НОЕМВРИ вече отминава,а бебешката ни агитка с всеки ден се умножава

  • 9 779
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 416
"Добро утро" и от нас Laughing мойто бебе сега спи,дано да удържи до 12 за следващото хранене,нали мислих вчера режим да и правя,ама леля като дойде надвечер и всички режими изчезнаха Twisted Evil,да се похваля,че снощи ми даде една пауза от 2ч сън,то било хубаво Mr. Green ама какъв номер ми сви пк за сметка на това ooooh! Joy,след едното хранене усещам аз миризма,обаче гледам,че и се напъва още,бе уж спря да се напъва,махам аз памперса и наЩа продължи да си върши работата #Crazy,хубаво,че отдолу бях сложила чаршаф за еднократна употреба...добре уж свърши тоя номер,тръгвам аз да слагам другия памперс...оп..изпишка се Shocked,още не го бях сложила както трябва даже,викам си айде шоуто свърши,да ама не,успях най-накрая да сложа нов и чист памперс и тъкмо и обувах ританките,когато усетих пак характерна миризма ooooh!този път сменяхме и всички дрешки Shocked,на етвъртия памперс вече успяхме да се облечем....направо се разсних за нула време,а днеска май имам за пране Mr. Green
galinabianca айде дано вече до края на седмицата да си родила Praynig и да мине леко
Дес,съвсем ме обезкуражи с тия капки,то и нашия Инфакол почти свъши едната опкаовка,май след това и аз ще вземам български някакви

# 271
  • Мнения: 62
здравейте мамчета.митко се събуди по рано от яденето в 12.тупнах го на дивана след 30 минутно носене на ръце.сега стои и гледа стената.ние изкарахме спокойна нощ.имаме си колики но му давам еспомизан а преди това инфаколик.отразяват ни се добре.поне нощем спим.и това не е малко,нали?
sladurka и моя митко ми погажда такива номера и то много често.за това когато му махам памперса го покривам с една тензухена пелена.
мамчета вие кога сменяте памперсите преди или след ядене.аз сега го правя преди но се чудя дали да не сменя тактиката.
TOTONTO и аз като тебе имах  проблем с бибероните.то не е лошо да не искат да ги смучат много много но някой път ми се иска да му затворя устата.намерих начин да прииска бибата.давам му първо чай на хип или само вода и веднага след това му набутвам биберона докато има вкус в устата на чая.и действа.пробвай и ти.
сега отивам да по гушкам малкия че нещо нервничи на дивана.
до по-късно.

# 272
  • Мнения: 2 126
В тази връзка, да ви попитам, дали светкавицата на фотоапарата не е вредна за бебето?
Стига бе,ама ти сериозно ли Joy

Сладурка,не съм искала да обезкуражавам,само споделих опит,щото вече ми писнаааааааа Rolling Eyes

Тази сутрин от 3 до 6:30 се е гърчила,дадох и Саб и нищооооооо.Плака гърчи се и накрая заспа ама на сън промрънкваше,а аз изглеждама като гръмнал бойлер.След малк озаминавам на работа Tired И в тая връзка ще пусна темата,че после няма кога Peace

# 273
  • Мнения: 804
galinabianca, много е упорито твоето бебче. Айде дано излезе преди неделя. Peace
Jutoo, и аз планувам пътуване за Коледа, но само ако мъжа ми намери нова кола Thinking До сега си пътувахме с нашата без проблеми,но сега ме е страх - зима е все пак. Май съвсем откачам, но ако не се уреди нова кола не тръгвам никъде Naughty
Данче, дали наистина е зъбче? newsm78 И аз съм чувала за такива случай.
totonto, обречени сме с тези биберони Whistling Лена не заспива на гърда, но спи върху мен - а сутрин съм схваната, защото 4 часа не съм мърдала.
marusj, метода с чая изглежда практичен, но Лена не пие нищо. Не иска вода дори ooooh!

# 274
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
добър ден от нас Simple Smile вие много рано намирате време да се разпишете, аз и преди като бях бременна се включвах към 15, а сега с беба към 11-12, тя милата спи сега лекичко и се пробужда, опитвам се да я залъгвам до 12-12.30 че да влеьем в режима, сутринта проспахме в 9 и ядохме в 10 Simple Smile сънла. Денем спши много добре, но нощем ми е нещо неспокойна особено след 21 Simple Smile
като проветрявате стаята на бебо махате ли го от там ?

# 275
  • Мнения: 3 416
Аз имам специален въпрос към m_face от нейната компетенция:
Моля те кажи ми защо по дяволите още нямам преведени пари за този пуст 45-дневен болничен Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil,винаги ли по 2 мес.ще чакам за пари #CrazyА еднократната помощ след раждане дали евентуално до януари ще я взема?
Ама не издържам вече с тия техни номера беееее #Cussing out

# 276
  • София
  • Мнения: 2 437
Дес, пробвай с Еспумизан. Според мен са по-добри от Саб. Малко са редички и свършват по-бързо, но при нас помагаха за разлика от другите. Сега ми свърши Инфакола и докато чакам да ми донесат минах на Еспумизан...няма особена разлика с чужбинските капки Laughing

# 277
# 278
  • Мнения: 24
madchen , наистина няма да проработи плана на marusj , защото Лили като Лена не пие нито вода, нито чай. Не знам какво ще правим с теб.  newsm78Та по този повод, ти успяваш ли да оставиш Лена да тия пази някой? Щото аз не успявам, не дай си боже да се събуди, не знам кой ще й подаде цица. Ще настане едно  Party
Ох, моята ваничка се оказа, че е за по-голямо бебе. Трябва да си купя по-малка. Те не са й скъпи, така че няма да се двоумя. Само, ще е хубаво някой да сподели за някаква марка и вид.

Общи условия

Активация на акаунт