Откъде идва желанието за секс?

  • 6 700
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 680
Според мен няма по-възбуждащо нещо от ЛюБОВта. newsm10
Ама аз не Ви говоря по принцип. Със сигурност всяка една от вас си обича мъжа. Peace

Говоря за оная страстната любов, заради която трябва хората да се събират. А не по разни други жалки причини, заради които хората се женят и които след време се отразяват на семейния живот и то най-вече на близоста. ЛюБОВТА Е ЖЕЛАНИЕ! нЕ МОЖЕ ДА СИ ПРАВИЛНИЯ чОВЕК И ДА НЯМАш ЖЕЛАНИЕ ДА ГО РАЗКЪСАш, ИЛИ ТОЙ ТЕБЕ, НАЛИ? Знам го от личен опит. Когато бях с бившия си приятел имах проблеми с желанието, просто той не беше за мен-някак бях предала себе си ,за да съм с него. Естествено разделихме се, заради ЖЕЛАНИЕТО ми по друг човек-сегашния ми мъж, с когото от първия момент разпознахме ОНОВА първично желание, което не трябва да ни напуска нас хората, за да сме щастливи. Вече 6 години се обожаваме един друг и това ни възбужда. newsm74 Никога не сме правили просто секс, винаги е било правене на любов.  bouquet Толкова е лесно да правиш правилните неща...

# 61
  • Мнения: 421
Дойде с мъжа ми и до сега не ще да си ходи  Laughing   горкия

# 62
  • Мнения: 1 216
Колкото повече - толкова повече, а някои могат просто да сънуват

# 63
  • Мнения: 17
бях изненадана да разбера че не съм само аз единствената жена с ниско желание за секс. В началото на брака ни не беше така, но постепенно желанието ми започна да намалява (женени сме 8 години). Най-интересното е че любовта ми се увеличава, не мога да живея и секунда без него. Все си мислех че нещо не ми е наред. Сега поне знам че не съм сама     Laughing

# 64
  • Мнения: 123
и аз говоря за страстната, която не идва по поръчка, може и да не е препоръчителна предвид обстоятелствата, какво правим, ако е е така, и години наред търсим заобиколни пътища, а тя не си отива, не е консумирана, но не става по-слаба, бавно унищожаваме себе си, или ...
много е лесно да кажем, че това е забранено, и не ни трябват чужди мъже, така е , но...
никога не съм предполагала, че е толкова трудно да се преодолее емоционална зависимост,
как беше на Оскар Уайлд
"Най лошият начин да ти липсва някой е да си постоянно с него и да знаеш, че никога няма да е твой." - на което една приятелка ми отвърна - "твой" звучи много материално..


# 65
  • София
  • Мнения: 1 176
От мен ... от провокацията ...

# 66
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Aз от известно време  съм се заканила да отида да си изследвам хормоните точно заради желанието за секс... Sad никак го няма.. Ако винаги съм се чувствала така - ок, обаче знам как беше и сега как е. Преди бях като мъж - нон-стоп готова за секс, при това МОНОГАМНА, истинско бижу  Mr. Green А сега....не се и сещам дори, а пък моичкия страда... Незнам какво да правя и къде отиде това желание.

# 67
  • Мнения: 2 730
Я да си кажем честно-липсата на желание(като включвам и себеси в това число)дали не е породена от това,че просто сме си поомръзнали?И няма и как да е по различно след дългогодишно общуване ,страста се изпарява

# 68
  • София
  • Мнения: 6 035
Не ми се прави секс ВЪОБЩЕ.Обичам си мъжа, хубаво ни е заедно във всяко отношение,но като го надуша ,че се гласи за това вечер и  ooooh!.
Боже, как ви завиждам! Искам и аз така, на мен все ми се прави секс, а моя приятел все е изморен, все му е криво, все има проблеми и т.н.  ooooh! ooooh! ooooh! По-добре е да не ти се прави секс, отколкото да ти се прави, а да няма с кой...............

# 69
  • Мнения: 123
права си, и аз имам този проблем, първо мъжът ми е все уморен, и явно е по-сдържан, второ аз споделих проблема по-горе, боже само аз ли го имам...
какво правите ако имате емоционално-сексуална забежка в мислите си.

# 70
 
 Az sashto naposledak imam namaleno gelanie, no znam prichinite - napalniah s okolo 5 kila i magat mi ne me haresva, az se haresvam, no misalta za negovoto nedovolstvo mi ubiva gelanieto. A neshto ne moga da se entusiaziram da pazia dieta.
 Toi postoianno govori za tova i az se nevrotizirah na tazi tema.

# 71
  • Мнения: 3 423

 Az sashto naposledak imam namaleno gelanie, no znam prichinite - napalniah s okolo 5 kila i magat mi ne me haresva, az se haresvam, no misalta za negovoto nedovolstvo mi ubiva gelanieto. A neshto ne moga da se entusiaziram da pazia dieta.
 Toi postoianno govori za tova i az se nevrotizirah na tazi tema.
Шегуваш се, нали. Или винаги натъртваш,
че си напълняла и не се чувстваш добре,
та човекът гледа да ти влезе в рефрена.

# 72
  За Лиска
  Мисля, че не си ме разбрала правилно.

# 73
  • Мнения: 421
За Aiagiro 
мисля...че все пак е хубво да елиминираш тези 5кг

# 74
  • Мнения: 606
Откъде идва желанието за секс?
Мъжкия отговор е - тестостерон.
Сега ще го пробвам интрамускулно покрай спорта....
Да му мислят жена ми и аватара ми.

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 12:50 от zeFs

Общи условия

Активация на акаунт