трето бебе

  • 8 156
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 744
Ехеее, я какви мераклийки! Покрай толкова много бебета и мераклий за такива, може и аз да помисля по въпроса след някоя и друга година.  Laughing

# 31
  • Мнения: 412
почти се успокоих като ви слушам Laughing
като мине периода на повръщане ще сме по-големи оптимисти май че newsm78

а за надето - то твоето е наистина геройство ако го направиш  bouquet

# 32
  • Мнения: 4 965
Ехеее, я какви мераклийки! Покрай толкова много бебета и мераклий за такива, може и аз да помисля по въпроса след някоя и друга година.  Laughing

  bouquet
Наде, много ми харесва ентусиазмът ти.
Оххх, как искам другия път да са пак 2 в 1  Laughing.

# 33
  • Мнения: 1 744
Ехеее, я какви мераклийки! Покрай толкова много бебета и мераклий за такива, може и аз да помисля по въпроса след някоя и друга година.  Laughing

  bouquet
Наде, много ми харесва ентусиазмът ти.
Оххх, как искам другия път да са пак 2 в 1  Laughing.
Да ти кажа честно, и аз предпочитам да са две. Просто тръпката е някак по-различна.Сега майките с по едно да не се обидят.  Peace Пък и като гледам как се закачат двамата, как си играят. Е верно ,бая зор е, ама ние вече сме минали по тоя път и знаем как стават нещата. Wink Ние поне можем да си помечтаем тука, предколедно, че аман от тия сиви мисли за ежедневните проблеми. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 191
Вчера моят син задава въпрос на един компас от Нескуик: "Мама ще има ли друго бебе?". Като си представих още едни близнаци, тоя път момченца, или момче и момиче, и ми стана едно мило...мило...Само че не вярвам да се реша повече, но както казва Надето, да си помечтаем предколедно  Hug

# 35
  • Мнения: 4 965
Оооо, дано не остане само в сферата на мечтите  Praynig!

# 36
  • Мнения: 1 069
Хехехе, и аз искам пак да съм 3 в 1 - хехеххе искам две момичета  Hug ама и аз съм една оптимистка.... Joy

# 37
Хехехе, и аз искам пак да съм 3 в 1 - хехеххе искам две момичета  Hug ама и аз съм една оптимистка.... Joy
И аз искам момиче,но след спонтанния (с близнаци  Cry)нащия татко го беше страх да легне до мен.Май той не е готов за още едно или две Grinning

# 38
  • Мнения: 412
предвид на факта че съм съвсем в началото и вече съм огромна Shocked и ние се замисляме дали е само едно ooooh!
следващия петък съм на преглед - обещавам веднага да пиша за новини Grinning

# 39
  • Мнения: 412
между другото септември децата поискаха за Коледа бебе bowuu
много сме изпълнителни Joy

# 40
  • Мнения: 2 950
Хехехе, и аз искам пак да съм 3 в 1 - хехеххе искам две момичета  Hug ама и аз съм една оптимистка.... Joy

Нели, бая оптимизъм в теб, бре жена!  Hug

# 41
  • Мнения: 655
Това ще е прекрасно! Ако силно го желаеш ще стане! При нас сега също е на път третото ни бебене след две енояйчни близначки. Съпругът ми се моли и душа дава за момче и аз му казвам каквото си си надробил това ще си сърбаш.

# 42
  • Мнения: 1 069
Това ще е прекрасно! Ако силно го желаеш ще стане! При нас сега също е на път третото ни бебене след две енояйчни близначки. Съпругът ми се моли и душа дава за момче и аз му казвам каквото си си надробил това ще си сърбаш.

БРАВООООООООООО, това е СУПЕР! ЧЕСТИТО, желая ти лека и безпроблемна бребенност и едно прекрасно усмихнато и палаво момченце (може и две smile3521) и те чакам в Многодетния форум!  Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 655
Благодаря за пожеланието и за поканата. Щом се роди и аз ще стана мама на 3, макар че вече се чувствам такава.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 113
Честито и от мен!И аз искам поне още две деца.Това е най-голямото богатство,а как ще се справим ще видим

Общи условия

Активация на акаунт