трето бебе

  • 8 158
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 412
Благодаря за пожеланието и за поканата. Щом се роди и аз ще стана мама на 3, макар че вече се чувствам такава.

супер!!!как се справяш с децата когато ти е лошо?някой помага ли ти?брррррррррррррр  bouquet

# 46
  • Мнения: 655
E, разбира се! Имам си помощници. хихи А и не съм първата в това състояние, няма да съм и последната.

# 47
Благодаря за пожеланието и за поканата. Щом се роди и аз ще стана мама на 3, макар че вече се чувствам такава.
Ти си моя герой. newsm20 newsm20 newsm20Аз сега се чувствам smile3511понякога искам само да остана сама,но и аз се замислям доста отдавна

# 48
  • Мнения: 655
ЕЕ! Благодаря! Но чак пък толкова... Искам да кажа много жени имат и по повече от 3. Моето е нищо.

# 49
След близнаци? newsm78Аз трудно се решавам.А и ме е страх.

# 50
  • Мнения: 255
Малеее момичета какъв ентусиазъм,тъй като гледам споко по още една двойка можем да отгледаме,ама че и по две ги искаме
тъй де то с едно бебе какво ще правиш по цял ден Mr. GreenКъдето са 2 там са и 4 Joy
Браво на мамите които чакат трето,много ви се радвам да знете Hug

# 51
  • Мнения: 1 174
И аз не бих се решила на трето след близнаците.Браво на майките решили се на това  bouquet,също и аз ви се възхищавам.
Много често съм си мислила и аз,че ако бях родила едно дете,щеше много да ми е скучно  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 7 640
Ася, евала  bouquet
Има нужда силни жени, не ми се четат оплаквания, по ме кефят такива писания и споделени чалъми, отколкото мърморене Peace

# 53
  • Мнения: 412
момичета, днес ни измериха - вече сме 7 см!!! Laughing
аз се поокопитих и май шока отмина! децата са при баба и дядо и въобще в момента съм се съсредоточила върху себе си и бебчо и много глезотене  bouquet
живота е хубав!!!за сега сме тип-топ!!!

# 54
Когато казах на майка ми колко искам трето тя ми каза да се пазя и от сорта. Тя е единствената, която ни помага при това си ходи на работа и не живее с нас. Ако имаме трето не знам изобщо дали ще ми помага. А така искам.

# 55
  • Мнения: 2 950
момичета, днес ни измериха - вече сме 7 см!!! Laughing
аз се поокопитих и май шока отмина! децата са при баба и дядо и въобще в момента съм се съсредоточила върху себе си и бебчо и много глезотене  bouquet
живота е хубав!!!за сега сме тип-топ!!!



Браво на вас!  Hug

Как вървят нещата?

# 56
  • Мнения: 412
хехе Sunglasses
и при нас цялата рода по моя линия ни е обявила бойкот и смятат, че си предизвикваме късмета, но ние сме оптимисти Sunglasses Laughing
моите родители обявиха да не разчитаме на тях, но пък родителите на мъжа ми са в бойна готовност и в момента децата са при тях-те се радват но все пак молят да няма четвърто Whistling newsm78

  bouquet  bouquet

иначе - започваме стандартните изследвания;в офиса още не съм казала ама май ще се наложи скоро и това да свърша че дебелея изключително скоростно newsm78

успешна година, пълна с мого бебета на всички майчета от нас Wink

# 57
  • Мнения: 2 950
Ще се справите - спокойно!  Hug Щом и двамата го искате, означава, че ще си помагате и ще е толкова хубаво!  Hug

# 58
  • Мнения: 863
Момичета,аз с моето едничко  хлапе, нямам много право да се обаждам, ама само да ви кажа,че много ми е хубаво да ви чета  Hug  Hug  Hug , надъхвам се да спра да мрънкам за глупости  и май трябва по-често да влизам във вашия подфорум , действате ми много позитивно   bouquet    bouquet

# 59
  • Мнения: 1 174
Момичета,аз с моето едничко  хлапе, нямам много право да се обаждам, ама само да ви кажа,че много ми е хубаво да ви чета  Hug  Hug  Hug , надъхвам се да спра да мрънкам за глупости  и май трябва по-често да влизам във вашия подфорум , действате ми много позитивно   bouquet    bouquet
JoyСтана ми смешно,защото се сетих как лятото когато разхождах моите деца и като отидех при събралите се майки в парка с по едно детенце и веднага спираха да се оплакват и ми казваха,че не им е удобно пред мен да се оплакват,че им е трудно отглеждането на детето им Hug

Общи условия

Активация на акаунт