Кост в гърлото

  • 27 352
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
имам лекар до себе си, тва направи и не се шашкай! кажи после какво е станало

# 16
  • Мнения: 4 585
Съфорумката замина в бърза помощ, като се върне ще сподели.

# 17
  • Мнения: 397
дано има късмет, че като знам какви 'специалисти" върлуват из бърза помощ

# 18
  • Мнения: 4 435
Благодаря на всички страшно много.  bouquetНевероятни сте просто.
Irresistible сама съм и пробвах да го направя,но нямаше ефект.Явно не мога да се справя.
На всички наистина благодаря.Сега звъннах в Бърза помощ,казаха да отида там и ,че ще повикат специалист Уши нос и гърло.Ще ви пиша като се върна от там.

# 19
  • Мнения: 4 585
В малките градове лекарите м спешното са по-човечни.
Навярно е на повикване и са звъннали в дома му.

# 20
  • Мнения: 438
Дано да поподнеш на добри доктори и да не те боли много!  bouquet

# 21
  • Мнения: 397
е, сама малко трудно, ако имаш съпътстващи проблеми, свиркай!

# 22
  • Мнения: 397
В малките градове лекарите м спешното са по-човечни.
Навярно е на повикване и са звъннали в дома му.
уф, човечни незначи че разбират от каквото и да е било - трагедията е пълна, в тия среди съм, знам за какво става въпрос

# 23
  • Мнения: 4 435
Мили съфорумци,пиша ви и плача от яд.Просто съм разочарована до n-та степен.Отидох аз в Бърза помощ,дойде една сестра ,но не успя да види коста тъй като е много навътре, след пет мои позива за повръщане от натискането с шпатулата, извика някакъв лекар.Той, също така не можа да се справи и да види  ши....та кост.Та ме пратиха в Унг-то на болницата.Естествено сумати време докато събудим сестрата.След като й показахме бележката от Бърза помощ и й обяснихме за какво става дума,тя каза,че не може да викне дежурната лекарка,защото оная щяла да се ядоса. #Crazy Представяте ли си?Опита се и тя да я стигне с шпатулата, отново без успех.И каза,ако от Бърза помощ искат,нека й звъннат,аз не смея.Поскарах се малко естесвено,но кой ли ми обърна внимание.Отново се върнах в "Бързата " и там й звъннаха на тази лекарка,която им каза следното- Направете й снимка и утре сутрин да дойде в частния ми кабинет.Е,просто нямам думи.И сега все още съм с костта,с болките и 10000 пъти по-нервна.Тая държава,няма да се оправи никога.

# 24
  • Мнения: 397
Коста ти е заседнала в трахеята, казах ти какво трябва да направиш! Няма какво да объждаме некъдърноста в здравеопазването, то ясно!

# 25
  • Мнения: 4 435
Коста ти е заседнала в трахеята, казах ти какво трябва да направиш! Няма какво да объждаме некъдърноста в здравеопазването, то ясно!

Милата пробвах многократно,но не става.Просто незнам,аз ли не го правя хубаво,вече много време ли е минало. newsm78 Едно е сигурно,няма да мога да мигна цяла нощ.Нямам търпение да дойде сутринта и да ида в някой частен кабинет.

# 26
  • Мнения: 397
Е добре де, няма ли някой до теб? Не е толова сложно, времето също в случая не е от значение. Няма кво друго да ти направят утре, това е.

# 27
  • Мнения: 397
нали знаеш къде е гръдната кост, малко над стомаха - идеята е да се предизвика обратно налягане....рязко трябва да стане.

# 28
  • варна
  • Мнения: 1 830
Какво стана ,извадиха ли коста?

# 29
  • Мнения: 4 435
Какво стана ,извадиха ли коста?


Сигурно си прочела за изпълненията снощи в Бърза помощ.После почти цяла нощ не можах да заспя.Днес коста още ми е в гърлото.Просто няма да отида за нищо на света при същата лекар.Сега чакам да ми пратят телефоните на един частно практикуваш УНГ и ако не стане ще ходя до Хасково по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт