Писмо до Дядо Коледа

  • 6 050
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 389
Благодаря за хубавите пожелания и за топлата прегръдка!  Grinning

Вчера ми се случи още нещо неприятно, явно дядо Коледа още не ми е получил писмото, но аз съм твърд човек и ще се боря.  box

И се надявам, че скоро ще дойдат и хубавите времена ...  Praynig

# 121
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Благодаря за хубавите пожелания и за топлата прегръдка!  Grinning

Вчера ми се случи още нещо неприятно, явно дядо Коледа още не ми е получил писмото, но аз съм твърд човек и ще се боря.  box

И се надявам, че скоро ще дойдат и хубавите времена ...  Praynig

Споделяй! Ще ти олекне, пък и всички имаме нужда от уроците на другите. Дядо Коледа получава всички писма даже и тези които са ни в главите, но не отговаря на всички. Кураж.

# 122
  • France
  • Мнения: 726
Искам поне един нов клиент, че нещо взе да ми става скучно Laughing

# 123
  • Мнения: 5 103
Почивка с любимия в Доминиканската Република е ха дано Peace
Друго си имам, останалите са ми духовни подаръци.

# 124
  • Мнения: 200
Всички коледни чудеса да се случат. Първо много здраве за всички Flowers Four Leaf Clover
Лично за мен да усетя живота в себе си и да направя ощастливя един бъдещ татко.Ама май за Коледа точно няма да стане ..... Но то желанията нали  са за догодина Simple Smile

# 125
  • Мнения: 728
Семейството ми да е здраво! Praynig
Нов дом! Praynig

# 126
  • Мнения: 916
Искам  

Но мога да се задоволя и с

# 127
  • Мнения: 4 447
Два дни, два дни до Коледа! Всички ли написахте писмо до дядо Коледа? Mr. Green

# 128
  • Мнения: 1 400
Два дни, два дни до Коледа! Всички ли написахте писмо до дядо Коледа? Mr. Green

Ох, ох, ххххх!!!! Закъснях ли? М? Пуснахте ли вече писмото? Секунда само, плииииз Praynig Praynig Praynig
Ще бъда кратка.

Мили Дядо Коледа,

Тази година (е, както винаги) бях много послушна. И децата слушах, и мъжО (понякога) и себе си (най-вече). Много ще се радвам ако ми подариш двуседмична почивка някъде надалеч от къщи  - поне на 500-600 километра, далеч от всички гореупоменати, че ми скъсАха нервичките #Cussing out Blush Обещавам, че след почивката ще съм много по-послушна. Хич въобще нямам да викам, няма и да попържам, няма и да вдигам пушиляка дори.
Ако пък ти е много трудно да ми го изпълниш, то поне направи тъй, че цялото домочадие да се изнесе за същият период от време на също толкова отдалечено място. Амин! Praynig

 Laughing

Иначе съм скромно магаре - искам само да са ми живи и здрави магаренцата и голямото ми магаре да е ...освен живо и здраво и кораво Blush Blush

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!! Hug

# 129
  • Мнения: 2 407
Нов дом!

# 130
  • Мнения: 1 318
Брей... всичко си имам... може би нова къща и дете... С Дядко Коледа поработваме по тези два въпроса Blush

Общи условия

Активация на акаунт