Какво мислите за коледните партита, фирмените?

  • 2 659
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нещо нямам настроение и не ми се ходи на партита, а бяхме канени на моторола, вивател, глобул. Карах мъжа ми да ходи, насърчавах го, той не ща защото аз не ща  Tired

# 31
  • Мнения: X
както каза една приятелка "ще ядем мазни манджи и ще си говорим глупости..." Crazy

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма лошо - купон като купон. Ама за който го може. За някой - брадва-запивка, за някой - като за сватба с 3 дена чудене и пазар. Приемам, че има и хора, които просто не умеят да се забавляват. А, има и такива, които само този момент са чакали, за да си покажат другото лице.
С новите ми колеги, вярвам ще бъде забавно и ще отида.

# 33
  • Мнения: 157
Супер са!

# 34
  • Мнения: 689
Парад на суетата общо взето са нашите фирмени партита.

# 35
  • Berlin
  • Мнения: 11 304
харесват ми  Peace досега съм била на няколко - в клуб алкохол, в 1 пиано бар, в 1 кръчма - последното не ми хареса, защото беше на маса, другите бяха суперски - танци-манци, коктейлче, непринудена обстановка.
също да не забравя да похваля и фирмените партита на фирмата, в която работи приятеля ми - страхотни са! също са били в клубове досега. много зависи колко голяма е фирмата - при повече хора става по-голям купон. аз лично не мисля, че това са паради на суетата или състезания по надпиване. отиваш да се забавляваш и да разпуснеш с колеги.

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 13:37 от abs

# 36
  • Мнения: 1 318
Ние правим чудни партита Crazy
Всяка година има оригинални хрумвания - тази година имаше гласуване в различни категории и ще се раздават дипломи на спечелилите Heart Eyes
Отделно става голям купон до зори Mr. Green Първо сме цивилизовани - в ресторант и после в клуба става веселата част Hug

# 37
  • Мнения: 5 647
Много обичам фирмените купони, но ние така или иначе си се събираме всеки месец. Колегите ми са страхотни и сме страхотен екип. Коледното ни парти беше извън София, иначе обикновено ходим първо на кръчма или ресторант и след това на дискотека.

# 38
  • Мнения: 1 813
Един повод да се облечете така както вие решите.Въпреки че пак донякъде трябва да се съобразите,но може би по-отворена риза или деколте ще са по-приемливи на партито,отколкото в офиса.  Wink

# 39
# 40
  • Мнения: 27 524
Винаги съм ги чакала с нетърпение и никога от никого и нищо не са ми зависели, в смисъл да ми определят очакванията и настроението  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 386
 Shocked Да не би да е Коледа и само моят часовник да показва 1 май?!  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 674
Shocked Да не би да е Коледа и само моят часовник да показва 1 май?!  Laughing


Така е като си занемарила външния си вид и не полагаш грижи за красотата си. Mr. Green Кога за последен път удостои с присъствието  си красивите майки,следиш ли кой е последният член във форума,знаеш  ли какво е модерно и актуално в момента,кой колко е висок,къде прекарват времето мъжете на съфорумките, чувала ли за съживяването на умрели и какво мислиш за него..... за всичко това е виновен само един човек .Да- часовникът ти е верен,но подготовката изисква време.



 offtopic   Mr. Green Честит ти Ден на Труда,неуморна труженичке!Пожелавам ти успехи във всяко едно начинание.

# 43
  • Мнения: 25 759
Честит празник на Труда и от мен, неуморни пчелици!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 700
Фирмените партита доскоро бяха банкети. Мумифицирани бабиери ни "забавляваха" - Ритон, Искра Радева, НЛО.
Мумифицираните ми бабиерни колежки чупеха кръшни латино танци и виеха дълги хора.

Отскоро има рязка промяна.  ooooh! Всички преглъщаме тъжно дребни хапки с нескончаеми и незапомними имена, а неприлично млади момченца със снежно бели ръкавички ни сервират. Васил Петров фалшивее, а Яна и Жана въртят пачки и умовете на колегите около кокалестите си дупета.

За мен само афтер-партитата са били ок.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт