загубя...

Какво ви притеснявам и вас, добре си бях решила да не споделям тук този проблем, че всички сме достатъчно напрегнати. Както и да е, целувки на всички и дано бебчетата ни се родят живи и здрави.  Praynig

# 289
  • Мнения: 1 210
Стела Мария - заповядай в новата темичка - има още нови мами. Хайде бързай, че и нея ще напълним утре-другиден. Много сме бързи.

Общи условия

Активация на акаунт