Силната музика по клубовете и бремеността

  • 8 432
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 064

Надявай се Rolling Eyes някой като подпийне сигурно изобщо няма да забележи нито теб, нито корема ти. Пък и според мен картинката на бременна жена с голям корем сред силна музика, цигарен дим и пияни хора е отвратителна. Само като си го представя и ми става толкова мъчно за бебчето вътре, че няма накъде. Cry Според мен не е нормално да ходиш по такива места бременна и да рискуваш здравето на детето си, понеже си свикнала да излизаш всеки уикенд Thinking Ако не можеш няколко месеца да се лишиш от дискотеките, защо ще ставаш майка изобщо? Знаеш ли тепърва от колко други неща ще трябва да се лишаваш???

Уффф,любимите ми изказвания... Хората ще се откажат да имат деца от такива.  Ще решат, че да си майка означава едно голяямо лишение от всички земни блага. Но това не е така и не трябва да е така, защото детето ще получи една депресирана, лишена от всичко майка.

По темата - ходи, но не прекалено често, всичко в умерени дози. Ако не се чувстваш добре, винаги можеш да си тръгнеш. Като се роди детето известно време ще бъде трудно, така че - ходи сега, щом ти се ходи.

Аз бях на концерт в зала 1, две седмици преди да родя, беше страхотно. По клубове и дискотеки не съм ходила, но това е защото по принцип почти не ходя. Ако ми се ходеше, нямаше да се замисля.

# 31
  • Мнения: 19 302
според мен не спирай да излизаш щом имаш желание.просот промени местата ,където ходиш.щом басите вредят,а и цигареният дим е опасен,ходи през уикенда на заведение,а не в клуб.намери златната среда.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Сама си решаваш.
Но по-добре си избери по- НЕзадимено заведение- по-спокойно местенце... не е задължително да се затвориш само вкъщи. Пък и... след като родиш още по-малко ще излизаш Wink

# 33
  • Мнения: 4 621
До последно ходих по заведения. Последните месеци не съм седяла в дискотеки, но ресторанти, понякога и тихи барове. Чувствах се добре и ми беше приятно. Не мисля, че съм навредила на детето си. В крайна сметка това е  1 или най много 2 пъти в седмицата Peace

# 34
  • Мнения: 1 479
Била сьм на дискотека само ведньж на Нова Година,но разбрах,че не ми е там мястото.Това беше с 1-та ми бременност.Сьс следващтите ми 2 бременности си пусках музика в кьщи и си танцувах.Не си мисли ,че тинейджьрите са толкова толерантни.Съгласна сьм с мнението за басовете и цигарите.

# 35
по добре е да не ходиш,цигареният дим дразни много а и бебето рита доста,по добре почивай,а то дискотеките няма да избягат. Grinning

# 36
  • Мнения: 3 268
Когато една жена е решила да става майка,значи трябва да е готова за това.И клубовете,и лудия секс по цяла нощ,и много други неща ще трябва да почакат.Ти ми се струваш май не дотам готова да се лишиш от тези неща.Помисли добре дали искаш да станеш мама или ти е още рано.

# 37
  • Мнения: 19 302
аз ходех почти до последно на билярд.накрая трудно се навеждах заради корема,но пак ми беше приятно да излизам  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 309
Не съм ходила по клубове със силна музика, докато бях бременна /всъщност съвсем наскоро почнах пак да ходя по такива места, но това е друга тема/, само един път бях на кино, имаше много силни престрелки, спомням си че много се притесних.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Голям проблем  Whistling
Ходи в началото, после сама ще спреш да искаш да ходиш.

Общи условия

Активация на акаунт