Вашите мъже, приличат ли по нещо на бащите ви

  • 4 759
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.

# 61
  • Мнения: 366
До сега четох за едиповия комплекс, а сега за приликата между съпруга и бащата. Какво показва това, че подсъзнателно сме влюбени в бащите си и търсим  мъже, които да приличат на тях?  Rolling Eyes
Не, моите не си приличат нито външно нито по характер.

# 62
  • Мнения: 1 479
Не, и слава на бог!Чудя се на майка ми,как тьрпи баща ми толкова години.

# 63
  • Мнения: 1 080
Пълна противоположност .Мъжът ми прилича предимно на майка си .

# 64
  • Мнения: 1 558
Прилича. Дори и ние двамата си приличаме физически. Приличат си по професии, по това, че обичат работата си, а и по това, че обичат мен Wink! И двамата са синеоки, решителни, знаят какво искат.
Но пък иначе имат и страшно много разлики.

# 65
  • Мнения: 219
Изобщо не и слава богу,щях да се разведа иначе на втория ден!

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
До сега четох за едиповия комплекс, а сега за приликата между съпруга и бащата. Какво показва това, че подсъзнателно сме влюбени в бащите си и търсим  мъже, които да приличат на тях?  Rolling Eyes
Не, моите не си приличат нито външно нито по характер.
При момичетата се нарича Електра. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 731
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.

Аз такъв и го търсех .Изобщо не исках да прилича на баща ми . Crossing Arms Naughty

# 68
  • Мнения: 1 897
Изобщо не си приличат с баща ми, по-скоро са абсолютни противоположности.
Може би е така, защото аз съм копие на баща си,а нали казват,че 'противоположностите се привличат'.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 381
Приятелят ми прилича на баща ми, Бог да го прости. И то с черти от характера, които не харесвам, но... Такъв съм си го избрала. Не се оплаквам.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 928
Не, коренно различни са  Peace

# 71
  • Мнения: 3 622
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.

 Peace

# 72
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.
Peace

# 73
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.

Мда, не че съм в лоши отношения с баща ми, но никак не го одобрявам като съпруг. Съответно мъжът ми е коренно различен, почти противоположен е ... поне засега!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 242
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.

Ама не задължително вярно. В отлични отношения съм с баща ми, много си го обичам, но мъжът ми няма нищо общо с него.
п.п. И мъжа си обичам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт