На колко месеца бебоците ви се отказаха от нощното хранене

  • 2 742
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 800
Гласувах с: на 2 месеца, но бяха 2.5. Сам се отказа. Случвало се е да се пробужда след това от време на време и съм му давала да яде. На4-ти месец педиатърката каза ако се събуди да не му давам да яде, само да осигуря, че е добре-смяна на памперс, водичка, залъгалка  ..  според нея колкото по- големи стават, толкова по- трудно да ги отучим от някои навици.

# 61
  • Мнения: 1 006
На 8 месеца сам се отказа.

# 62
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Отказа се сама на около 1 месец.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Скоро щр стане на годинка и още се буди за ядене всяка нощ

# 64
  • София
  • Мнения: 5 079
На 10 месеца. Wink

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 907
Няколко дни след като навърши три месеца. От тогава не яде нощно време, но се буди.

# 66
  • Мнения: 236
Моят син пък прояде през нощта от една седмица   насам. ShockedОт както се беше родил правеше паузи през 6-7 часа , а сега не издържа и 3 часа  Cry

# 67
  • Мнения: 1 183
Още края на първия месец началото на втория се отказа само от нощното мляко и спеше по цяла нощ  Wink ,но все пак си мисля,че на 1 годинка е вече голяма за това,опитай се да я ограничиш с това ядене.

# 68
# 69
# 70
  • Мнения: 8 917
Може би към 6-7 месеца.

# 71
  • Мнения: 669
на 2 месеца и от тогава не се буди нощем  Peace

# 72
  • Мнения: 881
на 40 дни,сама се отказа.

# 73
  • Мнения: 745
аз съм от майките късметлийки!сам се  отказа да се буди на около 1 месец.това е много индивидуално и с всяко дете  е различно Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 4 397
Синът ми до към 3г. се будеше и си пиеше по едно шише с мляко. Бебка от както се е родила не се буди нощно време.

Общи условия

Активация на акаунт