Обичате ли да се гримирате- част 10

  • 18 148
  • 487
  •   1
Отговори
# 375
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Валка, според мен трбва по-малко да издължаваш, нещо като на подписа ти- така по-  ми харесва Peace

# 376
  • Мнения: 1 885
Очите са твърде силни за моя вкус, но устните и обеците ... много ми харесват..
Как си се нацупила само!   bouquet

# 377
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Очите са твърде силни за моя вкус, но устните и обеците ... много ми харесват..
Как си се нацупила само!   bouquet

Те и за моя вкус са силни и аз поизтрих от грима преди да излезна навън, а джуките... ми тва е тактика за да изглеждат визуално по-плътни- така прави Глория на снимките Joy

# 378
  • Мнения: 1 885
Очите са твърде силни за моя вкус, но устните и обеците ... много ми харесват..
Как си се нацупила само!   bouquet

Те и за моя вкус са силни и аз поизтрих от грима преди да излезна навън, а джуките... ми тва е тактика за да изглеждат визуално по-плътни- така прави Глория на снимките Joy

Кажи сега какво червило сложи, молив гланц?

# 379
  • Мнения: 10 758
Уф, ма Вальоооооооооо, ква си убавааааааааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Пу пу!
Аз досега не съм видяла снимка, дето да не си се справила перфектно(за мен)  bouquet

Не знам как си изглеждала небременна, но сега направо цъФтиш Crazy

# 380
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ааа, Бомбе, по-хубава съм небременна, ама и сега като за 9-ти месец не съм хептен зле Grinning

Тони, червилото ми е Ultra Diamonds течно na Golden Rose, само то ми е по-тъмничко, но е много лепкаво и рядко го ползвам. Гланц съм сложила две точици само от някакъв на Regon, който също съм купувала от Бг. Молив не слагах защото никой не пасна на цвета на червилото.
Не знам защо, но каквато и маркова козметика да си купя все не ми допада. Явно не знам какво да купувам и все се прецаквам Sad

# 381
  • Мнения: 19 355
добре де,аз защо не виждам грима на Валката.

Валка,къде са новите снимки?

# 382
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
добре де,аз защо не виждам грима на Валката.

Валка,къде са новите снимки?

Ами май изчезна снимка.бг и после като се оправи ще я видиш.

# 383
  • Мнения: 757
Очите са твърде силни за моя вкус, но устните и обеците ... много ми харесват..
Как си се нацупила само!   bouquet

Те и за моя вкус са силни и аз поизтрих от грима преди да излезна навън, а джуките... ми тва е тактика за да изглеждат визуално по-плътни- така прави Глория на снимките Joy
на новата снимка повече ми харесваш,определено ти отива този грим,а трика с джуките и аз го правя Laughingима ефект.

# 384
здравеите,моми4ета!някоя от вас знае ли дали в България мога да намеря профисионалните гримове на криолан и мак

# 385
Откраднах един грим от темата за сватбените рокли.Момичето е било така гримирано на сватбата си
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/jancen/IMG_3087.JPG.html?action=gallery

# 386
  • Мнения: 10 758
здравеите,моми4ета!някоя от вас знае ли дали в България мога да намеря профисионалните гримове на криолан и мак
Бившата ми козметичка продава продукти на Криолан Peace


Кармен, много е готино Peace

# 387
  • Мнения: 1 885
здравеите,моми4ета!някоя от вас знае ли дали в България мога да намеря профисионалните гримове на криолан и мак

и тук:

http://www.-spam088-.com/

продават само проф. гримове

# 388
  • Мнения: 1 668
Май не само мене ме мърэи да се гримирам Rolling Eyes Blush

# 389
  • София
  • Мнения: 5 289
Джес нали нямаше търпение да се гримираш,пък се се ослушваш Mr. Green.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт