Вашите мъже, приличат ли по нещо на бащите ви

  • 4 751
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 397
 Пълна противоположност, но явно това съм търсила. Направо мразех баща си, когато бях "мома".

# 16
  • Варна
  • Мнения: 826
Не си приличат изобщо ....

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Има бегла прилика, но като цяло са много различни.

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не мисля че си приличат и не искам да си приличат Naughty

# 19
  • Мнения: 2
обичам баща си,но не търся прилика на мъжа до мен с него

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не си прилича с баща ми,но пък е копие по характер и поведение на дядо ми. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 669
Абсолютно са различни визуално, но като характер си приличат..
Но най-вече общото между тях е, че и двамата са страшно талантливи! Peace Ще останат в историята!  Blush

# 22
  • Мнения: 46 516
Не. Никаква прилика нямат, нито външно, нито като характер.

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Нищо общо. И двамата са много високи, но с това приключват приликите между тях. И физически, и по характер, са напълно различни. (от което съм много щастлива Wink )

# 24
  • Мнения: 2 197
По нищо не си приличат. Баща ми е прекрасен човек, но за компания. Има страхотно чувство за хумор, но е абсолютно безотговорен като родител. Никога не е изпълнявал обещанията си и общо взето не е и помнил кой знае колко много, че има дете (нашите са разведени от много време). Така че се радвам, че приятеля ми няма нищо общо с него. Той е чудесен баща и не намирам никаква прилика с моя.

# 25
  • Мнения: 2 498
Въобще не намирам прилика, освен, че и двамата са мъже Mr. Green....

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По нищо не си приличат. Баща ми е прекрасен човек, но за компания. Има страхотно чувство за хумор, но е абсолютно безотговорен като родител. Никога не е изпълнявал обещанията си и общо взето не е и помнил кой знае колко много, че има дете (нашите са разведени от много време). Така че се радвам, че приятеля ми няма нищо общо с него. Той е чудесен баща и не намирам никаква прилика с моя.
И аз се радвам, че бащата на децата ми не е безотговорен като моя баща.

# 27
  • Мнения: 2 270
Не си приличат по абсолютно нищо - такъв си го търсих!

# 28
  • Мнения: 393
 Thinking  Май не-поне до сега не намирам прилики-различни външности,различни характери...Но има нещо общо-татко много ме обичаше,а сега съм много обичана и търпяна от съпруга ми(даже ми и готвиии) Mr. Green

# 29
  • Мнения: 331
Не съм го търсила такъв, но... така се получи Simple Smile По характер си приличат страшно много, по външност - не (освен, че и двамата си хапват добре, а хич не им се лепи, за което им завиждам страшно). Сестра ми искаше мъж като баща ми, ама на - нейният пък изобщо няма нищо общо с него...

Общи условия

Активация на акаунт