Много ми тежи...

  • 6 289
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 141
темата се измести много-не 4е имам нещо против да си 4еша езика с типове като Ивето/нали знаете-с тия хормони в момента,пък и така ще съм спокойна и усмихната като си дойде мъжа ми/.Последното,което ще кажа на авторката на темата-НЕ ГИ СЛУШАЙ,не си материалистка.Нещата стоят по много разли4ен на4ин

# 76
  • София
  • Мнения: 2 658
добре де, снимай тоя пръстен и ни го покажи да видим, какво толкова не му харесваш и на него. Онзи си го върнала, ама и този?

# 77
  • Мнения: 14
И какво стана сега? От кога материалистките са нещо лошо? Жените се грижат за благосъстоянието на семейството а вие? Срамота. Никакава женска солидарност.

# 78
  • Мнения: 373
И какво стана сега? От кога материалистките са нещо лошо? Жените се грижат за благосъстоянието на семейството а вие? Срамота. Никакава женска солидарност.
Ми как да не сме материалистки като всички материали в семейството минават през нашите ръце?

Кати З, аз като се омъжих много държах халката да ми е по мярка и май напук на свеки си я избрах малко тясна Laughing. След това ходих да ми я разширяват. Личи си малко но само ако се вгледаш. Просто запойката е малко по-светла. Мъжът ми и досега не знае. Но и без това вече не си носим халките. Мъжът ми имаше мерак да я носи, докато веднъж така се закачи на нея
, че много яко си раздра пръста. Наложи се да му я режат. След това и той я запоява и даже си я разшири , защото пръстът му беше по-широк. По-късно обаче пръстът му спадна и сега пак му е широка и не я носи. Та като се замисля и ако съм суеверна би трябвало аз да съм виновна задето си разширих халката с него да се случи така. newsm78

# 79
  • Мнения: X
И какво стана сега? От кога материалистките са нещо лошо? Жените се грижат за благосъстоянието на семейството а вие? Срамота. Никакава женска солидарност.
Ми как да не сме материалистки като всички материали в семейството минават през нашите ръце?

Кати З, аз като се омъжих много държах халката да ми е по мярка и май напук на свеки си я избрах малко тясна Laughing. След това ходих да ми я разширяват. Личи си малко но само ако се вгледаш. Просто запойката е малко по-светла. Мъжът ми и досега не знае. Но и без това вече не си носим халките. Мъжът ми имаше мерак да я носи, докато веднъж така се закачи на нея
, че много яко си раздра пръста. Наложи се да му я режат. След това и той я запоява и даже си я разшири , защото пръстът му беше по-широк. По-късно обаче пръстът му спадна и сега пак му е широка и не я носи. Та като се замисля и ако съм суеверна би трябвало аз да съм виновна задето си разширих халката с него да се случи така. newsm78

Ми аз, ако бях, сигурно щях да се обвиня:( Виж каква съм, като си внуша нещо.

# 80
  • Мнения: 843
  Темата   загрубяяя..

   Кати ЗЕТ, преди да са я заключили,  намери си първото пръстенче/ онова , с падналото камъче,  то ти е на късмет/  и си го носи.  тури им пепел на  другите пръстени.

 

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
  Темата   загрубяяя..
Попреметох чакъла и заключвам.
Сигурен съм, че никой не желае да чуе, какво мисля, за току-що прочетените 8 страници (от които 2 изтрих).
Заключвам темата без извинение.

Общи условия

Активация на акаунт