Варна- препоръчайте ми интернет доставчик/ спешно, до утре:-)

  • 2 149
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 219
Забравих да добавя, че съм изкл.доволна от обслужването, звъняла съм им късно вечер на обслужващия телефон, винаги адекватно реагират.

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Бягай далече от про-лан,
спектрум нет май също имат в центъра, но и те са същата боза.

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
единствено и само бтк Peace хич не се занимавай с други доставчици. а пък и тел винаги можеш да го пуснеш на абонамент с ограничени изходящи повиквания за по 5лв на месец. успех!

# 18
  • Мнения: 1 992
Аз не мога да препоръчам някой, обаче от Интербилд бягай. Много са зле. Постоянно прекъсва връзката. Сега съм на Спектрум и съм доволна от скоростта, но и тук има прекъсвания.

# 19
  • Мнения: 13 512
единствено и само бтк Peace хич не се занимавай с други доставчици. а пък и тел винаги можеш да го пуснеш на абонамент с ограничени изходящи повиквания за по 5лв на месец. успех!
Погледнах тарифите на БТК  7, 80 е най- ниската, другите две по-ниски са за соц. слаби и инвалиди.
Явно  БТК ще е , не ми се рискува с набедени доставчици. Благодаря ви много, отивам днес да сключа договор

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
 I az sam protiv BTK , no za sajalenie gi polzvam i to to4no tozi plan 7.80 i ima 50 bezplatni minuti vkliu4eni v paketa. Sorry za latinicata, nesto stana s pc-to . Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 13 512
I az sam protiv BTK , no za sajalenie gi polzvam i to to4no tozi plan 7.80 i ima 50 bezplatni minuti vkliu4eni v paketa. Sorry za latinicata, nesto stana s pc-to . Rolling Eyes
аз съм ЗА БТК, но потив домашния телефон, но като няма друг начин..

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
единствено и само бтк Peace хич не се занимавай с други доставчици. а пък и тел винаги можеш да го пуснеш на абонамент с ограничени изходящи повиквания за по 5лв на месец. успех!
Погледнах тарифите на БТК  7, 80 е най- ниската, другите две по-ниски са за соц. слаби и инвалиди.
Явно  БТК ще е , не ми се рискува с набедени доставчици. Благодаря ви много, отивам днес да сключа договор



 newsm10 бтк фоервер!
извинявай, че те подведох с цените на бтк. инфото ми е старо Embarassed

# 23
# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ние сме на www.Varnalan.net с неограничен достъп - 15 лв, но не много бърз. Ако искаш много бърз, има друга такса.

# 25
  • Мнения: 13 512
Ние сме на www.Varnalan.net с неограничен достъп - 15 лв, но не много бърз. Ако искаш много бърз, има друга такса.
Късно вече да ги проверявам, БТК ще е .

Общи условия

Активация на акаунт