Елхичките си ние украсяваме, и здрави Януарски бебчета си пожелаваме!

  • 12 530
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 30
Лелееееее, какъв ти секс! Изобщо не помня какво е това  Joy . И при нас мъжът е този, който се кахъри какво ще стане с бебето, а пък и на мен градусът ми на желание е около точката на замръзване Joy .
И на мен ми напрви впечатление, че Филипа я няма!
Добре дошли на новите мами!
Аз мисля тези дни да посетя някой и друг курс. Какво ще споделят момичетата, които ходиха в клиниката на Щерев?

А, за овлажнителя - мисля да си купим такъв на Чико. Между 120 и 150 лв. е. Ние сме на парно и е просто задължителен, ако не искам на бебо носът му да е все запушен.

# 256
  • Мнения: 367
Дам и на мен Филипа ми се губи newsm78
Относно секса,много сме го разредили,до спиране Mr. Green
Ninishte благодарим за пожеланията и ще очакваме включването Hug
Аз така исках да се разходя днес,ама май май няма,че с това време ме е страх,да не хвана нещо последния момент.

# 257
  • Мнения: 110
Аз пък все пак ще изляза на разходка,вали-не вали,трябва нещо да се пазарува.Макар че вече се търкалям като буре и разстояние,което съм го взимала за 10 мин. сега ми отнема 30.
Относно записите на тоновете-в ДКЦ-то,където ходя на консултации акушерката ги мери с някакъв апарат и ги засича по часовник.Това същото ли е както в болницата?

# 258
Имам един въпрос към мамите с опит. Преди малко като ходих до WC и забелязах че гащичките са ми малко влажни, това може ли да со води или си измислям. Някакви други симптоми има ли за такъв процес.

# 259
  • Мнения: 110
Гледам,че не съм си посочила термина в началната страница,Alexandra,към теб ли трябва да се обърна?

# 260
  • Мнения: 1 325
ПРИВЕТЕ И ОТ МЕН И СПЕЦИАЛНО ЗА НОВОЗАПИСАНИТЕ МАМИ Grinning МОЕТО КОРЕМЧЕ СИ Е ВСЕ ОЩЕ ВИСОКО Wink СНОЩИ КАТО БЯХ НА ФМ ВИДЯХМЕ КОСИЧКАТА НА БЕБКА Laughing ОТНОСТНО ИНТИМНОСТИТЕ С МЪЖА МИ ГО ПРАВИМ АЗ НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ТЕЖКА И НЕПОДВИЖНА Simple Smile
ВЧЕРА ВЗЕХ КОЗМЕТИКА НА МУСТЕЛА КОЯТО ЩЕ МИ ТРЯБВА ЗА БЕБКА Simple SmileЩЕ ВЗЕМА И ОЩЕ МАЛКО ПИЖАМКИ И БОДИТА СЪЩО И ЕДИН КОСМОНАВТ И ВЕЧЕ ПРИКЛЮЧВАМ С ДРЕШКИТЕ Simple Smile
ТОНИАЛ ТОВА МОЖЕ ДА Е НЯКАКАВО ТЕЧЕНИЕ ВСЕ ПАК ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА Е НОРМАЛНО ДА ГО ИМАШ

# 261
  • София
  • Мнения: 6 182
Имам един въпрос към мамите с опит. Преди малко като ходих до WC и забелязах че гащичките са ми малко влажни, това може ли да со води или си измислям. Някакви други симптоми има ли за такъв процес.

Аз си имам доста течение през бременността, първата микробиология беше чудесна, сега ще видим тази. Слагам си ежедневни превръзки, защото понякога бебето явно ме рита и в пикочния мехур и изпускам по малко урина. Все се притеснявам да не са води и питам доктора имам ли достатъчно и той казва "напълно".

Ако все пак се притесняваш и петното е по-голямо си сложи малко бял лигнин или бяла тоалетна хартия или бяла салфетка и като се намокрят тичай в близката болница да направят тест.

Нека ако Усмивка чете (или някой друг който знае) да каже какво значи водите да ти изтичат по малко и имат ли наистина някаква по-специфична миризма?

# 262
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Anichka, пиши ми на лични, аз ще го коригирам.

И на мен ми е много чудно това с водите, първия път ми пукнаха мехура в болницата и не можах много да разбера, те изтичаха и на части май..
Вчера в Часът на мама имаше една акушерка, която каза две неща много интересни за мен във връзка с водите: 1. Ако ти изтекат, задължително трябва да се полегне за 10-15 минути, и после да се приготвяме за болницата. 2. В колата също да се пътува легнала, ако сме с изтекли води.
Също за всякакви съмнителни изтичания да се наблюдава цвета и миризма ако има, консистенцията.

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте ние с малкия до сега се възползвахме от слънчевото и топло време навън,но...вече е облачно. Wink

За секса...аз съм тази ,която се разсейва при ритниците на бебо. Mr. GreenНе сме приключили напълно,но доста поразредихме мераците си  Embarassed

За водите и аз като Алекс нямам представа и двата пъти ми я пукаха непосредствено преди самото раждане.Най добре се консултирай с лекар,но все пак си мисля,че би трябвало да е  доста по-обилно от само намокряне .Като гледах преди момичета с изтели води в родилно си бяха с бая дебели превръзки,май доста си изтича  newsm78 всъщност незнам  newsm78

Гледат за цвят и консистенция заради изпускането на червата на бебо,ако има такова това са първи признаци за фетално страдание на плода,водите са зелени.Ако са бистри прибират за задържане в патологията,но ако не са незабавно вадят бебето.
Хм,това знам по въпроса  newsm78

Филипа,не каза ли ,че ще и махат серклажа и ,че ще остава в болницата после около месец??Може и да се бъркам с някоя друга мама от форума  newsm78

# 264
  • Мнения: 51
Да май така беше за Филипа, нека някой, ако не е много зает да й намери мнението, да се успокоим, че аз имам цял камион да подготвям за път, и едни документи, нали съм заместник.
Уфффф как се дразня! #2gunfire

# 265
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте и от нас:)
И аз имам доста обилно течение, но то е нормално през бременността. Иначе и на мен микробиологията ми беше перфектна. За изтичане на води, нищо не мога да кажа, раждала съм секцио Embarassed

Мен нещо се опитва да ме боли гърло, дано се размине. Тамън щерката се опреви сега ако аз се гътна, аман.

Секс...ами май вече не, незнам...ама нямам много желание, а едва ли и предизвиквам такова Embarassed

# 266
  • Мнения: 110
И аз не съм наясно с водите,майка ми ми разказа,че са й ги спукали непосредсрвено преди раждането ми,а свеки каза за зълва ми,че като са влизали в болницата е оставяла мокри следи след себе си.Та и аз си мисля,че трябва да са доста по-обилни.

# 267
# 268
  • Троян
  • Мнения: 141
Ох едвам смогнах да ви прочета Crazy
За секса при нас от месец някъде той е мираж,аз нямам желание,а таткото не смее да си поиска,че го е страх за бебчо.А и д ви кажа чакам да вляза в 9-ти месец,че да не вземем да предизвикаме съдбата.
Вчера се видях с доки и се оказа,че гъбите си се развиват спокойно в мен и ми предписа Polygynax.Даде ми списъкът с нещата за болницата и каза да ис стегна торбичката,да ми е готова.
А за влагата искам да питам някой има ли проблем с по-влажни помещения?Ние всяка зима се борим с влагата и мухъла,засега още не се е появил,но аз постоянно проветрявам,а като дойде бебка няма да мого по толкова много.Пък ме е страх да не взема да пресуша въздуха newsm78
От къде може да се намери този влагомер?

# 269
  • Мнения: 110
Да споделя и за влагата - понеже живеем в къща и нямаме парно,по-миналата зима се отоплявахме с дърва,а от миналата сме на климатик.Прозорците ни са двойни,дървена дограма и за сега има само конденз м/у двата.А с дървата беше страшно - толкова мухъл,ум да ти зайде!!!

Общи условия

Активация на акаунт