Имам ли акъл, за да тежа 53 кила?

  • 16 101
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 841
Тази тема започва да ме плаши.Звучи анорексично.Може да травмира доста хора,които са повече от 42-53 кг. newsm78

Ахъм - само ЗВУЧИ анорексично. Говорят си хората, няма лошо. Като поразгледаш снимките от купоните и виждаш, че всичките тези писания са просто в сферата на добрите пожелания  Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 2 032
BirdsFlu, анорексията не е заболяване на мнозинството. Но съм забелязала поне няколко потребителки да демонстрират поведение, за което по сайтовете на анорексичките се дават "точки". Не съм специалист, просто имам близки и познати, които са анорексички. Възстановяващи се, надявам се.

Не виждам защо са нужни хапливите подмятания за който си видяла по срещите. Ако една жена е 55 кила, но посточнно се мъчи и терзае, искайки да е 45, и това е превзело живота й: да не би да е голям келепир. Изгубен живот за глупости.

# 92
  • Мнения: 4 841
BirdsFlu, анорексията не е заболяване на мнозинството. Но съм забелязала поне няколко потребителки да демонстрират поведение, за което по сайтовете на анорексичките се дават "точки". Не съм специалист, просто имам близки и познати, които са анорексички. Възстановяващи се, надявам се.

Не виждам защо са нужни хапливите подмятания за който си видяла по срещите. Ако една жена е 55 кила, но посточнно се мъчи и терзае, искайки да е 45, и това е превзело живота й: да не би да е голям келепир. Изгубен живот за глупости.

Просто се шегувам (май неуспешно  Blush ).
Запозната съм с хранителните смущения повече, отколкото би ми се искало. Лекувала съм се от такова - но и досега, когато съм под силен стрес, се появява пак и пак.... Всичко е в главата, спор няма.

# 93
  • Мнения: 1 896
Поздрав за всички, на които не им пука, че се различават от някакъв натрапен отвън стандарт за красота.
Това е списанието на Body Shop от кампанията им за себеуважение.
В памет на Анита Родик, която почина тази година.

# 94
  • Мнения: 274
Винаги се сещам за онзи филм с Кевин Клайн, пусто забравих му името.....където той малко преди сватбата си установи, че е гей. Но това не е по темата. Та неговата годеница се беше мъчила месеци наред, за да отслабне....а после се оказа, че момчето, което е влюбено в нея, я е харесвало пълничка. А неговото гадже беше една супер кльощава манекенка, която на телефон със шайба се мъчеше да набира, натискайки дупките на шайбата. Така...сори за дългия пост, ама това са си мои разсъждения и асоциации. Хич няма да докладвам колко тежа и колко съм висока. Не се побирам в ония таблици за идеално тегло, тинтири-минтири. Кой, по дяволите, преценява кое е идеално?! Ако някога стана 53 кила на ръст 173 - начи ня'ам капка акъл и моля, застреляйте ме!

# 95
  • Мнения: 23 402
Тъпо е това със сантиметрите и килата. Все пак става въпрос и за телосложение, и за костна структура.
За мен са важни сантиметрите, по-точно, дали влизам в любимите си дрехи или не. Голям праз, че килограмите ми са мечта за някой друг, когато АЗ не се чувствам добре с тях.  Whistling

ПП А красотата е нещо съвсем, съвсем относително. Най-големите прелъстителки, които познавам, са все с някакви недостатъци. Някои са грозни, други - пълни. Което не им пречи мъжете да точат лиги след тях. Чар, баце, чар! Чар и сексапил.  Wink Laughing
Peace

# 96
  • Мнения: X
Много се извинявам, ама тия кила, дето някои са си турнали хич не ми отговарят на действителността.
Била съм 45кг., висока съм 152см. Такова нещо, като 45кг.  над 1.70, та дори 47, 48 живо няма.
Ако е живо, то е ужасно грозно.
Айде моля ви се слезте на земята. Или не сте толкова килограми или сантиметрите ви са по-малко.
Говоря за някои очеизвадни писания.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 11:06 от Анонимен

# 97
  • Мнения: 4 965
...Просто се шегувам (май неуспешно  Blush ).
Запозната съм с хранителните смущения повече, отколкото би ми се искало. Лекувала съм се от такова - но и досега, когато съм под силен стрес, се появява пак и пак.... Всичко е в главата, спор няма.


Е, аз също имах/м подобно заболяване.
Шегата наистина ти беше пресолена. Peace

Поздрав за всички, на които не им пука, че се различават от някакъв натрапен отвън стандарт за красота.
...
  bouquet

# 98
  • Мнения: 4 668
Много се извинявам, ама тия кила, дето някои са си турнали хич не ми отговарят на действителността.
Била съм 45кг., висока съм 152см. Такова нещо, като 45кг.  на 1.70, та дори 47, 48 живо няма.
Ако е живо, то е ужасно грозно.
Айде моля ви се слезте на земята. Или не сте толкова килограми или сантиметрите ви са по-малко.
Говоря за някои очеизвадни писания.

Да ! Съгласна съм с това ...
Аз съм 44 кг. и съм 162 см. Такава съм си ! И не пазя диети ! Ям пържоли ,  пици и шоколади ... уиски пия  Laughing и си стоя толкова кг.
Каква е целта на темата ? По пълните да се успокоят , че щом някоя е слаба , нещо не е в ред ли ?

# 99
  • Мнения: 4 303
Да ! Съгласна съм с това ...
Аз съм 44 кг. и съм 162 см. Такава съм си ! И не пазя диети ! Ям пържоли ,  пици и шоколади ... уиски пия  Laughing и си стоя толкова кг.
Каква е целта на темата ? По пълните да се успокоят , че щом някоя е слаба , нещо не е в ред ли ?
И аз съм така. Същите килограми, същите сантиметри. Днес ми стана любопитно и се претеглих, не го бях правила няколко месеца. Качила съм едно кило и съм много доволна.  Simple Smile Както казах в другата тема, структурата ми е такава, не пазя диети, ям всичко и не смятам да се чувствам виновна за това, че съм слаба. Нито пък ще изпадна в депресия ако кача пет килограма. Харесвам се, чувствам се добре в кожата си и въобще не ми дреме. Не измервам красотата в килограми, нито пък ще тръгна да раздавам оценки, кой бил слаб и кой дебел.

# 100
  • Мнения: 1 733
Струва ми се, че смисълът на темата е далеч от съотношението килограми - сантиметри. За това си има специална темичка в "Красива мама". По-скоро целта е да поговорим за това трябва ли да правим компромиси със себе си, за да се харесаме на някого, трябва ли да сме задължително в общия кюп или ще успеем да запазим индивидуалността си въпреки или в съзвучие с обществените норми за естетично и красиво. Тъй че отговори като "Аз съм 44 кг и съм 162 см" май е по-добре да стоят в съседния подфорум.

# 101
  • Мнения: 4 668
Тъй че отговори като "Аз съм 44 кг и съм 162 см" май е по-добре да стоят в съседния подфорум.

Темата е с такова заглавие , че провокира човек да отговори не много възпитано ...
Излиза , че щом си слаб не си нормален нещо ... Не желая да влизам в конфликти , дадох моите мерки , като пример , че има хора , които изглеждат добре и без да пазят диети и да са анорексички  Confused Колкото и на някой да не им се иска да го приемат !



# 102
  • Мнения: 14 654
По-скоро целта е да поговорим за това трябва ли да правим компромиси със себе си, за да се харесаме на някого, трябва ли да сме задължително в общия кюп ...
За да се харесваме на някого, първо трябва да се харесваме на себе си. Ако се възприемаш добре и харесваш фигурата си, значи няма какво да се ядосваш на по-слабите.
Тези, които пазят зверските диети само и само да отслабнат с още 100 гр. са със сериозно заболяване, но има хора "категория перо", които са си слаби като Pipinka. Аз познавам 2 такива жени- не изглеждат кльощави, а просто слаби и си стоят такива, въпреки че не спазват никакви диети- късметлийки. Но също така, ако аз стана 44 кг, ще означава че съм тежко болна, просто съм тежка, макар че не съм дебела, нито дори закръглена. Точно 53 кг на височина между 160 и 165 см (не знам точно колко съм)

# 103
  • Мнения: 1 733
Тъй че отговори като "Аз съм 44 кг и съм 162 см" май е по-добре да стоят в съседния подфорум.

Темата е с такова заглавие , че провокира човек да отговори не много възпитано ...
Излиза , че щом си слаб не си нормален нещо ... Не желая да влизам в конфликти , дадох моите мерки , като пример , че има хора , които изглеждат добре и без да пазят диети и да са анорексички  Confused Колкото и на някой да не им се иска да го приемат !




Знаеш ли, аз го приемам. И аз изглеждам като анорексичка, без да съм такава. Просто казах, че това тук не е точният подфорум и трябва да прочетем малко между редовете Simple Smile

# 104
  • Мнения: 4 303
Не, Даниеле, не трябва да сме в общия кюп, за да се харесаме на някой. Но извини ме, това важи и за двете страни, не мислиш ли? Аз не харесвам крайностите, но кой ги определя и защо? Това ми е интересно. Мога да чета между редовете и прочетох това, което трябваше, бъди сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт