Кост в гърлото

  • 27 350
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ужас....за пореден път се убеждавам, че живееме на много странно място #Cussing out
успех миличка Peace

# 31
  • Мнения: X
Какво стана ,извадиха ли коста?


Сигурно си прочела за изпълненията снощи в Бърза помощ.После почти цяла нощ не можах да заспя.Днес коста още ми е в гърлото.Просто няма да отида за нищо на света при същата лекар.Сега чакам да ми пратят телефоните на един частно практикуваш УНГ и ако не стане ще ходя до Хасково по-късно.

От къде си? Че и аз "различен от ГП" лекар ходя до Хасково.

# 32
  • Мнения: 4 435
От Кърджали съм.


Ужас....за пореден път се убеждавам, че живееме на много странно място #Cussing out
успех миличка Peace

Думи нямам наистина да опиша възмущението си.Благодаря

# 33
  • Мнения: 438
Дано да ти окажат помощ и да се отървеш от болката по-скоро!

# 34
  • Мнения: 4 435
Дано да ти окажат помощ и да се отървеш от болката по-скоро!

Благодаря много.  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1 762
Какво става? Чак сега прочетох  Shocked Пиши щом имаш възможност..............  ooooh! Ужас, направо нямам думи....... Е... си измислената държава. Стискам палци всичко да е наред  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 105
Наскоро някой ми разказваше подобен случай. Жената в крайна сметка се беше оправила сама в къщи, след като лекарите не й помогнали. Ебаси ужаса! Дано вече са ти извадили костта от грълото, Славче!

# 37
  • Мнения: 4 435
abet , holly Shit за съжаление все още съм си вкъщи с коста в гърлото. Close
Като гледам, май и аз накрая сама ще се оправям.Но оплакване към тая лекарка ще има със сигурност.Не че нещо ще постигна,но това е живо безобразие. #Cussing out

# 38
  • Мнения: 438
Моля те да отидеш на лекар. То гаранция ,че ще ти помогнат няма,но все пак......Една комшиика имаше кост от риба в гърлото и беше отишла при очаквано добри лекари в ИСУЛ и в такова приключение се беше включила.....Бяха и раздрали гърлото и две седмици беше на сокове и антибиотици,но все пак отиди не си стой у дома...

# 39
  • Мнения: 4 435
Моля те да отидеш на лекар. То гаранция ,че ще ти помогнат няма,но все пак......Една комшиика имаше кост от риба в гърлото и беше отишла при очаквано добри лекари в ИСУЛ и в такова приключение се беше включила.....Бяха и раздрали гърлото и две седмици беше на сокове и антибиотици,но все пак отиди не си стой у дома...

Задължително ще ходя днес,но ще бъде по-късно в Хасково.Нали чете снощи как направо ми отказа да дойде лекарката и то която е дежурна  Shocked,на комшийката ти пък са й оставили ръцете,абе какво да кажа незнам просто.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 762
Славче, а промяна в състоянието ти има ли? Имам предвид по- слаба ли е болката? Или се засилва? Имаш ли трудности с дишането? Давай да ги вдигаме на УРА тия ска...няци...........   #2gunfire

# 41
  • Мнения: 4 435
Славче, а промяна в състоянието ти има ли? Имам предвид по- слаба ли е болката? Или се засилва? Имаш ли трудности с дишането? Давай да ги вдигаме на УРА тия ска...няци...........   #2gunfire

То вече направо имам чуството,че взех да свиквам с болката  Crazy.То и болка и бодеж ,но сега мисля,че ми е по-добре от снощи,тогава ми беше по-гадно.Незнам дали споменах вече,но сестрата в Бърза помощ ми каза,че преди няколк дни са докарали детенце на 4 годинки,което е било с топче в нослето и тази същата доктор Костуркова отново е отказала да дойде  #Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 1 762
Тая заслужава публично линчуване......... Не оставяй нещата така, като се оправиш. Вбеси се още повече и я гони до дупка. Ако имаш нужда ще помагаме. Ти пази документи  Peace Ще чакам да пишеш щом се върнеш от Хасково.  Peace

# 43
  • Мнения: 47 982
е в тоя град поне зъболекар няма ли да ти извади костта...ако ли не унг
боже, направо нямам думи, заради такива изпълнения хората плюят всички лекари...тази докторка като е дежурна какво очаква да не я безпокоят...

# 44
  • Мнения: X
Ама Славче ти май и днес няма да идеш на лекар? Защо????? Понеже видях в колко часа е последния ти пост и още не си тръгнала, а ще пътуваш до Хасково и ще търсиш лекар в частен кабинет....ще успееш ли?

Общи условия

Активация на акаунт