"Наближава първата годинка на ДЕКЕМВРИйската дружинка!"

  • 9 944
  • 271
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 313
Привет!
Гледам яко сте се се разтърсили за клубчета Simple Smile
Аз мислих, чудих се и най-накрая и аз реших да празнуваме в клубче.Резервирах първото най-близко до нас клубче Мики Маус се казва.Намира се в един тристаен партерен апартамент, има достатъчно място за игра, стая за родители, кетъринг-цените на платата започват от 9-30лв.Има симпатична програмка, но нас не ни касае много, че е с DJ q караоке и разни такива.
Ето гоhttp://miki-club.com/zanas.htmlЯ да се похваля с моето произведение, въпреки компютърната ми неграмотност Mr. Green
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/142/35349_085.BMP
Магеста, още не съм ти благодарила за шапчицата  bouquet  bouquet  bouquet
Свиленка бързо да се оправя Hug

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 16:54 от esy

# 46
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Как сте мацки
Случайно надникнах при юлки'08 и видях , че там се е отчела една от декемврийките- meril (с бебе Жулиен)
Пожелавам й лека бременност!

# 47
  • Мнения: 654
Ей, Алекс! Я да се стягате! Какви са тия болести току преди р.д.-то. NaughtyЯ да се оправяте бързо!
Еси, бих казала -доста добре! Къде мислиш да я вадиш?

# 48
  • Мнения: 183
Има ли и други като нас и какво направихте?

Не се побърквай и ние така бяхме. Къде живееш, в кой квартал ?
Каспър а в ресторанта има ли зала за деца- някакви катерушки или там заигравка, че иначе да сноват из заведението като щури, не ми се вижда удобно ? И ако можеш кажи и цени за удоволстието да ползваш залата.
Магеста, изпразни си моля лични че да ти пусна едно запитване.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 18:19 от poli.jekova

# 49
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Е, няма как и ние да пропуснем шапките Crazy
  Всички са много сладки джуджета!

# 50
  • Мнения: 1 313
Еси, бих казала -доста добре! Къде мислиш да я вадиш?
Кое поканата ли?
Ами никъде, пращам я по скайпа или пощата и готово Grinning

# 51
  • Мнения: 3 695
Малката Свиленка дано се оздравява бързо душичката!  Hug
Мацки, помагайте  -  какво количество храна (кетъринг) се поръчва горе долу примерно за 12-15 възрастни, че хич не мога да се ориентирам. То е ясно, че по-добре да остане, отколкото да не стигне, ама все пак ориентировъчно.  newsm78
На meril - лека бременост! А ти Адрианче какво търсиш при априлки 2008, да не се кандидатираш и ти за там Wink

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 17:54 от tini-mini

# 52
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На meril - лека бременост! А ти Адрианче какво търсиш при априлки 2008, да не се кандидатираш и ти за там Wink

юлки са,
за априлките изпуснах срока  Laughing
Ами и за юлки няма да се класирам ( не, че имам голям зор, де)  Laughing

# 53
  • Мнения: 572
Ехе, откога чакам някоя декемврийка да забременее..., а тази meril не съм я виждала при нас, защо така  Rolling Eyes - леко бременеене, мила.

Днес Ели я водих и аз на детски парти клуб, тук в Св. Троица, ама останах с нея там, т.е. аз стоях извън мокета де, а тя с една кака там, та направо ми изпълни душата, как се впечатляваше, милото. Клубът не е като този prikazka, но Ели се чувстваше много добре. А накрая и дойдоха и ддруги дечица и тя съвсем АХ-на! Като излизахме се поразмрънка и зяпаше през стъклото отвън...и после лесно заспа от умора.

alex_shu, много гадно, че така е болничко малкото, ама да ще се оправи бързо! До края на ноември - никакви болести!!!

# 54
  • Мнения: 3 695
юлки са,
за априлките изпуснах срока  Laughing
Ами и за юлки няма да се класирам ( не, че имам голям зор, де)  Laughing
Мале, къде те засилих. Embarassed На чужд гръб и 100 тояги са малко. Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 2 045
шамЕнет в кое клубче в Св.Тройца бяхте на рожден ден?Ние сега сме в другия ни апартамент в Борово но тука всички клубчета където ми харесаха са заети за 22 декември и май ще запазя едно в Св.Тройца и без това повечето дечица ще са от там,ще ходиме тази събота там на рожден ден и ще огледам по-обстойно,ама ще ми хареса сигурно,новичко е на детенце е 6лв за 2 часа отделно има детски менюта и плата за големите,ако някой се интересува за този район ще пиша подробно в събота LaughingИначе не мога да си представя да събера в нас 10 майки с 10 деца #Crazy #CrazyВъпреки че апартамента ни е супер голям,не се наемам в нас да правя парти и то детско Laughingalex_shu дано да е от зъбки и да се оправи по-бързо малката кукла PraynigАлекс и той с този зъб няма никакъв апетит,днес съм го хранила в столчето за къпане на земята и пак нищо не изяде ooooh!Някой питаше как се прави грис-аз слагам да заври 200гр.вода и като заври прибавям 1лъжичка кафява захар и две лъж. грис,бъркам няколко минути и после го изсипвам в купичка и прибавям две лъж.АМ  chefСлед това слагам или задушена в малко вода ябълка или сурова настъргана ябълка.Става много вкусно Wink

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 280
poli.jekova няма зала за деца за съжаление но специално за нас няма да е проблем защото още не сме проходили  Sad иначе има телевизор във вип салона а на малката само това и дай Shocked  плаща се само за украсата ако искаш разбира се да има такава иначе за вип салона нищо не се плаща само го резервираш предполагам само капаро ще искат  Peace

# 57
  • Мнения: 654
Ей ,не ми говорете за втора бременност , толкова скоро, че се потрисам Shocked...
Стискайте палци тая нощ да спим Praynig- Алекс, дано и вие.. и да папате!

# 58
  • Мнения: 183
каспър тъкмо разгледах гелерията със снимки - изключително приятно място, дори неочаквано приятно, просторно и цените поносими. Ще го посетим по друг повод, защото ме впечатли. Знам го къде е.

# 59
  • Мнения: 146
poli.jekova - от 6 месеца живея в Дружба, а преди това в Мусагеница, а педиатърката ни е в Студентски град

Общи условия

Активация на акаунт