Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 237
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 230
Това е! Супер си - много ти благодаря! Сега ще мога из магазините да показвам снимка, че ми втръсна да обяснявам за сферички и орбити и да ме гледат като извънземно ooooh!

Мерси много пак!  bouquet

# 76
  • Мнения: 512
E, моля ти се, празниците са за това - да правим хората около нас щастливи!
Весело прекарване и успех по магазините!

# 77
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Любимият вече се самоснабди с подарък - въдица (поредната) с макара с 4 шпули. И, за да има и нещо под елхата все пак, ще добавя един дъждобран към рибарската му екипировка. По-голям ми е проблемът за 24. Януари. Че има юбилей - навършва 40. Ама има време - все ще се сетя нещо.
Весели празници и хубави подаръци.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 390
Тази година реших-скъп парфюм и пуловер за работа.
АМа и той си го заслужава,де

# 79
  • Мнения: 2 032
на последната половинка бих и подарила една змия в чувал,като отвори в чувала и бръкне вътре да го захапи и да се гътне,то всъщност тогава ще си направя на мен си подарък 

Подаръците от сърце са най-хубави. Пък и две-за-едно има в предложението. Това направо си заслужава отделна тема, за черните подаръци, ама ме мързи да я пускам.

# 80
  • Мнения: 183
Sunglasses за сега съм се спряла на анцуг , книга<според него няма да има време сега да я прочете,но каза че много я иска,и мисля да я взема>
и козметика-парфюм и още нещо....... Peace

# 81
  • Мнения: 463
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат
Цитат на: Red_Sonya в сряда, 05 декември 2007, 15:04
Аз тази година, за Коледа ще му родя син..


ЕХААААА!!!

ТОВА Е НАЙ-НАЙ-ХУБАВИЯТ ПОДАРЪК!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Браво на теб! Желая ти безпроблемно раждане!


Аз се чудя ли , чудя......  newsm78

# 82
  • Мнения: 7 263
Ще му подаря голямо изчукване за около 800 лв... И той това на мен...


Катастрофирахме два пъти, но уж леко и сега ламарините на колата са едни....  ooooh!  Tired  Tired




Samantha Jones   - просто   hahaha hahaha hahaha ме разби докато прочета втория ред  Shocked Shocked Shocked. Ама и тогава не ми беше лесно да спра да цвиля.
 Hug Hug Hug Иначе добре че само с това сте се разминали де!

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Моите подаръци са:
- ваучер за масаж+някакви процедури, още не съм отишла до салона да ги избера
-масажно масло+свещи към него за лично ползване в къщи
-вратовръзка
-пантофки
-колан
-панталон и блуза за в къщи
-кутия белгийски бонбони от Мола-много готино ги опаковат в едни кутии

# 84
  • Мнения: 167
Ще му подаря,костюм,риза и обувки,че все не му стигат и ще го изненадам с един хубав и скъп чадър,че все ходи мокър когато има дъжд Joy


Аз съм си поръчала цифров фотоапарат.

А за дома ще си вземем ДВД.

За детето-костюм, маска и меч на СПАЙДЪРМЕН,и радиоуправляем мотор с моторист.Ще му купя и някой неща за детската стая,че от една година е готова и още не спи в нея,а трябва да свиква защото чакаме  бебе,а пък това ще му е подаръка за РД на 08.01.(мисля да му купя,чаршафи със СПАЙДЪРМЕН,преграда за леглото от Данет и мякой съвенири  и картини пак на тема СПАЙДЪР)

# 85
  • Мнения: 423
-кутия белгийски бонбони от Мола-много готино ги опаковат в едни кутии
Ох моя мъж е голям фен на такива неща - винаги като се върне от командировка в Сф ми носи такива. Искам и аз да го изненадам, но не знам къде тук да намеря такъва магазин. Някой да има идея? newsm78

# 86
  • Мнения: 38
Офф и аз се чудя какво да му избера.И моят термин е точно на Коледа,но ми се иска да си му купя  и подарък.На 1-ви Януари прави 30 години.

# 87
  • Мнения: 2 116
Офф и аз се чудя какво да му избера.И моят термин е точно на Коледа,но ми се иска да си му купя  и подарък.На 1-ви Януари прави 30 години.

Според мен няма да има по-хубав подарък и за Коледа и за РД!  Peace
Всичко най-леко и безпроблемно ти желая!  Hug

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето какво намислих на мъжа за Коледа: Слушалки за ТВ (безжични), чифт ръкавици, хавлия (още не съм я купила) и колан (той ще е от майка ми).
Имаме и общ подарък: Система за домашно кино. Heart Eyes
Много ми харесаха изчанчените подаръци и си откраднах идеи за РД-то, което също е близо.
За малката подаръците са най-много естествено, няма да ги споменавам, че не е по темата.

# 89
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Миналата година му подарих телефон, а тази мисля да му подаря халат за баня поне от това за сега се сещам

Общи условия

Активация на акаунт