Рамки и Фотошоп - за Напреднали 46

  • 22 930
  • 546
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мимозка,  Peace Имаше грешка!!! Mr. Green Благодаря!  bouquet

# 526
  • Мнения: 2 403
...
Far Away, отново благодаря   bouquet Много си миличка; на мен кой знае кога ще ми остане време да направя всички снимки, които искам  Crazy

Би ли могла да оправиш текста (Мy First Halloween), и после пращай по мейла   bouquet  bouquet  bouquet
Съжелявам за текста, но така го намерих в нета Embarassed Ще го оправя Hug

# 527
  • Мнения: 458
Visika, много благодаря за рамката на Вики  Hug. Много приятно се изненадах тази сутрин. Благодаря ти   bouquet
Благодаря на всички ви за пожеланията   bouquet

# 528
# 529
  • София
  • Мнения: 6 743
Честито на всички рожденици със закъснение  Embarassed
Да са живи и здрави, много щастливи и обичани!!!   bouquet



Пускам две честитки за мои приятелки  Laughing Нямам много време тези дни  Embarassed Ще опитам по-късно да коментирам рамките ви  Blush Peace



# 530
  • Мнения: 1 400
Ето и моят опит за коледна картичка - идеята е да се прегъне на две и вътре да си пишат момите пожеланията
 Rolling EyesТова е като цяло>, а ето така ще изглежда прегъната > Как ви се струва Thinking 

# 531
  • Мнения: 1 182
Дамаянти ,честитките са просто чудесни!Много са хубави!
Вейдър,Дяволинке-много хубави картички!Браво!И аз продължавам с Коледните.
Млечко-за твоята коледна думи нямам.Чудесна Hug Heart Eyes

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 18:53 от Lati

# 532
  • Мнения: 1 237
Вейдър,Дамаянти ,SheDevil
    bouquet
Lati,твоята ми се струва малко бледа 

# 533
  • Мнения: 2 616

IvelinaAtanasova май има промяна в стила ти и тя ми харесва  Hug

По-скоро се надявам да търпя някаво развитие към добро, надявам се.

В тази връзка да ви попитам, как става изрязването на фоновете в различни форми като на тази рамка на Дамаянти например http://images.damaianti.multiply.com/image/5/photos/9/500x500/25 … ChX%2Caaz2vE1cNuA

# 534
  • Мнения: 1 941
Привет! Някой може ли да ми каже какъв размер трябва да бъде рамка, която да се извади на малко календарче? Мерси предварително на тези, които ще отговорят   bouquet

# 535
  • на село
  • Мнения: 1 028


В тази връзка да ви попитам, как става изрязването на фоновете в различни форми като на тази рамка на Дамаянти например http://images.damaianti.multiply.com/image/5/photos/9/500x500/25 … ChX%2Caaz2vE1cNuA

Най мързеливия начин, според мен, е като селектираш формата, която искаш от готов елемент и после просто да преместиш само селекцията върху фона, от който искаш да изрежеш фигурката. Аз поне така обикновено правя и става много бързо.

# 536
  • Мнения: 1 237
Привет! Някой може ли да ми каже какъв размер трябва да бъде рамка, която да се извади на малко календарче? Мерси предварително на тези, които ще отговорят   bouquet

Размера е 6/9 см

# 537
  • Мнения: 2 616


В тази връзка да ви попитам, как става изрязването на фоновете в различни форми като на тази рамка на Дамаянти например http://images.damaianti.multiply.com/image/5/photos/9/500x500/25 … ChX%2Caaz2vE1cNuA

Най мързеливия начин, според мен, е като селектираш формата, която искаш от готов елемент и после просто да преместиш само селекцията върху фона, от който искаш да изрежеш фигурката. Аз поне така обикновено правя и става много бързо.

Нещо не го разбрах. Нали така ще остане фон извън формата? newsm78

# 538
  • Мнения: 2 271
Нещо не го разбрах. Нали така ще остане фон извън формата? newsm78
За да не остане :селект> селект инверс >делит Peace

# 539
  • Мнения: 3 050
IvelinaAtanasova ахх какви очи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт