Кой ви помага най-много за детото/децата

  • 3 401
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 525
Не съм съгласна с опцията "мъжът ми". Смятам за задължително и нормално двамата родители да отглеждат децата си заедно и по равно (естествено когато живеят заедно).

Да де. Ама все така се получава, че само единия е online през деня, а другия /живеещ заедно:)/ мери офисите например. Wink
Това може би е наложило опцията.

# 16
Сама си гледам децата и свекървата включително/тя ми е третото дете/.Не разчитам на никого.

# 17
  • Мнения: 42
Най -много ми помагат майка ми и сестра ми.свекърва ми и тя ми помага ,но когато може.

# 18
  • Мнения: 447
Свекърва ми ми помага  Peace

# 19
  • Мнения: 801
Мъжът ми, след работа и в почивните дни  Mr. Green. Родителите и на двама ни живеят в други градове, но помагат спорадично. Примерно майка ми за 1,7 м. е взимала Радост два пъти за по 10 дни, а свекървата веднъж за 3 дни. Все е нещо  Laughing

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 917
Съпругът ми и свекърва ми.

# 21
  • София
  • Мнения: 426
Не съм съгласна с опцията "мъжът ми". Смятам за задължително и нормално двамата родители да отглеждат децата си заедно и по равно (естествено когато живеят заедно). В тази връзка ние сами си гледаме детето, но майка ми и свекърва ми винаги са на разположение, но много рядко ползвам услугите им.


аз питам за помагане при отглеждането а не казвам че не е нормално мъжът и жената по равно да се грижат за децата си

# 22
  • Мнения: 2 161
Сама си изгледах децата с намеса,когато трябва от страна на свекърва и майка,и детегледачка съм използвала,но почасово.Помощта от родителите се  изразява във вземане на децата за събота и неделя и когато съм на почивка.никога не съм злоупотребявала и никога досега не ми е отказвана помощ.По скоро го удряха на молби,за да им дам децата,защото най-спокойна се чувствам когато децата са с мен.

# 23
  • Мнения: 1 800
Двамата с мъжа ми си го гледаме, но досега не съм имала  нужда от някой друг да помага.

# 24
  • София
  • Мнения: 593
Никой и така ми е по-добре всички работят Crazy

# 25
  • Мнения: 2 723
Майка ми, а откакто имаме жена, която го гледа почасово, тя ми е от най-голяма помощ.
Ето, днес малчо е хремав, на мен болничния ми свърши а лелята се съгласи да го гледа няколко дни по цял ден   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Майка ми и баща ми. Hug

# 27
  • Мнения: 3 622
Най - много ми помага майка ми  Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 478
Майка ми ми помага най-много,даже повече от мъжа ми.

# 29
  • Мнения: X
И майка ми и свекърва ми. Повече свекърва ми, защото живеем заедни и винаги когато ходим някъде и го оставям на нея.

Общи условия

Активация на акаунт