Натровените дечица...

  • 4 099
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
Добре, че няма трагичен край!

Бързо възстановяване на дечицата!

# 46
  • софия
  • Мнения: 636
Не знам какво да кажа!Не бях чула нищо по въпроса, но майки от нашия квартал също споменаха, че са чували, че в някакви градини давали лексотан на дечицата, за да не беснеели!Тези хора са за затвор и за никъде другаде. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing outНаправо не знам какво да правим с дечицата си като станао за градина Sad Sad Вчера ходих с една приятелка да вземе детето си от градина - то е на 3г., бяха го обули с къси панталони, щото лелката не си дала труда да потърси други, че много били децата. Скъса се да упреква приятелката ми защо детето се изпуска и се е наакало и така я наруга, че на мен ми се доплака. От ХЕИ били забранили гърнетата и карали децата да ходят в тоалетната- което може добре, което не може - да може!Като се напишка или наака - стои така, докато му дойде реда, щото са 30 и му слагат къси гащи, щото такива имало.А майка му е сложила поне 5 чифта дълги. Направо възмутително.Не само, че не трябваше да им увеличават заплатите ами да не им обръщат внимание и всички дето стачкуват - аут!Това не са хора бе, а ние си поверяваме децата на тях!Имах дилема и се колебаех дали бабите, колкото и да ги товара или градината да гледат бебо - сега вече не се двуомя! До 3г. аз, мъжа ми и мойта майка, а от 3 ще включа и свекито щото аз ще съм на цял ден. Каквито и недостатъци да има гледането на бабите, каквито и пререкания да имам с тях - те ще обгрежват с цялата си любов внучето си, няма да го оставят мокро или необуто, няма да му разрешават да рови и грае с хапчета и няма да му дават лексотан за да не им беснее!Всичко друго е бял кахър!Ще ходи на клубчета, блока ни е пълен с бебета и деца, пък като стане на 5 ще ходи на предучилищна!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 956
Мамка им! Ще ме извините за грубия език, но съм бясна. Утре може да се случи и на моето дете.
Аз на мястото на родителите щях да организирам многостранно наказание. Първо щях да уредя едно яко пребиване на целия персонал. НЕ се майтапя. Човек за детето си е готов на всичко. Ще му трепери човек, пък някакви идиотки (да не пиша какво нарицание ми се върти в главата) ще му разсипят детето!
После съдебно дело - гонене до дупка да получат максимално възможно наказание. И трето - да се уреди никога вече да не стъпват в детско заведение. И това има как да стане. Ще се ангажират медиите мащабно и ще се настоява да им се набият черни печати в досиетата и трудовите книжки.

# 48
  • Мнения: 2 960
 #2gunfire ИМА ЕКШЪН ПО ТЕМАНА ПРИ МИЛЕН ЦВЕТКОВ ПО НТВ

# 49
  • Мнения: 2 100
Съгласна съм с повечето постове по горе, но родителите са също толкова виновни! Родителите, които са длъжни да гледат децата си не могат през цялото време да ги следят какво правят, камо ли хора, на които са поверени толкова много деца...Да не говорим, че лекарства не трябва да се оставят на места, достъпни за деца  Naughty
И двете страни са еднакво виновни!
Ти нещо не си добре! 
Оставям си детето в градината и знам, че там ще бъде гледано не по-лошо от колкото у дома!
Каква вина имат родителите в случая, че децата са се докопали до нечии лекарства?!


Това, че не споделям всеобщото мнение съвсем на означава, че "не съм добре"! Дете ги е донесло от къщи и черпило с "бонбонки"! Не са ги давали не децата в самата градина! Е, аз не бих оставила хапчета на нощното шкафче примерно, до което сина ми има достъп, още повече, че детето ги мисли за бонбонки!
Родителите сме небрежни понякога в това отношение!

# 50
  • Мнения: 2 960
истината е ,че с толкова мънички деца всички трябва да са опговорни и очите им да са на шест. да видим до края на деня какво точно ще излезе по въпроса ....най притеснителното е ,че  тези деца не са глътнали за пет или шест минути хапчетата ...то възрастни ако почерпиш с бонбони няма да ги изкльопат толкова бързо ...та малчуганите ли. Къде ли са били госпожите с "ниските заплати" #2gunfire

# 51
  • Мнения: 6 164
"Не можем да гледаме всички" ... очевидно и половината не могат да гледат. Sick

# 52
  • Мнения: 1 227
... Дете ги е донесло от къщи и черпило с "бонбонки"! Не са ги давали не децата в самата градина!...

Джиджа, версията за сега е, че някое от децата е взело хапчетата от чантата на учителката... Въпросната учителка е неоткриваема за коментар, не се изключва и тя самата да ги е давала, което ако е вярно, и затвор й е малко #2gunfire

# 53
  • Мнения: 2 100
... Дете ги е донесло от къщи и черпило с "бонбонки"! Не са ги давали не децата в самата градина!...

Джиджа, версията за сега е, че някое от децата е взело хапчетата от чантата на учителката... Въпросната учителка е неоткриваема за коментар, не се изключва и тя самата да ги е давала, което ако е вярно, и затвор й е малко #2gunfire

Да, току що разбрах! Тъкмо щях да пиша. Ако е така съм съгласна -
Цитат
и затвор й е малко #2gunfire

# 54
  • Мнения: 1 536
направо съм изумена...такава безотговорност.
Най вероятно не са обръщали грам внимание на децата. #2gunfire

# 55
  • Мнения: 683
КОГАТО ИСКАХА УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТИТЕ БЯХА МНОГО ОТГОВОРНИ А СЕГА .........НАПРАВО СЪМ БЯСНА ,ЗАСЛУЖАВАТ ЗАПЛАТА ВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ ВИДЯТ ПРЕВЗ ЖИВОТА СИ!!! НАЙ-МАЛКОТО КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ Е ДА ГИ УВОЛНЯТ ДИСЦИПЛИНАРНО ,И ДА ХОДЯТ НА ЦЕНТРАЛНА ГАРА ДА МИЯТ ПОДА ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Напълно подкрепям, трябва да ги съдят и да им забранят да работят с деца!!!

# 56
  • Мнения: 353
КОГАТО ИСКАХА УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТИТЕ БЯХА МНОГО ОТГОВОРНИ А СЕГА .........НАПРАВО СЪМ БЯСНА ,ЗАСЛУЖАВАТ ЗАПЛАТА ВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ ВИДЯТ ПРЕВЗ ЖИВОТА СИ!!! НАЙ-МАЛКОТО КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ Е ДА ГИ УВОЛНЯТ ДИСЦИПЛИНАРНО ,И ДА ХОДЯТ НА ЦЕНТРАЛНА ГАРА ДА МИЯТ ПОДА ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Напълно подкрепям, трябва да ги съдят и да им забранят да работят с деца!!!

# 57
  • Мнения: 2 960
  202uu.... smile3513 да се намерят виновните и къш.........

# 58
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Преди 2 години,през лятото 2 деца от градина в Перник бяха намерени от полицаи в Драгичево.Групата били изведени да играят в двора на градината и двете хлапета просто си тръгнали.Децата бяха пак 4-5 годишни и полицаите открили от коя градина са.Върнали ги, когато др.деца ставали от следобеден сън.Учителките ДОРИ НЕ БИЛИ ЗАБЕЛЯЗАЛИ, ЧЕ 2 ДЕЦА ЛИПСВАТ.Без коментар.

# 59
  • Мнения: 1 103
Просто съм потресена това е ужасно трябва да си понесът последствията.
Не си представям какво им е на родителите #Cussing out.

Общи условия

Активация на акаунт