Бихте ли наели агенция за организацията на Вашата сватба?

  • 3 909
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Не, не бих, но за сметка на това бих искала да работя като сватбен агент  Laughing

# 16
  • Мнения: 516
Когато аз се жених, в града нямаше сватбени агенти. Иначе щях да се възползвам от услугите им със сигурност. Друго си е професионалист да те насочи. Още повече, че при тях я няма емоцията, която често изиграва лоша шега. Гласувах с последна опция.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
Определено, бих... съжалявам много че не ми хрумна на времето, а имах нужда от помощ. Но тогава тази услуга не беше толкова популярна.


Не знам и сега дали много хора използват такива услуги. Мисля, че народопсихологията на нацията е такава, че не знам дали би се доверила, а и финасновия въпрос, също не е за подценяване.

# 18
  • Мнения: 2 161
Здравейте Simple Smile Бихте ли наели агенция за организацията на Вашата сватба? Това е въпросът Simple Smile  и е продиктуван от разни мисли, споделени думи и вече видяно такова нещо. Та ще се радвам да споделите с мен и,евентуално ако наемете сватбен агент, как бихте искали да изглежда Simple Smile
Бих.Бих искала да е гей,за да е перфектна сватбата ми и да не ми задава глупави въпроси.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Бих.Бих искала да е гей,за да е перфектна сватбата ми и да не ми задава глупави въпроси.


Това много ми хареса Simple Smile

# 20
  • Мнения: 281
Не.
Ако някога реша да се омъжа.

# 21
  • Мнения: 2 161
Аз много бих искала да си направя такава агенция.

# 22
  • Мнения: 5 026
Не, защото обичам да се занимавам с подобен вид дейност.

# 23
  • Мнения: 172
Не бих наела агенция. Обожавам детайлите. Май по-скоро аз ще стана сватбен агент.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз много бих искала да си направя такава агенция.

Май по-скоро аз ще стана сватбен агент.


Май скоро ще има пренасищане на пазара от подобен род услуги Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 622
Не бих наела агенция. Обожавам детайлите. Май по-скоро аз ще стана сватбен агент.


Мхм. Точно щях да напиша същото  Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 815
Да, бих наела сватбен агент. Разбира се, че и аз ще участвам в подготовката, но друго си е професионалистта. Дори, като се замисля, бих желала да се занимавам с такова нещо, и то професионално.

# 27
  • Мнения: 172
А не, не. Аз казах, че искам да съм агент, не да имам агенция. Ще ми се да съм в нещата.
Може Шанел да ме вземе на работа при нея Wink

# 28
  • Мнения: 2 161
А не, не. Аз казах, че искам да съм агент, не да имам агенция. Ще ми се да съм в нещата.
Може Шанел да ме вземе на работа при нея Wink
Да,точно още един човек за първо време ще ми трябва.Отсега ти казвам,ти си.Но гледала ли си Сватбен агент? Wink

# 29
  • Мнения: 6 993
Ех, Шанел, това не беше честно, аз първа казах, че искам да работя сватбен агент Laughing И филма съм гледала. Може ли да съм поне вторият човек, ако ти потрябва Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт