за мамите от Пловдив 11-Благотворителен Коледен Базар

  • 13 489
  • 373
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 82
Здравейте Simple Smile Като стана дума за документ за дарение.. Вчера ходих до Асеновградския дом да питам за обувките дето трябваше да го взема, но бил при домакинката, а аз се изтупках в почивен ден. Та след нова година ще отида освен ако някой не го е взел преди мен. Извинявам се за закъснението Sad

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
blue_flower , никой не го е взел. След нова година и аз ще дойда с теб да го вземем и да говорим с директорката за рождените дни.

# 362
  • Мнения: 3 835
Мili.m, нали не си забравила за нас, за моята близка и т.н.. Сега ми хрумна, в една друга тема Лавандер беше написала нещо, та........от бельо имат ли нужда децата? Много ще съм ти благодарна, ако се свържеш с близката ми, и заедно да отидете след Нова година в дома. Да говорите с директорката и да я запознаеш с децата.  bouquet Hug

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
teo7777 , не съм забравила. След нова година ще отидем, има да се говори за няколко неща с директорката. За бельото, остана да се купи само за Асеновград.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, искам да ви кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ, за всичко което направихме с вас през изтеклата година. Надявам се на още съвместни акции, базари, посещения при децата и много други неща да успеем да направим и през новата година.
Поздравявам ви с едно стихотворение и ви пожелавам весело прекарване довечера.

НОВА ГОДИНА
В чашите да сипем руйно вино!
В душите ни днес музика звучи!
Да вдигнем тост за Новата година,
с искрящи от веселие очи!

Трапезите да скърцат, натежали,
отрупани със празнични блюда.
Навън да вият белоснежни хали –
в очите ни да има топлина!

Поне на този празник да сме ведри:
надежда има в утрешния ден!
За всеки по зрънце ще се намери.
От Бога тя е дар благословен!

А Старата с усмивка да изпратим.
Добра ли, зла ли – вече е зад нас.
Още с година – опит сме богати.
Година нова чака своя час!

За нея с пълни чаши да се чукнем,
с надежда, че ще е щастлива тя.
Наздраве! Пожелавам ви сполука!
Успешни дни и истински дела!

# 365
  • Мнения: 5 598
Весел празник и от мен,бъдете здрави ,щастливи ,хармония в семействата ви и с кипяща енергия за добри дела:)
Мили,много трогателно стихче!

  bouquet

# 366
  • Мнения: 3 504
Желая ви една весела празнична вечер, ще се чуем и видим догодина Wink Joy

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Весело посрещане на Новата година и от мен!
Да е здрава и успешна  bouquet

# 368
  • sofia
  • Мнения: 7 477
teo7777 , не съм забравила. След нова година ще отидем, има да се говори за няколко неща с директорката. За бельото, остана да се купи само за Асеновград.

Асеновград мисля,4е е в общия списък за бельото за където търсим добри цени и ще купуваме.Весето го координа с вси4ки моми4ета извън Сф.Но ако м/увременно се намери дарение за Асеновград кажете за да знаем.Или също така говорете за още 500 деца,поне да намалят цените на половина Twisted Evil.......

Милен4е,с 4орапите кво е положението?по принцип............

# 369
  • Мнения: 479
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2008 ГОДИНА
ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ МАМИ КОИТО ОТДЕЛЯТ ОТ ЛИЧНОТО СИ ВРЕМЕ ЗА ДА НАПРАВЯТ НЯКОЕ ДЕТЕ ЩАСТЛИВО!

# 370
  • Мнения: 3 504
Nazdraveeee!!! Честита Novata 2008 godina!!! Za Mnogo godini, badete givi, zdravi i 6tastlivi do godina do Amina! Hug Hug Hug

# 371
  • Мнения: 3 835
Честита Нова Година!

Много здраве, хубава и успешна година! Hug  bouquet

Асеновград мисля,4е е в общия списък за бельото за където търсим добри цени и ще купуваме.Весето го координа с вси4ки моми4ета извън Сф.Но ако м/увременно се намери дарение за Асеновград кажете за да знаем.Или също така говорете за още 500 деца,поне да намалят цените на половина Twisted Evil.......

Ами Роси, аз писах по преди. Имаше едно импровизирано благотворително мероприятие, специално за дома в Асеновград. Събра се доста прилична сума. Обсъждахме, мислихме, питах и тук няколко пъти. Снощи разбрах, че с парите са закупени спални комплекти за всички 60 деца и по две хавлиени кърпи. Платени са и екскурзии на две абитуриентки. Децата много са се радвали, комплектите били много красиви. А за кърпите питали за какво се използват. Rolling Eyes Говорих и за бельото. Свързах Mili.M с близката ми. Ще се срещнат и ще говорят и обсъдят нуждите.
Но в дома има много проблеми, от всякакъв характер, освен нуждите, които са огромни.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
За много години! Живи здрави до година, до амина!

Момичета, утре ще пусна нова тема, да дадем нов и надявам се успешен старт за новата година.

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Заповядайте в новата ни тема Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253561.msg6024234#msg6024234

Общи условия

Активация на акаунт