Пука ли ви за пола на потребителя?

  • 4 732
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Тук се оказва, че полът има значение.
За разлика от реалното общуване, тук ме дразнят мъжете.
В по-голямата си част попиват някои женски качества като бъбривост, заядливост, мнителност, многословие и злопаметност.

Единствените, които чета с удоволствие са Волф и Т. Сопрано.

# 91
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
май малко чета  Blush между редовете и в ляво - даже не знаех, че във форума има и мъже  Confused
не ми пречат  Peace

# 92
  • Мнения: 83
и аз наскоро разбрах,че има и мъже Embarassed
нямам нищо против да чета и мъжко мнение,даже ми е забавно и интересно Flutter

# 93
  • някъде
  • Мнения: 4 956
да
но повече зависи от самата тема, а не от това дали е мъж или жена

# 94
  • Мнения: 4 496
Пука ми. Когато говоря с мъж не се налага да си меря приказките да не би да го засегна нещо.

# 95
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Правя разлика между жени и мъже. И между жени и женки.

# 96
  • Мнения: 13 512
не, даже рядко поглеждам и  ника. Отговарям на мнения, не на потребители. Но има някои, които отдалеч се познават- не мога да  ги сбъркам, независимо от темата.

# 97
  • Мнения: 24 467
Жените тук сме много повече, ясно е. Има пък много, които не са "нападнали" в настоящия случай и които по принцип не нападат.
Аз също се питах, тези, за които "полът има значение" във връзка с форума- в какво се изразява това значение за вас?
При мен дори в личните контакти такова значение няма, освен в семейството ми. Работила съм и с жени и с мъже, наслушала съм се и на женски и на мъжки клюкарки и интриганти, видяла съм помощ, отношение, интелект и у двата пола. Никога не съм разделяла определено качество на типично мъжко или женско.

# 98
  • Мнения: 2 032
Не се сърдя на никой.
Оспорвам мнението, че всеки представител на онази половина от човечеството, която има израстък между краката, е по-читав.
Празнината между двете уши не се определя от пола, полата или колата.

# 99
  • Мнения: 14
.на кой, на мен ли да ми пука? неееее и как бих искало и другите да са така
.доброто възпитание, от наличието на което не се оплаквам, изисква известно съобразяване - не върви безогледно да се обръщаш към някой много - или малко - уважаван съфорумец/съфорумка да се обръщаш как да е.

# 100
  • Мнения: 3 091
аз мисля, че ако в този форум пишеха повече мъже, нещата щяха да са по-нормални!

т.е. съжалявам, че не пишат...

# 101
  • Мнения: 24 467
 Laughing - в което силно се съмнявам /че нещата щяха да са "по- нормални" ако мъжкото участие се увеличи/. Ако то се увеличи нито ще са по- нормални, нито ще са по- ненормални, просто ще се увеличи то и това е всичко за мен.
Има и форуми с по- голямо участие на мъже- не бих казала, че изказванията в тях са повече или по- малко умни, толерантни, с липса на клюкарщина /извинявам се- с новинарски привкус/, нито че самите форуми са повече или по- малко качествени.

Съотношението между "нормални"- "ненормални" в психиатриите не е в полза на мъжете все пак. А под "нормално" всеки си разбира различно нещо.

# 102
  • Мнения: 3 268
аз мисля, че ако в този форум пишеха повече мъже, нещата щяха да са по-нормални!

т.е. съжалявам, че не пишат...


Аз пък мисля,че ако ТОЧНО в ТОЗИ форум пишеха повече мъже,в България нямаше да има достатъчно деца,ако ме разбираш...

# 103
  • Мнения: 3 091
ссссссссссс, изяжте ме мигом!
На пишещите по-отдавна сигурно им прави впечатление как мъже-форумци спряха да пишат с времето... Причини има много, сигур  newsm78

мързи ме ужасно, но ще се обоснова.
Този форум е за родители - настоящи и бъдещи такива. Ако мъжете, в качеството им на бащи, пишеха повече тук, например нямаше да има теми като "Къде си криете бижутата" и прочие... Нямаше да има теми като "Какво им харесва на мъжете в секса", в които да отговарят жени
И деца щеше да има достатъчно..., Стефани6. Не се безпокой за това.

Джуди, категорията нормално/ненормално не се използва в психиатриите, но щом казваш...

# 104
  • Мнения: 24 467
  Laughing Категорията се използва от редовите хора, като нас, пишещите тука, както мъже, така и жени, когато стане въпрос за психиатрии. Дали ще я ползваш за там или за форума- все едно, еднакво неопределена е.
Ако забелязваш диагнози не обсъждам, особено в тема като тази. А когато става въпрос и за идеи, като редица от писаните по повод на настоящата тема, съвсем ми е смешно, разведрява ме.

Общи условия

Активация на акаунт