Коледни звънчета пеят, на АПРИЛКИ усмивките греят

  • 9 098
  • 309
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 531
Момичета, за килограмите не се притеснявайте! Първия път качих 15 кг, но много се движех, докато втория път трябваше да полежавам и качих над 20  Shocked Свалих си ги и двата пъти! Сега вече съм качила над 10  Twisted Evil И това с внимаването- трудна работа, поне за мен. До преди да забременея изобщо не съм предполагала какво значи истински глад. Няма начин да не ядеш, поне гледам да не е калорично, ама пък си викам- сега ми се е паднало, щото иначе се въздържам от сладки неща! Да са здрави децата, пък килцата се свалят  Hug
Относно имената , аз съм в голяма чуденка?? Сина ми е кръстен на баща ми, дъщеричката - на свекърва ми/ нищо че беше починала/ . Свекър ми е починал отдавна , казваше се Димитър и съм си харесала името Димана. Искам много да кръстя на майка ми, но не и харесвам името изобщо- Йовка. Единственото по свясно име с тази буква е Йоанна , но мъжа ми твърди че било католическо и иска православно! Та не знам още Thinking
За среща- на мен събота и неделя не ми е много удобно, щото няма градини и става малко сложно, виж през седмицата - по може !

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 12:58 от veni-b

# 226
  • Мнения: 116
 За днес съм първа, първа, първа  newsm44
 Още рано, рано ме събуди телефона /беше грешка  Crossing Arms / и не можах да заспя отново. Не знам за вас, ама последно време съм много сънлинва. Спя почти до обяд. Вчера говорих за това с две познати минали по нашият път и ми казаха, че това е нормално за този период.
 Приятен ден ви желая и много, много ритничета днес  Hug

# 227
  • Мнения: 116
 Оуу, не съм била първа.    Weary  veni-b се е записала час преди мен. Знаех си, че трябва да пия кафе първо.
 Е, поне пак съм сред първите и не съм се записала чак по обяд

# 228
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро момичета.
За имената съм си направила един списък и когато се сетя за хубаво име записвам и после с таткото осъждаме. Засега сме се спрели на Александра, Димана, Рая, Соня, Малена, Пламена, Диляна, Далия, Бирислава, Адрияна, Станимира, Аделина, а за момче Александър, Борис/лав, Адриян, Янислав, Денислав.
Още не знаем какво ще е бебето, но въпреки че имам усещане за момче, все женски имена ми се въртят в главата.
За ки, съм качила около 7-8 ки засега.

# 229
  • Мнения: 165
Добро утро и от мен bye
След два часа съм на фм и нямам търпение да видя бебока smile3521
Ще си нося и диск да ми прехвърли всички прегледи до сега плюс днешния и ако мога ще ги кача.
С килограмите не съм добре вече са 8,9. С първата бременност качих 16кг , но сега май ще са повече Confused
За имената както писах момче-Никола , момиче- Мария.
Чао до след прегледа Kissing Heart

# 230
  • Мнения: 4 309
Привет  Hug

И моя корем се втърдява от 4-5 дни. Веднага след консултация с док започнах да пия магнерот 3 пъти по 2. Каза ми да го пия така няколко дни и да се чуем да каже как да продължавам. Днес съм пила само 2 сутринта и сега от няколко часа се опитвам да се свържа с двама доктори и нито един не си вдига телефона  Sad
Иначе корема ми по-рядко започна да се втърдява, но не спира наплъно. Нямам болки. Искам да попитам ако някоя от вас пие магнерот по колко пие. Благодаря ви предварително. Иначе аз продължавам с опитите да се свържа с някой от докторите.
На мен д-р Марков ми го изписа първите 5-6 дни да го пия 3*2, а след това да намаля дозата на 3*1

# 231
  • Мнения: 134
Добро утро и от мен  bouquetмного ме радва това слънчице , тея мъгли ми бяха писнали smile3516
Аз досега съм качила към 7-8 кг.с предишната бременност много отслабнах ,но тая година напълнях нещо и сега след раждането живот и здраве ще се наложи да се потрудя малко повече  animal085 newsm39,но това не ме притеснява
лек ден ви желая и много усмивки smile3525

# 232
  • Мнения: 199
Привет момичета, пожелавам ви хубав, спокоен и усмихнат ден!
Искам да ви питам, като се има впредвид, че съм в 19 седмица, късно ли е за БХС?И ако има момичета, които са си правили БХС във Варна, нека ме насочат къде!

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 328
Добро утро, момичета!
Току-що се притеглих на кантарчето в къщи и се оказа, че до сега съм напълняла точно 8 кг. Незнам дали е много или е нормално, но за сега се чувствам добре. Е, малко ми е трудно да се обувам ботушките, ама за това има татковци.  Колкото до храната аз не мисля, че прекалявам, просто откакто забременях, започнах да закусвам. А и като се замисля, колкото и да кача, няма проблем, все ще ги сваля. Най-важното е бебчо да ми е жив и здрав!!!
Лек и усмихнат ден на всички!   bouquet

# 234
  • Мнения: X
Здравейте дами, да се отчета и аз! Първо за килата-стартирах от 66 (срамммм), после свалих 1, а миналата седмица като се теглих (от тогава не смея да се кача на гадния кантар) бях 67,5кг. Май е малко, ама аз се притеснявам, че изведнъж ще избухна с едни 10 килограма отгоре и за сега не се притеснявам! Пък и ми е първа бременност, така, че не знам по-нататък как ще се развият събитията! А и исках да ви питам дали всички сте усетили бебоците си? Защото аз усещам нещо-не е като да е без хич, ама в никакъв случай не са някакви отчетливи ритници и малко се притеснявам, пък и вече като съвсем се обърках в коя седмица съм....по термин е 20-та, а по размери на бебето ( и очаквана дата на раждане) съм 18-та, та за това малко не разбирам! Ама много ми се ще един як шут да ми издъни бъбреците!!!!
Исках и да ви питам дали си мажете с нещо тялото и с какво! А иначе в събота си купих първата бременна дреха (много странно се чувствах)-едни дънки 7/8 , че с тез панталони покрай работа съм заприличала на някоя лелка! Малко ме е яд, че по магазините за бременни малко спекулират с цените и ги надуват, защото знаят, че няма къде да идем и ще си купим от там дрехи, които не винаги си заслужават-за качеството говоря!И така, айде чао и  да видим дали днес ще ни трябва нова тема......

# 235
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен,

Относно килограмите , аз засега съм качила 5 кг. И не миличат толкова много, защото съм си малко закръглена, а пък и  точно преди да забременея свалих 6 кг.
Как ще ги сваляме ще му мислим после.  Иначе и аз трудно се надигам от леглото и трудно си обувам чорапите и ботушките. Ще става и по трудно , но татковците са до нас и ще помагат.

лек ден на всички

# 236
  • София
  • Мнения: 289
Добро етро и от мен Simple Smile

Byni  доколкото знам БХС се прави м/у 16-та и 20-та седмица така че не би трябвало да не можеш да си направиш Simple Smile

Аз днес пак се събудих ужасно гладна, незнам до края на бременността сигурно няма да минавам през вратата  Embarassed

Охххх и вече нямам търпение да дойде петък да отида при док. Ама може само да ме мери и да не гледаме бебо, ама аз ще се опитам да й се примоля да го видим Simple Smile Луда работа Simple Smile

Емма аз съм в същото положение като теб, нещо на моменти усещам ама незнам точно какво е дали е бебо, дали са ми червата и понеже страшно много ми се иска като при теб, и ми стана вече фикс идея и даже си мисля че от два дни нищо не съм усещала. Амам всичко ще е наред все пак ми е първа бременност и гледам да не се притеснявам, че може и по-късно Simple Smile

Аз се мажа с Мамма Дона на чико и маслото на Икаров и съм доволна ама това на чико е малко скъпо иначе е страхотен продукт, а това на икаров ми смърди ужасно и няма повече да го ползвам, просто немога да го търпя и наче и и добро като продукт, мисля да пробвам после с продуктите на Кокона и майка, моног мами казват че са доволни от тях Simple Smile

# 237
  • Мнения: 19
Емма и аз не съм усетила отчеливо ритниците на бебо.
усещам нешо ама и аз не знам точно какво е. И аз съм вече в период , който трябва да го усетя и вече и на мен вече ми е фикс идея. вечер лягам по гръб и чакам да усетя някой ритник, ама не. Това което усещам е все когато съм в седнало положение.

Относно мазането, аз бях почнала да се мажа с мас, обаче започна много да ме сърби от нея и я спрях. Иначе се мажа с един крем уж за бременни, 2 пъти на ден. Но смятам да си взема и от маслата на Икаров . Маслото  вечер, крема сутрин.

# 238
  • Мнения: 167
Здравейте и от мен.

Аз днес станах в 7.00 ,че бях да ми вземат микробиология.Стискайте палци да сме ги излекували тези Ентерококи,че ми идва  #2gunfire

Аз нямам търпение вече да дойде понеделник и да отида на ФМ.Много ми се иска и Марков да потвърди за момата.Дано Praynig

Движението из София е направо ужасно.До преди 2,5 месеца стигах от вкъщи до Фемина за 10 мин.,а днес ни трябваха 25 като излязохме много по рано от обикновенно.Не знам след някой и друг месец дали изобщо ще можем да се придвижваме с автомобили newsm78 #Crazy

# 239
  • Мнения: 90
Здравейте дами, да се отчета и аз! Първо за килата-стартирах от 66 (срамммм), после свалих 1, а миналата седмица като се теглих (от тогава не смея да се кача на гадния кантар) бях 67,5кг. Май е малко, ама аз се притеснявам, че изведнъж ще избухна с едни 10 килограма отгоре и за сега не се притеснявам! Пък и ми е първа бременност, така, че не знам по-нататък как ще се развият събитията! А и исках да ви питам дали всички сте усетили бебоците си? Защото аз усещам нещо-не е като да е без хич, ама в никакъв случай не са някакви отчетливи ритници и малко се притеснявам, пък и вече като съвсем се обърках в коя седмица съм....по термин е 20-та, а по размери на бебето ( и очаквана дата на раждане) съм 18-та, та за това малко не разбирам! Ама много ми се ще един як шут да ми издъни бъбреците!!!!
Исках и да ви питам дали си мажете с нещо тялото и с какво! А иначе в събота си купих първата бременна дреха (много странно се чувствах)-едни дънки 7/8 , че с тез панталони покрай работа съм заприличала на някоя лелка! Малко ме е яд, че по магазините за бременни малко спекулират с цените и ги надуват, защото знаят, че няма къде да идем и ще си купим от там дрехи, които не винаги си заслужават-за качеството говоря!И така, айде чао и  да видим дали днес ще ни трябва нова тема......


Eмма, за 20 седмица ми се струва,че наистина си качила малко килограми. Доколкото знам, не е хубаво да се качва много, но е лошо и да не качваш. Може просто да ти е такъв метаболизмът, но най- добре поговори с лекаря ти. Иначе за ритниците не се притеснявай, в началото се усеща по-скоро нещо като пърхане в корема, а ритниците идват по-късно, особено при първа бременност.  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт