COBOS геймърки

  • 35 970
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 2 631
Ей че активна станала темичката ни пак! Задължително Сминсчо да даде линка, че наш Сели току виж го привикали, да му помагаме.

Ето и линка.

За среща - и ние сме "за", половинката и той е запален форексаджия и кобос геймър  Hug

# 1 096
# 1 097
  • Мнения: 2 401

Ето и линка.

За среща - и ние сме "за", половинката и той е запален форексаджия и кобос геймър  Hug


Хмм, интересно линкче..

# 1 098
  • Мнения: 592
Оооо, Мизи, обявяваш война на мъжете или направо ни наричаш леваци? Simple Smile

# 1 099
  • Мнения: 2 401
Не мога да разбера защо, де що има мъж у тоя форум, все ме подозира (неоснователно) в мъжемразене.  newsm62
Давайте идеи за заглавие на новата тема, че тая омръзна вече. Ще включим и форексаджийките и други инвеститорки, белким Сели почне пак да се навърта насам.

# 1 100
  • Мнения: 1 320
Предложение за тема: "Секси-инвеститорки".
Гарантирано завръщане на Сели. Simple Smile

# 1 101
  • София
  • Мнения: 4 412
Предложение за тема: "Секси-инвеститорки".
Гарантирано завръщане на Сели. Simple Smile

Ехе, това много ме разсмя Simple Smile Simple Smile Simple Smile Ама то и други фенове могат да дойдат. Ще ги допускаме след представяне на задълбочен анализ. Отивам да видя как върви нашият, че мислех да пиша нещо.

# 1 102
  • Мнения: 592
Някой да пуска новата тема! Днес в Дневника има интересно приложение - топ 100 на борсата.

# 1 103
  • София
  • Мнения: 4 412
Нотар, мерси че правиш пресрелийз. Снощи си четох едно имотно списание, пак ти ме подсети за него. Ама всяка втора дума в него беше балон newsm78
Сега поръчах да ми купят Дневника, да видим какво ще донесат. По въпроса от другата страна мисля, че е рисково, но е възможно. Снощи минах покрай него и точно това си помислих. Аз мисля да съм пас за сега, но от друга страна май е използвано и оборотно предприятие.
Някой беше обещал нещо пикантно за майки в Капитал, ама не видях, дали не съм го пропуснала. Simple Smile

А видях те ли, че клуб е поканил Монбат да ни чете лекции. Искате ли?

# 1 104
  • Мнения: 2 401
Тия срещи пет пари не струват, те са за балъците.  Laughing  Прав беше Сели, като го казваше преди време.  По-добре да ходим по акционерни събрания, там поне ще почерпят.  Wink
По-късно ще пусна новата тема.

# 1 105
  • Мнения: 2 401
Облажи ли някой с VAP, да попитам. Мъжа ми - да.  Simple Smile

# 1 106
  • Мнения: 592
То лесно сега, ама що не казваш по-рано. Дори не ги бях чувал..  Embarassed

# 1 107

Общи условия

Активация на акаунт