"Симеоновска" диета, за секси дупета!

  • 19 522
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 758
Ooooo Бомбе ,туй с кисненето не го знаех ... newsm78
Ей сегичка, го фърлям да се дави и моето сиренце Mr. Green
Ама няма на Маджаров обезмаслено сирене така ли???
Щот това Лайта - ми седи едно таквоз  ... малко мазничко и соленичко.
Сиреч Лайт си взимаш ,ма го киснотиш у вода тъй ли ???? Или си вземаш некво друго на Маджаров  newsm78

Взимам си краве сирене на Маджаров.Ич и не го гледам кво е newsm78

Жено, ти деца не си ли гледала?Попара не си ли им правила?
Слагаш го вечерта в топла вода и на сутринта солта е дала фира.Но не я изхвърляй водата.Аз съм си го сложила в едно кутийче с водица.

# 286
  • Мнения: 10 758
Девойки, сега видях, че сме вече на 15-та страница.
Ще трябва нова тема.

# 287
  • Мнения: 819
 Хихихи...Бомбе бе кви деца кви пет лева.. GrinningТя тая слива е младоженка.На мъжа си още не мое да направи манджа smile3532

# 288
  • Мнения: 10 758
Хихихи...Бомбе бе кви деца кви пет лева.. GrinningТя тая слива е младоженка.На мъжа си още не мое да направи манджа smile3532
Въйййййййй, сорка Blush

# 289
  • Мнения: 819

[/quote]Взимам си краве сирене на Маджаров.Ич и не го гледам кво е newsm78

Жено, ти деца не си ли гледала?Попара не си ли им правила?
Слагаш го вечерта в топла вода и на сутринта солта е дала фира.Но не я изхвърляй водата.Аз съм си го сложила в едно кутийче с водица.
[/quote]

  А за сиренето доктора не ти ли каза ,че трябва да е обезмаслено.Щото иначе проваляш режима.И кашкавала също трябва да е нискомаслен.А като киснеш сиренцето във вода то само се обезсолява,но не и обезмаслява.

# 290
  • Мнения: 10 758
Взимам си краве сирене на Маджаров.Ич и не го гледам кво е newsm78

Жено, ти деца не си ли гледала?Попара не си ли им правила?
Слагаш го вечерта в топла вода и на сутринта солта е дала фира.Но не я изхвърляй водата.Аз съм си го сложила в едно кутийче с водица.
[/quote][/color]
  А за сиренето доктора не ти ли каза ,че трябва да е обезмаслено.Щото иначе проваляш режима.И кашкавала също трябва да е нискомаслен.А като киснеш сиренцето във вода то само се обезсолява,но не и обезмаслява.
[/quote]мииииии, май си права newsm78

# 291
  • Мнения: 1 218
Ей ма как ме изловихте веднага бе ... ставате за агентки на ЦРУ.
Хич ма нема у готвенето ... горкият ми мъж ... аммммм ....да беше гледал на време викам аз... блея баирите докът го обработвах ...еми ся кой се излъгал ...се е излъгал  Embarassed Хич и немам мерак да се научавам да готва  Crossing Arms
А ако кажа още нещо кот не искам и ще ме изхвърлите от форума во веки веков  Mr. Green
Тъй че ше си трая ...

# 292

Общи условия

Активация на акаунт