Даите ми съвет!

  • 950
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 508
аз започнах на 4 навършени мес. с пюре на хип от ябълки и нямахме никакъв проблем, явно зависи от детето.може да е от нещо друго или ако си дала  по-гол.количество. Peace

# 16
  • Мнения: 508
според мен щом вече си започнала не спирай със захранането това ще обърка дедето и ще стане по зле после.Давай но бавно и внимателно.

# 17
  • Мнения: 4 447
според мен щом вече си започнала не спирай със захранането това ще обърка дедето и ще стане по зле после.Давай но бавно и внимателно.

Нищо подобно. Не съм чувала за объркано дете от спряно захранване.  Joy

# 18
  • Мнения: 508
нестава въпрос за ГОЛЯМО объркване....Просто според мен варианта да се спре захранването не е удачен.Разбира се майката сама си решава кое е най-добро за детето й.Ок? Grinning

# 19
  • Мнения: 4 447
нестава въпрос за ГОЛЯМО объркване....Просто според мен варианта да се спре захранването не е удачен.Разбира се майката сама си решава кое е най-добро за детето й.Ок? Grinning

Хубаво беше да изясним това, че всеки решава за себе си, но не я обърквай с такива постинги, защото информацията, която й даваш е невярна.  Peace Hug

# 20
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
нестава въпрос за ГОЛЯМО объркване....Просто според мен варианта да се спре захранването не е удачен.Разбира се майката сама си решава кое е най-добро за детето й.Ок? Grinning
Не съм "спец" по захранването, но това, което съм запомнила е, че ако при детето прояви нежелана реакция от дадена храна, точно това се прави-спира се захранването. Познавам бебета с тежки стомашни разстройства от ранно захранване (включително кръв и слуз в акото), не виждам смисъл майката да причинява подобни неща на своето. Peace

# 21
  • Мнения: 351
Ще изчакам поне месец!Днес докато бях в един бебешки магазин и се заговорих със продавачките.Те също ми казаха да изчакам че още е рано.Споделиха с мен че тук във Видин масово децата се захранват от 2,3 месец!А само за сведение познавам майка,която от първи месец дава кисело мляко,а от втори натам пюре от плод,от зеленчук,бисквити,плодово мляко и плодов сок.Детето се сцепва да повръща а те си мислят че е от марката на млякото и смениха Елби със Пършевица! #Cussing out #2gunfire

# 22
  • Мнения: 351
Едно огромно благодаря за съветите на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт