Merry Xmas and Happy New Year-United Kingdom of Great Britain and N Ireland-12th

  • 18 183
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 756
мери , говоря за под наем или shareownership za 2 bedroom-за района си нямам никава идея , пробвах up to your street , но пак оне ви става ясно - ако можеш нещо да препоръчаш и някой ако има КОЛИЧКААААААААА за продаване  bouquet  bouquet Благодаря ви момичета

# 286
  • Мнения: 884
Стига бе,не са ли ви малко гнусни общ.перални  Simple Smile,щото на мен да...


Стара Ню Йоркчанка  като нея няма как да не е свикнала на обществени перални!   Mr. Green
misolina,отивай утре да переш у нас,аз си идвам към 8 вечерта,живот и здраве,ако няма мъгли тук ! Може и да сготвиш нещо,че чувам детето ядяло  само пица  4 дни.  Laughing
 Баница и вино -идната седмица на всички ,на които е обещано да записват в календарите! По същото време.

# 287
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Хехе, Аве, аз понякога обикалям сама по магазините, но преди да тръгна, моят подпитва,  "Е, няма ли да вземеш Ели поне?"  Twisted Evil

И нали ще изписваме, да се оплача, вече седмица нямам топла вода, а до вторник нямах и парно! Развали ни се бойлера, не щеше да запали, мъж ми тогава беше в Чехия и аз какво да правя, звъннах на някакъв майстор по обява във вестника. Дойде човекът, закрепи го временно за 90 паунда Money но вика, трябвало да се смени някаква част. Договорихме се за цената и кога ще стане. Дойде да я сменя и като запецна на бойлера, сигурно 10 часа си загуби, но аз нали предварително съм договорила цената, чакам търпеливо. Накрая каза че някакво уплътнение било остаряло, хайде още 50 паунда за гумичката, работата нямало да я таксува. Чаках още няколко дни. Идва с новата гумичка, слага я, обаче от бойлера пак тече  Crazy ooooh! Сума ти време го мъчи, накрая ми пусна отоплението, но за топлата вода каза, че не може. Взе пари само за резервните части, работата не иска да му я плащам, защото не бил го оправил  Tired Каза, че ако искам да оправи теча, ще ме чарджва по 40 на час, но колко часа ще му отнеме и той не знаел  Twisted Evil Утре чакам майстор от Бритиш газ, да видим неговата диагноза. Решили сме за в бъдеще да сключим договор с тях за поддръжка. Излезе, че бойлерът ни бил доста стар модел  Thinking Направо не повярвах, като ми го каза този майстор, от 4 години сме в това жилище, никога не сме имали проблем с него  Rolling Eyes


Мери,трябваше да кажеш за боилера преди да викнеш маистора. както разбираш само си даде парите. За газовите боилери - ако  енещо дребно си струва да се ремонтира,иначе не..и ние имахме проблем с нашия и то за доста време..нещо горелката не палеше винаги и понякога имаше,понякога нямаше топла вода,но като пуснеш парното пък винаги имаше. та цяло лято за един душ тичам да пусна парното, душ и бягам да го гася. Накрая купихме нов...струва ми 750 лири, но ми го купиха на trade account  ,не платих VAT и монтажа един френд ми го направи без пари.

# 288
  • Мнения: 823
axel_chiara, трудно е да се препоръча район в Лондон. Струва ми се, че всеки би похвалил района, в който живее  Grinning Ето ти и от мен линк за ориентация в цените http://www.findaproperty.com/ Гледам, че си писала, че живеете на или около Gunwharf Quays. Срещата, на която отиваме е в The Mary Rose museum, което доколкото знам е някъде там. Не познавам никак града и се надявам да приключат с разискването на служебни въпроси по-рано, че да мога да се поразходя преди да си тръгнем. Само да не решат да ме водят корабите да разглеждам в свободното време Praynig

# 289
  • Мнения: 818
Оле, колко много сте изписали!!!

Няма какво повече да влачим тази стара тема, утре някой да пуска Св Валентинската + Трифон Зарезанската Party

Аз се спрях на Нинтендото ДС лайт. Моите комшии най- ентусиазирано ми демонстрираха техните и Алекс най- ентусиазирано започна да изпраща текстове с рисунки от едното на другото Нинтендо. И.... Решението е взето. Нинтендо ще е.  Дори и мъжа ми, който е леко казано консервативен в това отношение  Rolling Eyes хареса машинката.

Що се отнася до пътуванията ни из България. Аз съм от Видин. Очакват ни 4 пътувания София - Видин -София. Едно пътуване отиване и връщане Видин -  Свищов, със спирка с пренощуване Плевен.
Очаква ни едно пътуване София -Варна - София. Също така обмисляме София -Пловдив -София за еднодневна екскурзия.
Пейнтън- Лондон- Пейнтън. / полет/

Аксел, Бристол е голям град, сигурна съм, че има работа за комп. специалисти.

Момичета, има ли някой от вас фен на Фейсбук?

Диорела, в кое градче ще идва твойта приятелка? Тук има много училища, в кое ще бъде тя? Непременно да се видим Party



Мира не знам с точност,днес се опитах да се свържа с нея,обаче имаше много работа(работи на летище Бургас),
каза че ще идва със сигурност,а аз и казах че има българка в града и ще и дам координати.
Тя е много разговорлива и не натоварваща личност,абе пич от всякъде.Ще дойде за един уикенд и до Лондон да се видим.

# 290
  • Мнения: 1 363
Diorella, Супер. АЗ не съм много от приказливите, но тя щом е приказливка,няма да има неловко мълчание. Кой набор е?

АЗ да ви се похваля, то не че е знай какво де, ама си купих тази сутрин на рекоменднатата цена и от Амазон -НинтендотоДС.
Нямам търпение да го разуча, докато малкия спи вечер. Няма да му го показвам до Май. Първо аз да му се нарадвам.  Twisted Evil

Хайде Дивиана да удря ключа на тази тема и някой да пуска новата. Великден тази година е края на Март. Смятате ли, че дотогава ще сме свършили следващата тема или ще я влачим до след Март?
 Grinning

# 291
  • Мнения: 720
Стига бе,не са ли ви малко гнусни общ.перални  Simple Smile,щото на мен да...


Стара Ню Йоркчанка  като нея няма как да не е свикнала на обществени перални!   Mr. Green
misolina,отивай утре да переш у нас,аз си идвам към 8 вечерта,живот и здраве,ако няма мъгли тук ! Може и да сготвиш нещо,че чувам детето ядяло  само пица  4 дни.  Laughing
 Баница и вино -идната седмица на всички ,на които е обещано да записват в календарите! По същото време.

О ,да аз нямам в предвид никой конкретно,говоря си по принцип за обществените перални. PeaceНо едва ли има човек в чужбина на,който не му се е налагало да ги ползва  Wink

Наздраве и от мен като се съберете на винце и баница! Simple Smile

# 292
  • Мнения: 948
аз ще пусна новата темичка следобеда, като приспя поколението

# 293

Общи условия

Активация на акаунт