Вярвате ли че има хора,които изпиват положит ни енергия?

  • 2 930
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 789
Не съм 100% сигурна.Всеки различно нарича хората ,които умеят да изнервят околните.Може и енергийни вампири да се нарекат,може и просто дразнители.

# 46
  • Мнения: 2 622
Най-вероятно детето се е поизнервило от непознатите в дома ви  и затова е плакало след това.Малката ми дъщеря като беше бебе реагираше така на гостите,независимо кой е дошъл Rolling EyesПо същия начин реагираше и когато я водехме някъде-рев,рев и пак рев!

# 47
  • Мнения: 7 474
За детето не знам, но аз познавам хора, след които ме боли глава винаги  Laughing

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 806
вярвам и вярвам че децата ги усещат повече от нас
от такива хора гледам да съм далеч
и аз  Peace

# 49
  • Мнения: 476
Да вярвам твърдо!  Peace

# 50
  • Мнения: 547
За мен това са глупости.

# 51
  • Мнения: 10 758
Забелязала съм, че се хващат уроки и от обич.

# 52
  • Мнения: 9 973
 Thinkingтвърде е възможно Thinking

# 53
  • Мнения: 5 393
Разрових се и ето какво открих за енергийните вампири :


ВЛАД САВЕНКОВ:
Психовампирите се разделят на слънчеви (активни) и лунни (пасивни) и се класифицират в зависимост от равнището на човешкия егоизъм и агресивност.  Пасивните психовампири са научени да избягват остри конфликтни сцени. Тяхната стихия е безкрайното оплакване от живота, от роднините и от държавата... Лунният вампир е вечна жертва на някакви неприятни обстоятелства или на злонамерени хора. На такъв вампир му трябват само свободните уши на неговата жертва - той може да вампирства даже по телефона. Жертвата му съчувства във връзка със симптоми на болести, конфликти с началството, неразбирателства в семейството. А всеки съвет да промени нещо радикално се натъква на непробиваема стена. Лунните психовампири са майстори на безизходните ситуации, те не желаят да решат своите проблеми, а постоянно търсят състрадание. И психологичната, и мистичната концепция на енергийния вампиризъм използват различни термини, но същността на това явление с нищо не се променя. Както в случая с героите на холивудските кошмари, крадящи човешка кръв с цел собствено оцеляване, енергийните вампири крадат живота на своите близки почти на всички енергийни равнища.

Ето,вече знам и типа вампир,който ме тормози.

# 54
  • Мнения: 872
И аз познавам такива енигриини вампири. Имах една колежка, толкова натоварващ човек... Имам и една комшиика .Детето като беше малко, като идваше в къщи, винаги ставаше нервно и започваше и да плаче.

# 55
  • Мнения: 983
A ако не сте излизали с бебчо никъде и той не е виждал други хора през деня, а вечерта изведнъж започне да плаче неутешимо  newsm78 Кой тогава му е предал отрицателна енергия  Thinking Или тогава ще кажете, че нещо е болен, нали?

# 56
  • Мнения: 4 292
A ако не сте излизали с бебчо никъде и той не е виждал други хора през деня, а вечерта изведнъж започне да плаче неутешимо  newsm78 Кой тогава му е предал отрицателна енергия  Thinking Или тогава ще кажете, че нещо е болен, нали?
Това ми напомни за едно приятелско семейство, което си беше втълпило, че все някой им уручасва детето. Само малкия да заплачеше безпричинно и веднага тръгваха по баячки.  ooooh! И всички около тях слошахме реплики от рода на: "Еди-коя-си има сини очи, сигурно тя го е уручасала".
Адски дразнещо е такова вманиачено поведение.  Tired

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 09:25 от Найели

# 57
  • Мнения: 842
Според мен има нещо вярно в това. Има хора, които така ме натоварват и зареждат с отрицателни емоции, че след това цяла вечер се чувствам потисната и като изцедена.

Общи условия

Активация на акаунт