"Рефан" - обсъждане на продуктите им

  • 268 332
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 820
Споделете мнение за 317 Valentina Valentino и 409 Eros на Versace моля,за подарък са! Благодаря! newsm78

# 556
  • Мнения: 202
А някоя дама да е подарявала от aftershave-продуктите-имат едни като одеколони-малко ретро са, но пък ухаят страхотно-та мисълта ми е как се отразяват на кожата на половинките ви newsm78
https://www.facebook.com/note.php?note_id=284256951601890

# 557
  • Мнения: 17 987
100    EDP CHOLOE FOR WOMAN / GUERLAIN                            NEW

Май за пръв път срещам на тази марка  newsm78

# 558
  • Мнения: 713
Допускам под тая глупост да се крие едноименното Chloé, изписано от ръка лаишко-невежа и в бонус разсеяна Laughing

# 559
  • Мнения: 17 987
Допускам под тая глупост да се крие едноименното Chloй, изписано от ръка лаишко-невежа и в бонус разсеяна Laughing

 Joy Joy Joy

А хубав ли е той  Blush

# 560
  • Мнения: 713
Да - ако харесваш медени рози.

# 561
  • Мнения: 17 987
Да - ако харесваш медени рози.

Никакви рози не харесвам  Stop

Няма ли менте на Омния Кристалин, много си го обичам него  Confused
Армани Код е много, много сполучлив, гарантирам  Peace

# 562
  • Мнения: 2 820
Да - ако харесваш медени рози.

Никакви рози не харесвам  Stop

Няма ли менте на Омния Кристалин, много си го обичам него  Confused
Армани Код е много, много сполучлив, гарантирам  Peace

И аз питам същото за Oмния Кристалин? А Армани Код за кой сезон е?

# 563
  • Мнения: 18
320    LA PETITE ROBE NOIR / GUERLAIN                                   NEW                                               
 

Това с какво качество е? Може ли да се сравнява с оригинала?

# 564
  • Мнения: 1 875
Омниа Кристалин е 162.


# 565
  • Мнения: 71
А дали имат Red apple на Nina Ricci ?

# 566
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Това което давате като информация като "вътрешен"човек не ми се вързва много с действителността. Във Варна няма никъде магазин в който да продават наливни парфюми на Рефан всичко е в готови флакони и навсякъде където съм питала ми се обяснява че такова нещо като наливане вече няма.Прилагам и адресите на магазините които са във вашия сайт   [urlhttp://www.refan.bg/en/objects/groupe/0][/url] .Има магазини в които продават Рефан в червени метални флакони и има магазини в които флаконите са розови метални.
Моля да обясните разликата във флаконите и за наливните парфюми защото в такъв голям град като Варна ако нямате "ваш" магазин а всичко е на въпросния нелоялен прекупвач значи някъде ви куца франчайзинга.

Не се заяждам пиша от собствен опит тъй като ползвам много отдавна ваши продукти не само парфюми.  bouquet
Прочетох ви внимателно, но много малко разбрах (може и заради пунктуацията да е newsm78). Та така - Рефан купувам доста често на ММ. Купувам от Била или Гранд МОЛ-а. Виждала съм и магазини по Княз Борис и във ФК (дали ги има още последните не знам). В нито един от посочените магазини не съм видяла наливни парфюми - по-рано бяха в стъклени шишета, сега в сиво- както според вас е опаковката на Рефан.
Тези магазини  на Рефан ли са? Ако не са - има ли поне един РЕФАН-ски във Варна? Където има наливни парфюми, капки итн.

# 567
  • Мнения: 1 875
Тези магазини  на Рефан ли са?

На Рефан са. Избор на търговецът, работещ за Рефан, е да капсулова парфюмите предварително и да ги предлага в този вид на клиента.

От Рефан парфюмите пристигат в транспортни опаковки до всеки един търговец, който е сключил договор с Рефан и той може да ги сипва в каквото си пожелае и да ги продава както си пожелае. Рефан предлагат много и различни флакони за наливна парфюмерия - отново е въпрос на личен избор какви ще поръча търговецът.

Т.е. да обозначи,  че шише от 100 мл е със 100 капки, примерно, но дали е така - няма как да знаете, освен ако процедурата поставяне на парфюмна есенция в парфюмна вода не се извърши пред вас.

Магдалена Савова е обяснила много добре защо седи така въпроса във Варна, един и същи търговец държи магазините, които споменавате,  прочетете отново Peace

# 568
  • Мнения: 17 987
Да - ако харесваш медени рози.

Никакви рози не харесвам  Stop

Няма ли менте на Омния Кристалин, много си го обичам него  Confused
Армани Код е много, много сполучлив, гарантирам  Peace

И аз питам същото за Oмния Кристалин? А Армани Код за кой сезон е?

Значи 162 е нашия Мими  Peace
Армани код е точно за сега...обожавам го  Heart Eyes
А Омнията ми е пролетен на мен  newsm78

Редактирам се, сега видях, че на 162 пише само Омния, а те са няколко вида  Rolling Eyes Ползвал ли го е някой?

# 569
  • Мнения: 2 820
Да - ако харесваш медени рози.

Никакви рози не харесвам  Stop

Няма ли менте на Омния Кристалин, много си го обичам него  Confused
Армани Код е много, много сполучлив, гарантирам  Peace

И аз питам същото за Oмния Кристалин? А Армани Код за кой сезон е?

Значи 162 е нашия Мими  Peace
Армани код е точно за сега...обожавам го  Heart Eyes
А Омнията ми е пролетен на мен  newsm78

Редактирам се, сега видях, че на 162 пише само Омния, а те са няколко вида  Rolling Eyes Ползвал ли го е някой?

Да,благодаря много! Казваш,че Армани код е точно за сега.Тогава да го взимам смело.

Общи условия

Активация на акаунт