имам си любовник ...

  • 36 884
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 143
Много искам да видя как точно няма да позволиш! Mr. Green Твоя мъж не го заслужава!? Интересно ще ми бъде да знам, ако на него му се подпалят чивиите, дали ще си каже "Моята жена не го заслужава!"! Това са илюзиите на младоженците! Спокойно, преминават с годините Mr. Green Сега колкото и да ви убеждават хора, с по 15-20 годишен семеен стаж, такива като теб няма да повярват, затова и няма да опитвам, но... поживем - увидим!   bouquet Или по-точно " Вы поживете и увидите!", някои от нас вече "увидели"!

Много ми е интересно какво общо имат "илюзиите на младоженците" с елементарни морални принципи като например да не правиш на другите това което не искаш на правят на тебе.
А и в какво трябва да ме убеждават хората с 15-20 годишен семеен стаж  newsm78 че е задължително да си хванем любовници с мъжа ми на .....година примерно и че няма начин това да не се случи ли?

Опаааа я почакай малко ти ако расъждаваш така аз не!!!!И незнам какво ще си каже твоя съпруг за теб и не ме интересува,но моя със сигурност ще си го каже-че не го заслужавам това!!!!

# 181
  • Мнения: 17 546
А и в какво трябва да ме убеждават хората с 15-20 годишен семеен стаж  newsm78 че е задължително да си хванем любовници с мъжа ми на .....година примерно и че няма начин това да не се случи ли?
Опаааа я почакай малко ти ако расъждаваш така аз не!!!!И незнам какво ще си каже твоя съпруг за теб и не ме интересува,но моя със сигурност ще си го каже-че не го заслужавам това!!!!
Dincho, нямам абсолютно никакво намерение да те убеждавам! Ще мине време и сама ще се убедиш.

Това, Na Venci Momi4eto, не опира до разсъждения! Браво на Венци, щом смяташ, че ще си каже така! Питай го пак след 10 години! Peace

# 182
  • Мнения: 6 709

Балу, след колко години брак/връзка се очаква човек да се убеди в това, че почвам да се притеснявам да не сме бавноразвиващи се с мъжа ми.  newsm78 Толкова си убедена, че при всички се получава така. Това са си твоите виждания, но някои имаме други и при това също подплатени с опит (колко е годишен брачния ми стаж няма да казвам, за да не се разбере колко съм стара  Laughing )
Мнението ми е, че човек трябва да вярва в нещо и да се стреми към него. Ако си кажем ама то няма смисъл щото така или иначе ще стане еди-как си по-добре да не се захващаш. Ако на тебе не ти е провървяло, защо се опитваш да убедиш всички, че и при тях ще се случи така. Остави ги да опитат, може пък и да успеят. 

Na Venci Momi4eto, нещо не те разбрах........ но продължавай да вярваш това е най-важното.....е и действията са важни.........

# 183
  • Мнения: 17 546
Dincho, това, че ти не знаеш, не означава че никога не се е случвало на отсрещната страна! Също така, това, че ти няма да го направиш (за сега) не имунизира автоматично човека, с който съжителстваш. Пожелавам ви още 100 години щастлив брак, но "Никога не казвай никога!". Можеш да бъдеш толкова категорична само за себе си, за никой друг, дори да си мислиш, че го познаваш по-добре от самия него!
С най-добри чувства!  bouquet

# 184
  • Мнения: 6 709
Балу, моята идея е, че всичко е възможно и не е нужно да се обобщава, че да непременно ще се случи така след еди-колко си години брак/връзка. Ще се случи както си го направим. Ако подходим с идеята, че сега се обичаме, защото сме младоженци, но непременно след 10-15-20 години няма да се понасяме е твърде вероятно да се случи така. И още нещо - това което правя го правя, защото аз така искам, така го разбирам и така ми харесва. Не го правя заради някой друг, а за себе си. Нямам любовник на този етап, защото не изпитвам такава нужда и със сигурност няма да си хвана, за да се застраховам срещу вероятна изневяра от страна на мъжа ми, един вид да не съм "надцакана". 
Също с най-добри чувства   bouquet

# 185
  • Мнения: 616
Samo naburzo, che nqmam kirilica, izvinete...
Kogato komentirame tazi tema, pravim li razlika mejdu "lubovna afera" i seksualen kontakt s muj, razlichen ot supryga?
Tova za men e mnogo po-vajno, otkolkot raznite tam "stajove" kato semeistvo, mladojencheski istorii i tnt.
Men lichno ne bi me rastroilo mnogo, ako razbera, che mujut mi e prespal s druga. Ne e priqtno, no kakvo puk tolkova, i na men moje da se slychi.
Vij obache ako toi e emocionalno obvurzan s druga, dori i da ne q e pipval s prust - tova boli mnogo poveche.
Ako razgranichite sex-a ot 4ustvata, stava mnogo lesno...
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт