Спирала за мигли

  • 12 476
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 512
Ползвала съм най-различни спирали за мигли - Мейбълин, Орифлейм, Ейвън, Телескопик на Л'Ореал (от тази последната съм най-недоволна). Спиралата, която ползвам в момента и е перфектната според мен, е Bourjois Volume Glamour - не слепва миглите, подчертава ги много деликатно дори само с едно нанасяне, не ги слепва и най-важното - не ми се зачервяват и не ми сълзят очите от нея.

# 61
  • Мнения: 812
хипноуз на ланком Peace

# 62
  • Мнения: 337
Аз съм ползвала всички на Манхатън и съм оставала доволна. Ланком също са много хубави. Сега съм на вълна Maybelline NY. Star Stylist e много хубава - четката е като гребен http://www.maybelline.it/products/eyes/l29l30l31l383l391.htm
Stretch & Define  http://www.maybelline.it/products/eyes/l29l30l31l482l483.htm също е добра

# 63
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз да се присъединя към доволните от Ланком Хипноуз - много добра, обаче в бг е много скъпа беее ooooh! Ползвала съм и на ести лодер една тъмносиня със златно беше не помня името (беше мостра  Blush ) също беше много хубава
В момента ползвам спирала на клиник от промо пакета all about eyes - доволна съм, не слепва, добре подчертава  Flutter
Иначе от средния клас съм доволна от лаш архитекта на лореал(ама леееко слепва) и спиралите на ив роше са учудващо добри за цената си

П.П. един въпрос имам ще използвам темата - някой ползвал ли е спирала за мигли на IsaDora - много ми ги хвалиха в драката ама аз реших първо тук да питам  Flutter

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 08:51 от Камамбер

# 64
  • Мнения: 1 666
Последната ми е PUPA 4in1. Страхотна й е четчицата, много съм доволна. Взех я май за 19 лева.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
На мен любима до тук ми е Лореал Интензифик, без много усилия прави миглите страхотни, но някъде изчезна тази спирала, казват, че е спрян вноса или производството newsm78 Cry Cry

# 66
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз нали обещах снимка, ама за късмет точно тоя път толкова кьопаво си сложих спиралата, че по-скоро ще направя лоша реклама. Но все пак направих снимка, тя пък с ужасно качество  Laughing Ще повторя опита пак тия дни. Дотогава ето първия опит.

# 67
  • Мнения: 98
ползвала съм много и ще кажа само за най- добрата от спиралите , които съм ползвала , защото по принцип има и доста скъпички , които не се съмнявам са добри , та моята любима е на PUPA за обем , след нея на Loreal 4 x

# 68
  • Мнения: 116
Ползвала съм на MANHATTAN - Максимален обем 2 на BOURJOIS - Volume Glamour и от двете съм много доволна, но най - добре ми пасна L'Oreal Volume Shoking  Hug

# 69
  • Мнения: 35 968
Мастърпийс на Максфактор

# 70
  • Мнения: 40


Bourjois Maxi Frange.  Simple Smile В момента я ползвам и съм много доволна.

 И от тази съм доволна  

Пробвала съм много спирали и повечето не ми харесват.   Thinking Тези двете са ми попаденията.  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 37
Вчера си взех Masterpiece Max на Max Factor и съм доста впечатлена. От тази марка съм ползвала 2000 Calories и също давам положителна оценка.  Peace

# 72
  • Мнения: 375
Lumene. Преди ползвах на Ести Лаудер, но ми  ставаше черно под очите. Лумене не мърда.Много е хубава!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз нали обещах снимка, ама за късмет точно тоя път толкова кьопаво си сложих спиралата, че по-скоро ще направя лоша реклама. Но все пак направих снимка, тя пък с ужасно качество  Laughing Ще повторя опита пак тия дни. Дотогава ето първия опит.

  Мммм въпреки лошото качество изглежда доста добре !  Simple Smile Май това ще е следващата ми спирала.  Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 2 896
Eто още две:




Общи условия

Активация на акаунт