Красавици, които не харесваме

  • 21 167
  • 546
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 281
Моля,тези които казват,че не харесват Елизабет Хърли и Мишел Пфайфър да пуснат техни снимки!
Ще им бъда много благодарна ако ми дадат възможност да се нагледам на тяхната красота!
Може пък и след това да пусна тема ''Грозотиите които харесваме!'' Mr. Green

Мога да пусна своя снимка в "Грозотиите, които харесваме" -  не е тайна, че съм Кейт Мос.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 08:28 от Мария Лу

# 541
  • Мнения: 1 312
Grinning Май, май... Най-нехаресваните жени са тези, които са най-харесвани от мъжете. Дали това не е просто съвпадение, или има и мъничко женска завист Wink. Сигурна съм почти на 80 процента, че на всеки в списъка на нехаресвани жени има поне една,  по която мъжете или приятелите ви доста се заглеждат!!! Нищо лошо не искам да кажа де, то си е женска черта и на мен ми се случва.

 WinkБаш си е така.

# 542
  • Мнения: 24 467
Ами, просто "По вкус и цвет..."- аз лично съм посочила по темата само една персона, обаче това не значи, че я намирам за грозна, просто не я считам за красавица и толкова. Ами естествено, че ще се намери друг, за когото тя пък изглежда красива, независимо дали става въпрос за мъж или жена- оценяващи.

# 543
  • София
  • Мнения: 492

Grinning Май, май... Най-нехаресваните жени са тези, които са най-харесвани от мъжете. Дали това не е просто съвпадение, или има и мъничко женска завист Wink. Сигурна съм почти на 80 процента, че на всеки в списъка на нехаресвани жени има поне една,  по която мъжете или приятелите ви доста се заглеждат!!! Нищо лошо не искам да кажа де, то си е женска черта и на мен ми се случва.
Не мисля така! Което си е хубаво си е хубаво.... признавам си, но нещо което не ми хресва, ако ще цял свят да въздиша по него - значи не ми харесва....въпрос на вкус  Naughty

 

# 544
  • София
  • Мнения: 492
Grinning Май, май... Най-нехаресваните жени са тези, които са най-харесвани от мъжете. Дали това не е просто съвпадение, или има и мъничко женска завист Wink. Сигурна съм почти на 80 процента, че на всеки в списъка на нехаресвани жени има поне една,  по която мъжете или приятелите ви доста се заглеждат!!! Нищо лошо не искам да кажа де, то си е женска черта и на мен ми се случва.
Не мисля така! Което си е хубаво си е хубаво.... признавам си, но нещо което не ми хресва, ако ще цял свят да въздиша по него - значи не ми харесва....въпрос на вкус  Naughty

 

# 545
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Айде моля ви, сега ще излезе че мъжът ми харесва Цеци Красимирова  SickНееее  NaughtyНо пък и двамата харесваме Анджелина Джоли и не мога да си изкривя душата и да я заклеймя като грозна  Blush

# 546
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Айде моля ви, сега ще излезе че мъжът ми харесва Цеци Красимирова  SickНееее  NaughtyНо пък и двамата харесваме Анджелина Джоли и не мога да си изкривя душата и да я заклеймя като грозна  Blush

Да напомня , че темата е "Красавици, които не харесваме" , което няма нищо общо с това дали са грозни или не  Hug

Общи условия

Активация на акаунт