къде пазарувате за през седмицата?

  • 2 474
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 133
В Кауфланд ,Пикадили или Фантастико.В Метро ходим рядко,когато трябва и за офиса да се пазарува.Ходих там преди месец,а сега ми казаха , че със старите карти вече не можело да се пазарува и на място били правили нови.Да знаете нещо по въпроса? В сайта им не пише такова нещо newsm78
Може да се пазарува до края на годината, после блокират старите карти, за да я обновят искат док на фирмата:актуално състояние, булстат, съд решение и управител Simple Smile или пълномощно (нот. заверено) от него

# 46
  • София
  • Мнения: 4 397
В Била макар и да е на 500м. от нас  Peace
Фантастико ни е пред блока, но там влизам само ако се наложи за нещо спешно, 2-ма човека опашка чакам 10 - 20мин. имам чувството, че ги избират с конкурс за бавнота  Tired

# 47
  • Мнения: 3 622
Ами кварталния ми магазин през който минавам всяка вечер е Мамбо  Peace

# 48
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пазарувам в магазина под блока. Хем ми е най-удобно, хем стимулирам дребния бизнес.

# 49
В Кауфланд ,Пикадили или Фантастико.В Метро ходим рядко,когато трябва и за офиса да се пазарува.Ходих там преди месец,а сега ми казаха , че със старите карти вече не можело да се пазарува и на място били правили нови.Да знаете нещо по въпроса? В сайта им не пише такова нещо newsm78
Може да се пазарува до края на годината, после блокират старите карти, за да я обновят искат док на фирмата:актуално състояние, булстат, съд решение и управител Simple Smile или пълномощно (нот. заверено) от него
  това за Метро сериозно ли?ако сега си подновя картата ще мога ли да пазарувам 2008 там?

# 50
  • Мнения: 13 512
Може да се пазарува до края на годината, после блокират старите карти, за да я обновят искат док на фирмата:актуално състояние, булстат, съд решение и управител Simple Smile или пълномощно (нот. заверено) от него
Няма такова нещо. Нищо не са ми искали,освен личната карта, с която удостоверих, че аз съм Управител на фирмата и дадох имената на 4 служители, на които да се издадат карти. На тях също ще им искат само лични карти.
Не обърквайте хоррата.

# 51
  • Мнения: 133
Това ми отговориха на въпроса какви док трябва да се носят за подновяване, ако е само лична карта супер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт