Вашите мъже, приличат ли по нещо на бащите ви

  • 4 759
  • 123
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 39 766
Казвам на моя съпруг, че прилича на баща ми само когато много ме вбеси и не искам да му казвам нещо по-лошо.

# 91
  • София
  • Мнения: 376
Нямат никаква допирна точка, което е чудесно!!! Всеки си го обичам специфично  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 1 529
Абсолютни противоположности са.Учудващо обаче си пасват за работа и пиене.Да са ми живи и здрави. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2 000
Само по мустака си приличат Simple Smile Иначе като характер са много различни.

# 94
  • Мнения: 211
Като изключим външния вид, направо съм се омъжила за "баща си".  Дори забелязвам , че се разбира с моя татко повече , отколкото със собствения си.

# 95
  • Мнения: 94
Приличат си само по добротата и по това че и двамата си ги обичам много.Е естествено мъжлето си повече Heart Eyes

# 96
  • Мнения: X
Ами май да, в смисъл еднакво грижовни и отдадени на семейството са Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 172
Приличат си и то много. Преди не ми правеше впечатление, но сега...
Музика, игри, пиене, ядене, коли... и сто неща още.
Отдавам го на това, че прекарват много време заедно, а това ме радва  Simple Smile
Е, ако трябва да съм съвсем честна, понякога ревнувам, но това е друга тема.

# 98
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Като характери въобще не си приличат. Като отношение към семейството, може би да-изповядват еднакви ценности, но като цяло бих рекла, че са абсолютно различни.
И слава богу-стига, че аз донякъде приличам на баща си  Whistling

# 99
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
приличат си ...по - скоро мъжа ми прилича на бащата на моя баща ...

# 100
  • Мнения: 2 908
Не си приличат изобщо...И слава богу Whistling

# 101
  • Мнения: 2 149
Имат една зодия Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 432
За сега не ми прили4а.....с напредване на възрастта може да открия нещо  Thinking

# 103
  • Мнения: 0
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.
ех тоя лабрадор, на всяка манджа мерудия...за своя мъж нищо не казвош, прилича ли на татко ти не става ясно... Rolling Eyes

# 104
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Съгласна съм с Лабрадор - около себе си имам няколко примера за влюбени в бащите си жени, които избират съвсем подобни мъже за себе си. Общо взето семейството, където растем моделира до голяма степен бъдещето ни - начина на живот на родителите се взема за модел, по който се опитваме да живеем и ние... дори и подсъзнателно...
Има неща, за които адски се възмущавам на моите родители, но понякога се усещам как се стремя точно към тях... Mr. Green

Хе-хе, все пак както вече писах, при мен мъжът ми и баща ми са по-скоро противоположни... но... има черти от характера и същностт ан баща ми, които ми липсват у съпруга ми... абе пълно щастие няма...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт