Рамки и Фотошоп - за Напреднали 46

  • 22 924
  • 546
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 616
Нещо не го разбрах. Нали така ще остане фон извън формата? newsm78
За да не остане :селект> селект инверс >делит Peace

аааааааааа, аха  Laughing мерси   bouquet

IvelinaAtanasova ахх какви очи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

нали е хубавец  Embarassed Да си похваля и аз гарджето Simple Smile

Хайде още една рамка и отиваме да се приспиваме  Laughing

# 541
  • Мнения: 3 050
метнал се е на баща си... без да заглеждам твоя съпруг, разбира се  Peace, просто констатирам  Hug
eдна от вчерашния празник  Hug

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 23:32 от iguanka

# 542
  • Мнения: 557
Ккак сте момичета  Simple Smile,гледам някакво мъртвило е настанало-я вижте нещо за критика hahaha.Правя си малка почивка  ooooh!с коледни рамки между летните месеци на календара ,че нещо нямам муза. Tired

# 543
  • Мнения: 2 616
Игуанче, той мъжа ми си е за заглеждане така че няма проблеми  Laughing Heart Eyes Но наистина Марти много прилича на него, все се шегувам, че много ме радва това, щото майката ясно коя е, девет месеца имам доказателства, ама така и бащата спи спокоен Simple Smile Предвид честите ми отсъствие от вкъщи и пътуванията Simple Smile

# 544
  • София
  • Мнения: 4 025
Влизам да похваля Ивелина за много сполучливите рамки напоследък!Браво от мен!
Дамаянти , впечатли ме знака за запазена марка LaughingСупер идея!И рамките са свежи, много пъстри!
И на Вейдър - картичката - струва ми се много, много хубава, не мога да й намеря някакъв недостатък!
Веси, твоята дето е за Габи е фантастична!!!!!

# 545
  • Мнения: 791
Дя отбележа че не мога да се разсърдя на градивно критикуващ! Еми благодаря за което  Hug Аз нарочно съм си разхвърляла китовете, че да свикна да съчетавам елементите без да са ми на готово подбрани, предпочитам да греша и да поправям.
Направо ме е срам да публикувам моите рамки тук, май трябва да се прехвърля в темата за новаците  newsm78
Игуанче твоят стил е просто неповторим  Heart Eyes  Не че така не е добре, но се чудех как ли ще изглежда с фон в синьо  Thinking
Иве  наистина се променяш и то към добро

# 546

Общи условия

Активация на акаунт