Имам ли акъл, за да тежа 53 кила?

  • 15 967
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 400
За мен е нормално жена висока 160-161см да се движи между 42-44кг. Съответно 174-да е максимум 56.
И за мен, ако е с кухи кости.
Ъъъъ...таковааа...черепа кост ли е? newsm78

# 61
  • Мнения: 14 654
Кост е  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 516
Комплексирана дебела професорка е точно толкова зле, колкото  анорексична манекенка, с "любим" автор КУелю. Зависи от ситуацията, в която ги поставиш.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 22:23 от Ужасония Флорман

# 63
  • Мнения: 306
konche,нещо май те е накарало да се разрипаш!Иди пийни една бира в "Улицата"!Там ще се успокоиш! Grinning

# 64
  • Мнения: 2 759
                    Акъл и без тва нямам, но и да имах - нямаше да го ползвам, да не стане на мускул, и да ми тежи  Crossing Arms...
                    Искам само да мога като вляза в магазин, всички модели да имат моя номер.

# 65
  • Мнения: 1 111
 Определено е по-приятно когато ти правят комплимент, че изглеждаш добре, а това няма да е толкова често, ако си 100 кг.А комлиментите винаги те правят някак по-щастлив.А акълът ни трябва най-вече за да ни води към щастието.Така че, погледното по най-елементарен начин, това е.

# 66
  • Мнения: 4 965
...Съответно 174-да е максимум 56. Но, аз съм с промит мозък от дете. Mr. Green

Според зависи.
Аз вече писах, че на 174 см - с 53 кг. ми стържеха костите /буквално се чуваше звукът/.
Нормално за мен лично е 58 кг. - с тези кг. изглеждах фантастично.
Над 60 кг. изглеждам "с добре загладен косъм".
В момента съм 63 кг., но по улиците събирам доста мъжки погледи /при това, не се обличам предизвикателно/. Няма случай да изляза и да не ми се лепне някой "ухажор". Значи тези кг. ми отиват - нищо, че аз не си ги харесвам и периодично се лишавам от разни вкусотии.
Изводът е, че нямам акъл, щом не осъзнавам, че в тези 5 кг. може и да ми е чарът. Освен ако точно в тях не ми е акъла /лелеее, 5 кг. акъл - това включва ли обаче и мозъка или той тежи отделно  newsm78/.

# 67
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 545
azaf да ти кажа честно мисля че си супер 174-63 това си е идеалното тегло според доста специалисти и мечтано от мнооого жени.

# 68
  • Мнения: 4 965
azaf да ти кажа честно мисля че си супер 174-63 това си е идеалното тегло според доста специалисти и мечтано от мнооого жени.

Благодаря.
Но наистина е и въпрос на структура, а и може 3 жени на един и същи ръст и килограми да носят 3 различни номера дрехи, а това май е далеч по-определящо.
 Sunglasses

# 69
  • Мнения: 6 993
azaf да ти кажа честно мисля че си супер 174-63 това си е идеалното тегло според доста специалисти и мечтано от мнооого жени.
Оф, 2 см и 2 кг над идеалното тегло съм, какво да си отрежа Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 965
azaf да ти кажа честно мисля че си супер 174-63 това си е идеалното тегло според доста специалисти и мечтано от мнооого жени.
Оф, 2 см и 2 кг над идеалното тегло съм, какво да си отрежа Mr. Green

 Crazy
Разбира се, че от главата.
Ако случайно има някакви наченки на акъл там - трябва да се елиминира овреме.
  bouquet

# 71
  • Мнения: 70
Чесно казано по въпроса за теглото не мисля често, не се меря също редовно.
От 4 години насам не съм мръднала. Лятото съм 53, зимата - 55.
Висока съм 170.

Личното ми мнение е, че човек не трябва да се съсредоточава в килограмите си прекалено.
Важна е любовата към себе си.  Sunglasses





И аз съм така само че 172 и лятото съм 53 а зимата 54, но все си мисля че може да  стопя 2-3 килца Peace

# 72
  • Мнения: 1 072
Правя всичко възможно да се поддържам в едно и също тегло. Нито кг повече или по-малко.
И не, че нямам акъл, а от стиснатост. Накупила съм си едни впити дрешки. Като напълнея, все едно пари на вятъра съм хвърлила.......


 

# 73
  • Мнения: 6 993
azaf да ти кажа честно мисля че си супер 174-63 това си е идеалното тегло според доста специалисти и мечтано от мнооого жени.
Оф, 2 см и 2 кг над идеалното тегло съм, какво да си отрежа Mr. Green

 Crazy
Разбира се, че от главата.
Ако случайно има някакви наченки на акъл там - трябва да се елиминира овреме.
  bouquet
Няма, няма такива наченки  Laughing

# 74
  • Мнения: 750
Не бъдете стиснати! Нека дружно елиминираме тежестта нагоре от раменния пояс! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт