Пука ли ви за пола на потребителя?

  • 4 719
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Инспириран от по-долният пост, си позволих да постна тази анкета и да ви попитам в коледноанкетният дух завладял форума напоследък, е ли е от значение полът на пишещият в тема, в която пишете и вие. Понеже аз питах и ето как ми отговориха:

Цитат

Питай където си щеш.
Ах, ох, полът на юзъра *.
Ако съм мъж, ще си пиеш ли бирата с мен и ще играем ли билярд? Не.
Ако съм жена, ще ме чукаш ли? Не.
Я у лево тогава.


И наистина ли мъжете стават само за бира и билярд, а жените за чукане?
П.П. По темата-аз гласувах с "да".

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ахъм, да съвсем.

# 3
  • Мнения: 3 447
Тук има мъже, които пишат като жени, и жени, които пишат като мъже. Пука ми единствено за съдържанието.

# 4
  • Мнения: 25 600
Безразлично ми е кой с какъв пол е, но ми се ще да знам, все пак.
Не разбирам въпроса и не мога да отговоря.

# 5
  • Мнения: X
Не ми пука за пола на потребителя.
Според мен  мъжете стават  и  за чукане, а жените  само за бира и билярд. Mr. Green

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 13:34 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 677
Въпросът ми е прост. Е ли е от значение с мъж или жена комуникирате. Щото за мен е. А за вас?

# 7
  • Мнения: 7 111
Пука ми поведението да не бъде равнозначно на половите им органи.

# 8
  • Мнения: 281
От голямо значение е за мен с мъж или жена комуникирам във форума.

# 9
  • Мнения: 3 405
Комуникирам с еднакъв успех и с двата пола. Следователно не ми пука.
Обаче. Като тръгне съмнение, че някой, пишещ като жена е мъж или обратното се чувствам излъгана  Crossing Arms
За Знаток знам и не се чувствам така спрямо нея  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 1 762
Няма абсолютно никакво значение за мен. Все ми е тая кой седи отсреща. Мъж, жена, малък, голям. Важното е да намирам смисъл в "разговора"  Peace

# 11
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Пука ми, да.

# 12
  • Мнения: 385
На мене не и така гласувах и гледам изравних резултата.

# 13
  • Мнения: 516
Тони, да не си решил да си слагаш цици?  Shocked

# 14
  • Мнения: 385
Забравих да попитам,за чий му е на някой да се представя, че е от другия пол.  newsm78

# 15
  • Мнения: 677
Няма абсолютно никакво значение за мен. Все ми е тая кой седи отсреща. Мъж, жена, малък, голям. Важното е да намирам смисъл в "разговора"  Peace

Е тва на всички ни се иска. И мноо ясно, че не е така.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Отговорих с "да", въпреки че съм по към средата.
Има значение дотолкова, че мога по-лесно да се пренастроя на неговата вълна. Звучи клиширано, но за деца е по-лесно да се говори с жена, а за коли - с мъж.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 686
Да, но аз обичам да знам повече от колкото е необходимо за доста неща... Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Има значение за мен, защото има разлика  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Въпросът ми е прост. Е ли е от значение с мъж или жена комуникирате. Щото за мен е. А за вас?

Зависи от типа комуникация....

# 20
  • Мнения: 698
Пука ми. И на потребителя, и на съответния обект/субект в живота въобще.  Laughing
По конкретните въпроси: не пия бира. И другото също не. Ни с жени, ни с мъже (с 1 изключение) - използвам ги с други предназначения.
За каквато и да е комуникация - пука ми. Робувам на предразсъдъци и стереотипи.  Mr. Green

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В тестовете има три отговора:
а) Да.
б) Не.
в) Не мога да преценя.  Joy
Примерно: Спала ли съм тази нощ? Tired
Отговор "в". Не мога да преценя.  Mr. Green
И на твоя въпрос, мили Антонио, също отговарям с "в".  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
По-добре е с 2 отговора, защото така човек трябва да заеме някаква позиция. Това с "не мога да преценя" е патент на социолозите и самите накрая не знаят какво да го правят.

# 23
  • Мнения: 14 489
Е ли е от значение с мъж или жена комуникирате.

аз комуникирам с форума.
 вас не ви знам как комуникирате с мъж или с жена, освен на лични.
в този смисъл явно за мен няма значение

# 24
  • Мнения: 212
За виртуалното общуване няма никакво значение кой стои пред мен. Все ми е тая мъж, жена или нещо друго... То и без това хората в интернет са безполови същества.
Полът има значение за мен единствено когато правя секс. Иначе сме все хора, мъже или жени сме все човеци.

# 25
  • Мнения: 3 268
Мдааа,големината винаги има значение Laughing

# 26
  • Мнения: 3 405
Забравих да попитам,за чий му е на някой да се представя, че е от другия пол.  newsm78

А, де, и аз това питам. Но има заподозрени.  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 716
Тони, а с мен би ли си пил бирата?
Пишката ми е за прикритие. Т.е. беше. Сега с нея плаша форумските зайци  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Да, защото от както открих форума и се регистрирах, някак си го възприемам като женски форум. Не, че не мога да отговоря на мъж тук, но ми е малко странно. Даже се чудя как може на мъже да им е интересно тук. (не искам да обидя някой, просто имам много приятели и познати мъже и знам от какво се интересуват, това би било последното място)   Laughing Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не.

# 30
  • Мнения: 212
Даже се чудя как може на мъже да им е интересно. (не искам да обидя някой, просто имам много приятели и познати мъже и знам от какво се интересуват, това би било последното място)  Laughing  Joy
Има подозрения че повечето мъже тук изобщо не са мъже така че...

# 31
  • София
  • Мнения: 1 062
Има значение. Тъй като в хода на разговора едните ще си го преместят в другия крачол, а в другите ще забушува хормонална война. Съответно и разговорът ще тръгне в определена посока.

С една дума - да.

# 32
  • Мнения: 183
Бих се сконфузила, ако се окаже, че съм обсъждала методи, начини и похвати за оформяне на сърчице на интимната ми прическа, но за останалото няма значение.

# 33
  • Мнения: 24 467
То на мен за личността му не ми пука, какво остава за пола му.
Тук ми пука само за съдържанието на интересуващите ме мнения и теми. Пък дали в тях участват мъже, жени или същества с неустановен пол и произход- все ми е едно.

# 34
  • Мнения: 1 992
Не ми пука. Ама хич. Ако ме кефи, още по-малко ми пука.

# 35
  • Мнения: 1 897
Не ми пука за пола на потребителя.
И съм добра компания за бира. Mr. Green

Имам наблюдения обаче,че някои от потребителите тук(имам предвид тези от мъжки пол) намират поле за самоизява,възможност да размахат поучително пръст, да почешат егото си.И  куража им според мен идва именно от факта,че форума е предимно 'женски'.

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 14:12 от Ulia

# 36
  • Мнения: 212
Имам наблюдения обаче,че някои от потребителите тук(имам предвид тези от мъжки пол) намират поле за самоизява,възможност да размахат поучително пръст, да почешат егото си.И  куража им идва именно от факта,че във форума е предимно 'женски'.
Поименно колежке, поименно. Кои са тия мъже дето махат с пръст...

# 37
  • Мнения: 1 897
Борисе,нямам предвид теб.
Дишай спокойно.  Mr. Green
Но ако искаш може да обсъдим 'потребителя' на по бира.  Wink

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз, като Василиса, не мога да преценя. Май по-скоро не.

# 39
  • Мнения: 2 032
За какво точно да ми пука? Дай по-конкретно, де.

Може да има значение в контекста на разговора, предполагам. Ако си снимаш, Тони, ботушките, в подходящата тема, може да нарушиш хармонията й (ха-ха), например. Или Александър, ако дава съвети за кърмене, може да не бъде взет много насериозно (щедро взимайки за дадено, че той иначе е вземан насеризно).

# 40
  • Мнения: 2 716
Със сигурност, Александър би дал полезни съвети за кърмене.
Размахвам пръст  Naughty

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Честно казано почти не забелязвам с кого си пиша... понеже не познавам никого лично, пък и не ме интересуват лични истории, що- годе нагласата ми е като да си пиша с един и същ човек ... само ако се издразня  или много се впечатля поглеждам аватара и дори се разравям в предишните публикации ... познавам аватари и никове ... но никога не бих познала стила на пишещия ... темерут съм и живея в егоцентрична система

# 42
  • Мнения: 3 091
не само, че не ми пука, а не ми и дреме... не звънти, не дрънчи...

полът има значение в реалния живот, но не винаги...

# 43
  • Мнения: 281
Не ми пука. Ама хич. Ако ме кефи, още по-малко ми пука.

Ако ме кефи - много ми пука.
В живота досега съм срещала повече мислещи мъже, отколкото жени.
Тук открих, че има и мислещи жени. Изпитвам удоволствие от не/пряката си комуникация с тях.
Бих била разочарована, ако някоя от тях се окаже мъж.
Надявам се, че ме разбрахте правилно.

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разбрахме те /каза Де Ваня и се нареди сред мислещите Mr. Green/

# 45
  • Варна
  • Мнения: 672
Гласувах с не !
Не мисля, че полът е определящ за каквото и да е ! А за виртуални разговори пък съвсем не е  Peace

# 46
  • Мнения: 281
Разбрахме те /каза Де Ваня и се нареди сред мислещите Mr. Green/

Заради това (така поднесено) мнение съм още в този форум.
 Simple Smile

# 47
  • Мнения: 516
Как да си призная сега, че не разбрах Мери ЛУ.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 589
На мен не ми пука. Така или иначе не знам кои сте, с какво се занимавате, какви са ви приятелите, какъв е статусът ви на живот, навиците, интересите, не знам дали това, което казвате е вярно или отразява мечтата ви за самите себе си ... така че липсата на информация за пола ми е най-малкия проблем, когато се чудя дали да взема дадено мнение насериозно или не.

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да.

# 50
  • Мнения: 463
Докато не ми направи силно впечатление с нещо, не ми пука. После ми припуква. Не знам как да отговоря.

# 51
  • Мнения: 78
Много ясно, че има значение полът.
Истината е, че не мога да се оттърва от
предубежденията си и това е причината
да има значение.

# 52
  • Мнения: 78
А относно предубежденията ...
С тях ми е по-лесен живота Mr. Green

# 53
# 54
  • Мнения: 1 629
Не знааам. Чудя се сега на потребителят Бенета(Венета?), дали предубежденията му пречат или онова излишно Т. Това се чудя, не дали е Х или Y.

# 55
# 56
  • Мнения: 3 423
Ако ме кефи - много ми пука.
В живота досега съм срещала повече мислещи мъже, отколкото жени.
Тук открих, че има и мислещи жени. Изпитвам удоволствие от не/пряката си комуникация с тях.
Бих била разочарована, ако някоя от тях се окаже мъж.
Чувала съм за себе си догадки, че съм
била мъж. Докато не изпих един джин с
гадателя. Което май доказва, че съм мъж.
Както и да е. Да, има значение кой пише.
Но не за писането. И не за четенето.

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лисо, не мисля, че джинопиещият е бил разочарован от факта, че все пак не си мъж. Но ще му е трудно да забрави Mr. Green

# 58
  • Мнения: 78
Бенета, а за Т-то не разбрах newsm78

# 59
  • Мнения: 2 716

Истината е, че не мога да се оттърва от
предубежденията си и това е причината
да има значение.
Така по-ясно ли е?

# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пф, Знаток по-бърза излезе. Сигурно е мъж, убедена съм! Mr. Green

# 61
  • Мнения: 7 837
Не ми пука. Пазя се само от увеличаващия се  брой на женките, коя тъпа, коя с макарон, коя размахваща пръст, вместо да си го натика в носа.

# 62
  • Мнения: 3 268
Не ми пука,когато налетя на някой загубил се мъж,пишещ в женски форум.Пука ми само когато този мъж е с комплекси .

# 63
# 64
  • Мнения: 70
За мене е абсолютно без значение кой е отсреща ако му харесвам отговорите или съм съгласен с мнението му какво ми пука какъв пол е Whistling
Например винаги харесвам отговорите на как`а Сийка без въобще да познавам момичето Peace

# 65
  • Мнения: 70
Не ми пука. Пазя се само от увеличаващия се  брой на женките, коя тъпа, коя с макарон, коя размахваща пръст, вместо да си го натика в носа.



И аз така Laughing Peace

# 66
  • Мнения: 2 759
                     Тц.

# 67
  • Мнения: 2 716
За мене е абсолютно без значение кой е отсреща ако му харесвам отговорите или съм съгласен с мнението му какво ми пука какъв пол е Whistling
Например винаги харесвам отговорите на как`а Сийка без въобще да познавам момичето Peace
Изкара една боза с толумба

# 68
  • Мнения: 3 268
Знаток,и ти за малко да ме заблудиш в началото GrinningТестостерона обаче определено ти липсваше в приказката,та реших,че сме от една порода.

# 69
  • Мнения: 2 161
На мен не ми пука.

# 70
  • Мнения: 377
Тук не ми пука, при реален контакт зависи.
Но съм учудена от резултатите в анкетата. Бях останала с впечатление, че на повечето потребителки им пука и смятат, че мъжете тук са или п....и, или си търсят "нещо" и трябва подобаващо да им се покаже, че "майчетата" не са за изхвърляне и даже са много 'cool'.  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 569
И аз гласувах с "да".

# 72
  • Мнения: 463
Добре, а като ви пука, какво? По различен начин говорите/мислите/пишете, какво?
Всъщност, отговорилите "да", защо точно ви пука?

# 73
  • Мнения: 289
Не, няма значение  Peace

# 74
  • Мнения: 3 569
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...

# 75
  • Мнения: 123
Не определено не ми пука,мъж или жена е без значение.По важно за мен е да  намиря общ език с човека.Но все си мисля,че много хора тук се прикриват зад пола,кайто са обозначили.

# 76
  • Мнения: 2 161
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...
Е,не винаги.Някои мъже възприемам като жени.Предполагам,че и много мъже мен не ме възприемат като жена.Въпрос на флуиди.

# 77
  • Мнения: 9 865
Никога не съм разбирала травестията, гласувах с ДА, но не се интересувам чак пък толкова.

# 78
  • Мнения: 2 891
За мен няма значение. Мога да си пийвам винцето с представители и на двата пола. С едните ще си говоря за мачове, с другите за плетки и готово  Laughing

# 79
  • Мнения: 463
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...
Винаги !??? Шегуваш се

# 80
  • София
  • Мнения: 6 011
Не, не ми пука.

# 81
  • Мнения: 2 407
Да!Все пак м е интересна и ваща гледна точка!

# 82
  • Мнения: 3 423
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...
Глупости! Как така винаги, бе, ти у ред ли си?
Колкото и да съм пияна, няма да зафлиртувам
с Хамелеона или Тъпата женка с фурлата, бе.
Както и по-горе казах, за четенето и писането
полът не е от значение. Или не от първостепенно.

# 83
  • Мнения: 27 524
Гласувах с Да. Но не точно, че ми пука, а че има значение за мен. В смисъл, че ако е мъж, което във форума е рядкост, мнението обикновено е по-различно и по-трезво от женското, повече лишено от емоции и заради това по-реално и обективно. Затова му отделям повече внимание и може би го ценя повече (говорим за разумен мъж, разбира се). Та заради това - да.  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 10 758
Има и няма.

# 85
# 86
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
не Peace

# 87
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не, всички тук сме жени, нали?

# 88
  • Мнения: 17 407
 Във връзка  с поста на Блонди- и продавачите в магазини за женски парцали също трябва да са мъже. Wink
По темата, не е баш д ами пука, но има значение и то не е флирта( за мен)

# 89
  • Мнения: 3 886
ами да пиука ми Peace

# 90
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Тук се оказва, че полът има значение.
За разлика от реалното общуване, тук ме дразнят мъжете.
В по-голямата си част попиват някои женски качества като бъбривост, заядливост, мнителност, многословие и злопаметност.

Единствените, които чета с удоволствие са Волф и Т. Сопрано.

# 91
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
май малко чета  Blush между редовете и в ляво - даже не знаех, че във форума има и мъже  Confused
не ми пречат  Peace

# 92
  • Мнения: 83
и аз наскоро разбрах,че има и мъже Embarassed
нямам нищо против да чета и мъжко мнение,даже ми е забавно и интересно Flutter

# 93
  • някъде
  • Мнения: 4 955
да
но повече зависи от самата тема, а не от това дали е мъж или жена

# 94
  • Мнения: 4 496
Пука ми. Когато говоря с мъж не се налага да си меря приказките да не би да го засегна нещо.

# 95
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Правя разлика между жени и мъже. И между жени и женки.

# 96
  • Мнения: 13 512
не, даже рядко поглеждам и  ника. Отговарям на мнения, не на потребители. Но има някои, които отдалеч се познават- не мога да  ги сбъркам, независимо от темата.

# 97
  • Мнения: 24 467
Жените тук сме много повече, ясно е. Има пък много, които не са "нападнали" в настоящия случай и които по принцип не нападат.
Аз също се питах, тези, за които "полът има значение" във връзка с форума- в какво се изразява това значение за вас?
При мен дори в личните контакти такова значение няма, освен в семейството ми. Работила съм и с жени и с мъже, наслушала съм се и на женски и на мъжки клюкарки и интриганти, видяла съм помощ, отношение, интелект и у двата пола. Никога не съм разделяла определено качество на типично мъжко или женско.

# 98
  • Мнения: 2 032
Не се сърдя на никой.
Оспорвам мнението, че всеки представител на онази половина от човечеството, която има израстък между краката, е по-читав.
Празнината между двете уши не се определя от пола, полата или колата.

# 99
  • Мнения: 14
.на кой, на мен ли да ми пука? неееее и как бих искало и другите да са така
.доброто възпитание, от наличието на което не се оплаквам, изисква известно съобразяване - не върви безогледно да се обръщаш към някой много - или малко - уважаван съфорумец/съфорумка да се обръщаш как да е.

# 100
  • Мнения: 3 091
аз мисля, че ако в този форум пишеха повече мъже, нещата щяха да са по-нормални!

т.е. съжалявам, че не пишат...

# 101
  • Мнения: 24 467
 Laughing - в което силно се съмнявам /че нещата щяха да са "по- нормални" ако мъжкото участие се увеличи/. Ако то се увеличи нито ще са по- нормални, нито ще са по- ненормални, просто ще се увеличи то и това е всичко за мен.
Има и форуми с по- голямо участие на мъже- не бих казала, че изказванията в тях са повече или по- малко умни, толерантни, с липса на клюкарщина /извинявам се- с новинарски привкус/, нито че самите форуми са повече или по- малко качествени.

Съотношението между "нормални"- "ненормални" в психиатриите не е в полза на мъжете все пак. А под "нормално" всеки си разбира различно нещо.

# 102
  • Мнения: 3 268
аз мисля, че ако в този форум пишеха повече мъже, нещата щяха да са по-нормални!

т.е. съжалявам, че не пишат...


Аз пък мисля,че ако ТОЧНО в ТОЗИ форум пишеха повече мъже,в България нямаше да има достатъчно деца,ако ме разбираш...

# 103
  • Мнения: 3 091
ссссссссссс, изяжте ме мигом!
На пишещите по-отдавна сигурно им прави впечатление как мъже-форумци спряха да пишат с времето... Причини има много, сигур  newsm78

мързи ме ужасно, но ще се обоснова.
Този форум е за родители - настоящи и бъдещи такива. Ако мъжете, в качеството им на бащи, пишеха повече тук, например нямаше да има теми като "Къде си криете бижутата" и прочие... Нямаше да има теми като "Какво им харесва на мъжете в секса", в които да отговарят жени
И деца щеше да има достатъчно..., Стефани6. Не се безпокой за това.

Джуди, категорията нормално/ненормално не се използва в психиатриите, но щом казваш...

# 104
  • Мнения: 24 467
  Laughing Категорията се използва от редовите хора, като нас, пишещите тука, както мъже, така и жени, когато стане въпрос за психиатрии. Дали ще я ползваш за там или за форума- все едно, еднакво неопределена е.
Ако забелязваш диагнози не обсъждам, особено в тема като тази. А когато става въпрос и за идеи, като редица от писаните по повод на настоящата тема, съвсем ми е смешно, разведрява ме.

# 105
  • Мнения: 494
 Пука ми. Първо чета тези теми, които са с автори мъже, заради приятното разнообразие и евентуалната неочаквана гледна точка по някой въпрос. Не че много се изненадвам, но пък надеждата си остава... Grinning
 И ако трябва да отговоря на втората част на въпроса на Сопрано-естествено, че не...не стават само за това. Но зависи...Сопрано може би има различно обкръжение от моето. Или просто ей така си пита-дума да става, както му е навик...

# 106
  • Мнения: 3 268
ссссссссссс, изяжте ме мигом!
На пишещите по-отдавна сигурно им прави впечатление как мъже-форумци спряха да пишат с времето... Причини има много, сигур  newsm78

мързи ме ужасно, но ще се обоснова.
Този форум е за родители - настоящи и бъдещи такива. Ако мъжете, в качеството им на бащи, пишеха повече тук, например нямаше да има теми като "Къде си криете бижутата" и прочие... Нямаше да има теми като "Какво им харесва на мъжете в секса", в които да отговарят жени
И деца щеше да има достатъчно..., Стефани6. Не се безпокой за това.

Джуди, категорията нормално/ненормално не се използва в психиатриите, но щом казваш...


Това,че във форум Бг мама пишат татковци е чудесно,но все пак майките трябва да сме болшинство.С никой не искам да се заяждам просто споделям мнение.Въпреки всичко си имам едно на ум за мъжете,списващи тук с много малки изключения.

# 107
# 108
  • Мнения: 210
Laughing - в което силно се съмнявам /че нещата щяха да са "по- нормални" ако мъжкото участие се увеличи/. Ако то се увеличи нито ще са по- нормални, нито ще са по- ненормални, просто ще се увеличи то и това е всичко за мен.
Има и форуми с по- голямо участие на мъже- не бих казала, че изказванията в тях са повече или по- малко умни, толерантни, с липса на клюкарщина /извинявам се- с новинарски привкус/, нито че самите форуми са повече или по- малко качествени.

Съотношението между "нормални"- "ненормални" в психиатриите не е в полза на мъжете все пак. А под "нормално" всеки си разбира различно нещо.

100 % вярно! Темите в които взимат отношение трима - четирима от потребителите твърдящи ,че са от м.р. /на толкова вярвам,че са мъже/ протичат много по-гладко и смислено поне за мен.

# 109
  • Мнения: 2 032
Трябват корективи......гледната точка на мъжете ....   

Коректив е здравият разум, не тестостеронът.

Потребителят Борис и един друг (куче някакво, ама забравих ника) бяха се нагърбили с фантасмагорната задача да са говорители на "мъжете". Който иска да пита нещо за "мъжете", да питал тях точно. Хо-хо.

Да, тука, у форОма, се пишат глупости, ама това не е просто защото пишат жени. (Дълго е за обясние защо, пък и е очевидно.) Но погледни някой форум- към вестници, например, там пишат повече мъже. Не съм забелязала роднини на Айнщайн. Пак глупости, и то на квадрат. Независимо от пола на драскача.



# 110
  • Мнения: 212
Потребителят Борис и един друг (куче някакво, ама забравих ника) бяха се нагърбили с фантасмагорната задача да са говорители на "мъжете". Който иска да пита нещо за "мъжете", да питал тях точно. Хо-хо.
Алиса иди се прегледай. Не си в ред нещо. Имаш проблеми с възприятието на света около себе си. Всъщност не случайно никът ти е "Алиса" Явно и ти като оная Алиса живееш в свой си свят на чудесата. Да не казвам някоя по-тежка дума щото модераторите четат...

# 111
  • Мнения: 281
Въпросът беше друг. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 677
A, Aлиса си е много в ред, Борисе. Оная тема е голям смях. И за питащите и за отговарящите.
Питащите, че питат, а отговарящите, че отговарят.

# 113
  • Мнения: 2 032
Борисе, образцов коректор, може да съм всъщност Белият Заек, ама не съм Лудият Шапкар. Мерси за безценния съвет, пък за нагледната ти илюстрация на това, за което си говорим тук.

Малък цитат за теб, в свободен превод от мен.  wavey

„Кой си ти?” попита Гъсеницата.
Това не беше насърчително начало на разговор.
Алиса отговори, доста притеснено: „Не съм сигурна, сър, в момента...Знам коя бях тази сутрин, но оттогава се промених поне няколко пъти.”

# 114
  • Мнения: 212
A, Aлиса си е много в ред, Борисе. Оная тема е голям смях. И за питащите и за отговарящите.
Смехът лекува и е здраве. Смее се свободния и щастлив човек. Който се смее, няма да остарее са казали старите хора. И още са казали - По-добре голям смях, отколкото голям плейбой.

# 115
# 116
  • Мнения: 677
A, Aлиса си е много в ред, Борисе. Оная тема е голям смях. И за питащите и за отговарящите.
Смехът лекува и е здраве. Смее се свободния и щастлив човек. Който се смее, няма да остарее са казали старите хора. И още са казали - По-добре голям смях, отколкото голям плейбой.

Борисе, от смях до смях има разлика, пич. Смешни и жалки са напъните на някой да попита за нещо, а друг, кой знае от къде, да отговори, че и да обобщи. Сега разбра ли разликата?
И много поговорки знаеш, бе, оная за по-добре да мълчиш и да се правиш на умен, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения, знаеш ли я?

# 117
  • Мнения: 7 837
It is better to be silent and thought a fool than to open your mouth and remove all doubt.
Тъй е казал Марк Твен.

# 118
  • Мнения: 2 032
Борисе, недей да разочароваш девойките, които мислят, че ъкълът се определя от каквото имаш в гащите.

Хайде, кажи по темата нещо.

# 119
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хич не ми пука за пола на потребителите,а защо трябва да ми пука? newsm78

# 120
  • Мнения: 212
Борисе, от смях до смях има разлика, пич. Смешни и жалки са напъните на някой да попита за нещо, а друг, кой знае от къде, да отговори, че и да обобщи. Сега разбра ли разликата?
Ами смей се бе. Нали това ти казвам. Смей се и благодари че има кой да те разсмива в този тъжен и скучен свят в който живеем. Вместо да ни благодариш че те разсмиваме и правим деня ти по- весел и усмихнат ти недоволстваш нещо ми се струва...

И много поговорки знаеш, бе, оная за по-добре да мълчиш и да се правиш на умен, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения, знаеш ли я?[/b][/color]
Знам я естествено. Ама като виждам че ти говориш и то доста и отдавна си разсеял всякакви съмнения реших и аз да не оставам по-назад от теб...Все пак си ПЛЕЙБОЯТ тук, мъж за пример....

# 121
  • Мнения: 212
Борисе, недей да разочароваш девойките, които мислят, че ъкълът се определя от каквото имаш в гащите.
Да не би да искаш да кажеш че аз ако нямам нищо в гащите и значи че нямам акъл. Или пък че ако ми е малка оная работа и акълът ми е малко.  newsm78

# 122
  • Мнения: 344
Да за мене има значение полът на потребителя.

# 123
  • Мнения: 2 032
Борисе: съвсем не.  Не четеш. Ако нямаш топки, не можеш  да си нито лекар, нито зъболекар, нито учител, нито приятел на Блонди, например. Надявам се надеждата да ти е стоплила душата.
Хайде, отпусни се и не го взимай лично, никой не ти мери мъжествеността. Приказваме си кое има значение и кое- не толкова.

# 124
  • Мнения: 14
. от последния диалог изводът е, че за всеки има по - голямо значение какъв си е неговият пол, а не на събеседниците във форума. Което си е правилно.
. котаракът Леополд бе предложил навремето "Ребята, давайте жить дружно".

# 125
  • Мнения: 516
Не, @нтико. Изводът е, че простотията няма пол.
И е по- добре да си приятелка но Мартенския заек или плейбой, отколкото комплексиран шут.

# 126
  • Мнения: 212
Не, @нтико. Изводът е, че простотията няма пол.
И е по- добре да си приятелка но Мартенския заек или плейбой, отколкото комплексиран шут.
Две мнения по въпроса няма....
Наистина е много по-добре

# 127
  • Мнения: 14
. позволете ми да не се съглася. Най-малкото, защото може да е едно и също.
. Борисе, не си прав. Сигурно съм, че не би искал да си ПРИЯТЕЛКА на мартенския или някой друг заек.

# 128
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Блонди, и на мен принципно си ми симпатична, ама:

...Затова си избирам винаги лекари, зъболекари, преподаватели и приятели да са мъже. Засега нямам разочарования по тезата си  Simple Smile

... Имам много страхотни приятелки жени  Simple Smile...

Кое от двете е?

Ако жените правим такива обобщения за собствения си пол, какво искаме от отсрещния?

# 129
  • Мнения: 1 072
Хич не ми липсва присъствието на мъже тук. Искам да кажа, че сегашните са ми достатъчни.

# 130
  • Мнения: 212
. позволете ми да не се съглася. Най-малкото, защото може да е едно и също.
. Борисе, не си прав. Сигурно съм, че не би искал да си ПРИЯТЕЛКА на мартенския или някой друг заек.
Е да. Като се замисли човек и ти си права. Зайцевъдите казват че мъжките зайци много бързо свършвали. Така че едва ли е изгодно да си приятелка на заек...
Ама на Ужасония-та сигурно й харесва... Хора всякакви.

# 131
  • Мнения: 677
От последните 21 поста, 7 са на Борис. Борка, спри се, и в тази тема не става въпрос за теб. Не се превръщай в мъжката Роза66! Благодаря предварително!

# 132
  • Мнения: 2 792
  Не, не ми пука, но има определени потребители,  които някак си не мога да ги възприема в реалния им пол.
  Борис ме подсети, дори съм го виждала, но като го чета не мога да си избия от главата образа на 14 годишна тинейджърка седнала пред компютъра  Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 212
  Не, не ми пука, но има определени потребители,  които някак си не мога да ги възприема в реалния им пол.
  Борис ме подсети, дори съм го виждала, но като го чета не мога да си избия от главата образа на 14 годишна тинейджърка седнала пред компютъра  Rolling Eyes
Сигурна ли си че е бил Борис. Щото и мен малко ме съмнява туй момче от известно време. Мисля че се прави на това което не е. И с тия заяждания... направо като 14 г. тинейджърка верно...

# 134
  • Мнения: 677
1 към 3. Борисе, ти си Роза66, признай си! Помолих те да спреш да сереш, помниш ли?

# 135
  • София
  • Мнения: 62 595
Опа, Борисе, вече и свалките започнаха по твой адрес. Laughing

# 136
  • Мнения: 78
 eat Взе да става интересно!

# 137
  • Мнения: 589
От последните 21 поста, 7 са на Борис. Борка, спри се, и в тази тема не става въпрос за теб. Не се превръщай в мъжката Роза66! Благодаря предварително!

Интересно дали ще бъдат изтрити ... няколко други поста в тази тема вече ги няма, да видим докъде се простира справедливостта в Клюкарника

# 138
  • Мнения: 1 897
Борка, спри се, и в тази тема не става въпрос за теб!

Аз това не го ли казах още на втора страница  newsm78

# 139
  • Мнения: 70
За мене е абсолютно без значение кой е отсреща ако му харесвам отговорите или съм съгласен с мнението му какво ми пука какъв пол е Whistling
Например винаги харесвам отговорите на как`а Сийка без въобще да познавам момичето Peace
Изкара една боза с толумба
Що? newsm78

# 140
  • Мнения: 3 268
Затова има един бик в стадото и един петел в кокошарника.Иначе става лошо....

# 141
Не, не ми пука. Аз имам вземане даване с човека отсреща, а не с половите му белези, така да се каже Rolling Eyes Освен ако последните не надделяват де......

Общи условия

Активация на акаунт