Тайната на дългата и здрава коса-21

  • 51 216
  • 387
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 050
бре много пишете  #Crazy
радвам се на снимките -по всичко личат грижите за косите ви   bouquet
аз сега съм с маска:
сок от половин картоф
2 суп лъж АДЗЕ
1 жълтък
По  малко бад.масло, глицерин,ракия, кис.мляко  и 3 капки от розмарин и масло от жожоба.
 Hug
мини парче   -за блясък  Peace (моля четете назад темите  Tired че повтаряме като папагали 1 и също  Peace Peace )

# 346
  • Мнения: 1 802
nyxuu, досега съм ровила из нета да търся снимка на една актриса от латино сериали на която страшно много приличаш и си мислех, че тя е на аватара ти. Ето за тази става въпрос, приликата ви е изумителна!   bouquet  http://upload4.postimage.org/401827/catherine002.jpg  http://lavenganza.dainet.ro/es/images/pictures/03.jpg
ani_4ka, това са само част от моите продукти за коса. Нямам място във банята за повече  Flutter Другите са пръснати по шкафове и във кухнята. И продължавам да купувам какво ли не, от косата си искам само да каже едно ''Благодаря ти, Ели''  Laughing
Като се замисля, аз на елсев май все още не съм ползвала продукти и не мога да се включа със съвет  за съжаление...

# 347
  • Мнения: 4 496
Даже не назад в темите. В първия пост го пише. Whistling
Игуанка, почернява ли ти сока от картоф докато го сложиш на косата? newsm78

Вярно, че много си приличат. Пухи, да не си актрисата под прикритие? newsm78 Mr. Green

# 348
  • Мнения: 965
Игуанка, за сока от картоф и на мен ми е интересно да разбера повечко - какъв е ефекта и как точно го приготвяш?

Интересно ми е, ако прибавя в маската сока от две счупани и изтискани скилидки чесън, дали ще остане после миризма?  newsm78

# 349
  • Мнения: 284
Малко късно,но се включвам-маската с чесъна е точно тази ,която Красим е показала.

# 350
  • Мнения: 3 050
цитирам от нейде дет съм го взела ( вече не помня но си го бях копирала на мой файл)
Картофи и мед срещу косопад.
Ако ви капе косата, трябва да си направите маска с пресен сок от картофи.
Обелете 1 голям картоф, настържете го на рендето и изстискайте сока. Смесете 2 супени лъжици от този сок с 2 супени лъжици сок от алое и 20 г мед. Втрийте получената смес в корените на косата чрез леко масажиране с пръстите. После си сложете полиетиленовата шапка за баня, завийте главата с хавлиена кърпа.
След 2 часа измийте косата с топла вода и подходящ шампоан.
Правете тази маска 2 пъти седмично, докато настъпи подобрение в състоянието на косата и тя спре да капе.

краcим става светло към тъмно кафяво не знам как да го обясня... дали има ефект кой знае  hahaha но аз го турям  Joy  Hug   bouquet

# 351
  • Мнения: 1 802
Anelia85, несъмнено ще остане!
Ако много държиш да ползваш чесън, направи следното: обели и нарежи на дребно няколко скилидки чесън, накисни ги във ракия. Остави на тъмно бурканчето за 2 седмици. Прецеди ракията. И после вместо чиста ракия, добавяй си към маските от тази със чесъна.  Simple Smile Аз така правех докато правех маската със тривитаминол и не оставаше миризма на чесън. Е, докато си с маската си мирише де ... но след като се измиеш, вече не се усеща!  Peace

# 352
  • Мнения: 4 496
Само да кажа, че инструкциите за употреба на маската с чесън-оригиналната и на български- се разминават. Според българската  маската се слага на измита, още влажна коса, стои се и се изплаква.Според оригиналната маската се слага на суха мръсна коса, разпенва/емулсира се с малко вода, стои се и се измива с шампоан. Flutter

# 353
  • Мнения: 59
nyxuu, досега съм ровила из нета да търся снимка на една актриса от латино сериали на която страшно много приличаш и си мислех, че тя е на аватара ти. Ето за тази става въпрос, приликата ви е изумителна!   bouquet  http://upload4.postimage.org/401827/catherine002.jpg  http://lavenganza.dainet.ro/es/images/pictures/03.jpg


хахахаха  Laughing  Laughing  Laughing е аз не забелязвам много прилика може би заради снимката от аватара така изглежда  Joy но мерси вече съм известна двойничка  Mr. Green
 иначе не смятам ,че са много зле връхчетата ми по-скоро нормално сухи за мъченията , на които ги подлагам..  newsm78

# 354
  • Мнения: 284
Красим ти как я ползваш тази маска?Аз според бг вариянта.Като съм на вие с езиците изобщо не съм се замисляла за превода-то не е леко  разминаване, изобщо е нещо съвсем рсзлично newsm78

# 355
  • Мнения: 603
nyxuu , много си хубава а и косичката ти е много хубава. Продължавай в същия дух.
Красим, а тази маска с чесъна.. добра ли е newsm78 виждаш ли някакъв ефект. Аз съм намислила ако се разболея в смисъл, ме хване зимния грип / леле ужасна съм/ да се сложа 1-2 пъти чесън. тъкмо няма да излизам, пък да видим дали ще има ефект. Гадно звучи, ама като идея е добре. а ти твоята още ли я боядисваш?   bouquet
Елеонора, също много хубава коса  Hug браво.
Фрау Зазин , благодаря. Но ти просто трябва да си горда с твоята коса, те я един блестящ пример за добри грижи.. just perfect  Hug

# 356
  • Мнения: 4 496
Красим ти как я ползваш тази маска?Аз според бг вариянта.Като съм на вие с езиците изобщо не съм се замисляла за превода-то не е леко  разминаване, изобщо е нещо съвсем рсзлично newsm78

Аз разбирам малко английски,  за това, което не разбирах, ми помогна Фрау Зазин. А забелязах, че се разминават когато след първото нанасяне от мокрите ми ръце се изтриха буквите на българския етикет. Оттогава -според оригиналната инструкция. Ефект засега не съм забелязала кой знае какъв, но се боядисвах миналата седмица и вече имам 3 мм порастнали корени. Дали е от тази маска обаче незнам.Е, надявам се да е, защото нали затова съм я купила... Mr. Green

а ти твоята още ли я боядисваш?   bouquet


Мда, и не виждам изгледи да спра... ooooh!

# 357
  • Мнения: 1 365
Последната маска, която ползвах беше точно тази на Фармаси. Аз лично, пък и моят мъж, сме доволни от маската. При положение, че я ползваме и двамата, си я взехме края на август и тя свърш преди 3 дни. Та сега си взех на Дениз. Мисля, може и да греша или поне при мен е така - колкото повече ползвам даден продукт, толкова по-добре се отразява на косата ми. Например шампоана на Глис с маслата  - в началото изобщо не ми харесваше, но аз продължих да го ползвам. Вече почти 2/3 от него съм използвала и съм доволна. Вече не ми се омазнява от него косата както преди на първия ден.

# 358
  • Мнения: 2 726
Преди малко се маскирах и аз.Тъй като тепърва разучавам къде има ветеринарни аптеки при нас,още не съм си взела тривитаминолче.Та в маската сложих зехтин,бадемово масло,деавит,мед,кисело мляко.От тая смес си отделих за дължината на косата и добавих пшеничено масло.А в останалата за корените сложих ракия(никога до сега не съм слагала алкохол в маските Blush).И сега съм чалмосана и чакам да минат 2 часа.Взех си и шампоан на Глис"Красота от Азия" и сега ще го пробвам за пръв път,ох нямам търпение вече да се измия и за накрая ще си втрия половин ампулка ФлориВитал. Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 4 496
Съставките ти звучат чудесно! Вярвам, че резултатът ще е повече от чудесен!
А ампулата за какво е? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт