Извинете ме за тъпия въпрос,става дума за Skype

  • 3 182
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз точно това направих, и ти казвам, че всичко се вижда. Изтрих цялата си хронология, после я изключих, но като почнеш да пишеш с някой, отгоре в чата може да избереш  "от началото" и излиза всичко което сте писали до сега. Пробвала съм го това заради една приятелка още отдавна, сега опитах пак, защото постоянно обновяват скайп, но пак излиза чат от преди месеци. Може да има някакъв начин, от program files от компа, но аз не съм търсила как.

# 16
  • Мнения: 4 678
За това са виновни мъжете ви. Те са настроили така програмите, за да могат да четат какви ги вършите зад гърбовете им.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 826
При мен неможе.Ако искаш ела и провери.И след като си изтрила хронологията излезе ли от скайпа и пак да влезеш ? Щото има разлика...

# 18
  • Мнения: 2 149
Аз пък вчера случайно открих,че дори да си махнал воденето на хронология (от настройките) , като отидеш в хронология и кликнеш 2 пъти върху даден разговор от днешния ден пак можеш да четеш , въпреки че воденето на хронология е изключено.Бях така. Shocked
Затова като ставаш от компютъра рестартираш и скайпа.
Аз така направих - изтрих си хронологията, дет се вика като хирург - съобщение след съобщение. После премахнах воденето на хронология. Но ако днес съм исала и не рестартирам скайпа - може да се чете от днешния ден писаното. Ако излезна и влезна отново - нищо няма .

По-голям проблем ми се видя това, че някой друг може да влезне в скайпа ти докато ти си вътре.По-късно пак ще правим проба, нищо чудно да е истина и правилно да сме разконспирирали програмата, т.е. къде й е слабото място.

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 15:29 от Чаено момиче

# 19
  • Мнения: X
При мен неможе.Ако искаш ела и провери.И след като си изтрила хронологията излезе ли от скайпа и пак да влезеш ? Щото има разлика...

Да излезнах от скайп, даже рестартирах компа. После като почнеш чат с някой, най отгоре пише...... "текуща дискусия, от днес, за седмицата, за 30 дни, от началото"......... и пак се чете всичко писано някога с някой.  Както казах пробвала съм го и преди време, и сега, и да се трие и да не се, и да ти е пусната хронологията и да не е, все тая.

# 20
  • Мнения: 106
Значи във Tools/Options/Privacy/ Show Advanced Options /Clear Chat History   Hug

Има една папка, но не съм сигурна в поддиректория на My Documents ли беше, май там, skype по подразбиране си прави там папки на всички потребители, дето са се log-вали / ICQ също процедира така/ и там съхранява разни информации - с кой си пишете, кой какво ви е изпращал и т.н. Тази папка си се пази локално на компа. Обикновено за ICQ папката е с име ICQ-номера ви, за skype има няколко папки.  НО не трийте от Program files!!!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 826
Няма повече да се разправям , щото темата почна да има друг вкус. Rolling Eyes
Както е казала и Чаено момиче , при изкл.хронология и липса на записи точно това горе за което ми говориш не излиза.Т.е. не излиза нищо.Явно ти не правиш нещо както трябва. Peace

# 22
  • Мнения: 2 149
Момичета, ето го големия проблем в Скайпа!
Човекът Х си чати с някого. Аз знам на човека Х име и парола и влизам с неговия акаунт. Човекът Х си чати и аз започвам да пиша с онази, с който човекът Х все още чати и си чатим тримата  Mr. Green Ама аз съм човека Х близнак:)
На никого не дава знак, че става нещо нередно и че 2 потребителя ползват едно скайп име:) едновременно!

# 23
  • Мнения: 2 577
Чаено момиче, направо гадно е това, което пишеш. Втрещих се ooooh! Параноята ме обзе веднага...
И друго - хронологията при порведен чат в скайпа за деня си се запазва, нищо , че си е зададено да е без хронология!на другия ден вече го няма.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 826
Споко,малко хора ще се сетят.А и ако не познаваш човека " У " бързо ще те разконспирират. Peace

# 25
  • Мнения: 2 149
Но може мъжът ти да си лафи с някоя и ти да гледаш, гледаш.... ooooh!

# 26
  • Мнения: 7 716
Я, да използвам темата и да попитам: има ли опция в скайп да сложиш  някой потребител в инвизибъл лист, като в кюто? Тоест да си видима за всички, с изключение на един потребител, който не искаш да знае, че си он-лайн.

# 27
  • Мнения: 550
няма, и това е едно от нещата заради които предпочитам icq.
и това, дето могат да вървят 2 скайпа много ме дразни. например, забравиш да си го изключиш вкъщи, отиваш в офиса пускаш си го и започваш да си чатиш с някой, а който седне на домашния компютър може да си чете ли, чете...
а, и като пишеш на някой който е офлайн, той ще го получи чак когато и двамата сте на линия... какъв е смисъла? пишеш, излизаш от скайп, после той се появява, но нищо не получава.... чак когато се засечете, което не се знае кога ще се случи...

# 28
  • Мнения: 7 716
Мерси, Зеро.
Иначе си права, и аз не ободрявам това, че чак когато се засечете с някой ще ти види бележката. То какъв е смисълът, нали искаш да съобщиш нещо на някой като влезе.

Общи условия

Активация на акаунт