Пука ли ви за пола на потребителя?

  • 4 730
  • 141
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 212
Борисе, от смях до смях има разлика, пич. Смешни и жалки са напъните на някой да попита за нещо, а друг, кой знае от къде, да отговори, че и да обобщи. Сега разбра ли разликата?
Ами смей се бе. Нали това ти казвам. Смей се и благодари че има кой да те разсмива в този тъжен и скучен свят в който живеем. Вместо да ни благодариш че те разсмиваме и правим деня ти по- весел и усмихнат ти недоволстваш нещо ми се струва...

И много поговорки знаеш, бе, оная за по-добре да мълчиш и да се правиш на умен, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения, знаеш ли я?[/b][/color]
Знам я естествено. Ама като виждам че ти говориш и то доста и отдавна си разсеял всякакви съмнения реших и аз да не оставам по-назад от теб...Все пак си ПЛЕЙБОЯТ тук, мъж за пример....

# 121
  • Мнения: 212
Борисе, недей да разочароваш девойките, които мислят, че ъкълът се определя от каквото имаш в гащите.
Да не би да искаш да кажеш че аз ако нямам нищо в гащите и значи че нямам акъл. Или пък че ако ми е малка оная работа и акълът ми е малко.  newsm78

# 122
  • Мнения: 344
Да за мене има значение полът на потребителя.

# 123
  • Мнения: 2 032
Борисе: съвсем не.  Не четеш. Ако нямаш топки, не можеш  да си нито лекар, нито зъболекар, нито учител, нито приятел на Блонди, например. Надявам се надеждата да ти е стоплила душата.
Хайде, отпусни се и не го взимай лично, никой не ти мери мъжествеността. Приказваме си кое има значение и кое- не толкова.

# 124
  • Мнения: 14
. от последния диалог изводът е, че за всеки има по - голямо значение какъв си е неговият пол, а не на събеседниците във форума. Което си е правилно.
. котаракът Леополд бе предложил навремето "Ребята, давайте жить дружно".

# 125
  • Мнения: 516
Не, @нтико. Изводът е, че простотията няма пол.
И е по- добре да си приятелка но Мартенския заек или плейбой, отколкото комплексиран шут.

# 126
  • Мнения: 212
Не, @нтико. Изводът е, че простотията няма пол.
И е по- добре да си приятелка но Мартенския заек или плейбой, отколкото комплексиран шут.
Две мнения по въпроса няма....
Наистина е много по-добре

# 127
  • Мнения: 14
. позволете ми да не се съглася. Най-малкото, защото може да е едно и също.
. Борисе, не си прав. Сигурно съм, че не би искал да си ПРИЯТЕЛКА на мартенския или някой друг заек.

# 128
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Блонди, и на мен принципно си ми симпатична, ама:

...Затова си избирам винаги лекари, зъболекари, преподаватели и приятели да са мъже. Засега нямам разочарования по тезата си  Simple Smile

... Имам много страхотни приятелки жени  Simple Smile...

Кое от двете е?

Ако жените правим такива обобщения за собствения си пол, какво искаме от отсрещния?

# 129
  • Мнения: 1 072
Хич не ми липсва присъствието на мъже тук. Искам да кажа, че сегашните са ми достатъчни.

# 130
  • Мнения: 212
. позволете ми да не се съглася. Най-малкото, защото може да е едно и също.
. Борисе, не си прав. Сигурно съм, че не би искал да си ПРИЯТЕЛКА на мартенския или някой друг заек.
Е да. Като се замисли човек и ти си права. Зайцевъдите казват че мъжките зайци много бързо свършвали. Така че едва ли е изгодно да си приятелка на заек...
Ама на Ужасония-та сигурно й харесва... Хора всякакви.

# 131
  • Мнения: 677
От последните 21 поста, 7 са на Борис. Борка, спри се, и в тази тема не става въпрос за теб. Не се превръщай в мъжката Роза66! Благодаря предварително!

# 132
  • Мнения: 2 792
  Не, не ми пука, но има определени потребители,  които някак си не мога да ги възприема в реалния им пол.
  Борис ме подсети, дори съм го виждала, но като го чета не мога да си избия от главата образа на 14 годишна тинейджърка седнала пред компютъра  Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 212
  Не, не ми пука, но има определени потребители,  които някак си не мога да ги възприема в реалния им пол.
  Борис ме подсети, дори съм го виждала, но като го чета не мога да си избия от главата образа на 14 годишна тинейджърка седнала пред компютъра  Rolling Eyes
Сигурна ли си че е бил Борис. Щото и мен малко ме съмнява туй момче от известно време. Мисля че се прави на това което не е. И с тия заяждания... направо като 14 г. тинейджърка верно...

# 134
  • Мнения: 677
1 към 3. Борисе, ти си Роза66, признай си! Помолих те да спреш да сереш, помниш ли?

Общи условия

Активация на акаунт