Дарихте ли левче?

  • 3 738
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 249
С всичките телефони с които разполагам

# 61
  • Мнения: 961
Разбира се.

# 62
  • Мнения: 206
Дарих с всички телефони които ми бяха под ръка и смятам още веднъж да го направя Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 2 968
Не съм още.  Embarassed Но ще го направя, разбира се.  Peace

И аз така Simple Smile Задължително Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 64
  • Мнения: 770
Пуснах и от двата телефона и смятам до края на месеца да убедя и други хора да го направят!!!

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 5 738
Дарих с всички телефони които ми бяха под ръка и смятам още веднъж да го направя Grinning
bowuu Peace

# 67
# 68
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз не дарявам левчета със смс, защото съвсем не съм сигурна, че тези левчета ще отидат за дечицата.Близо до там където живея има дом за сираци и социално слаби дечица.Дарявам там - директно хранителни продукти,играчки,дрешки!Сигурна съм, че нещата за децата, отиват точно при тях, защото им ги давам лично!Не мога да кажа, че е много често, но всеки път когато имаме възможност вкъщи отделяме и по нещо за дечицата без родители.
Жалко, че само по празниците,много хора се сещат за българските дечица.А трябва да е през цялата година...
Весели празници на всички  bouquet

# 69
  • Мнения: 125
 Разбира се! Дарявам много повече от левче всяка година Peace

# 70
  • Мнения: 4 621
Да, разбира се Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 7 071
Изпратих няколко SMS. Вчера като зареждах колата на Лукойл ми предложиха да закупя стикер на кампанията - пак е левче и може да си го залепиш на колата, поне не плащаш ДДС на държавата, защото мен това ме дразни страшно, би трябвало набирането на средства с тази цел да е освободено от ДДС.

# 72
  • Мнения: 85
Дарих много пъти по левче - ще видим сметката за телефона в началото на януари  Peace
Хубавото е че и приятелката ми и тя така

# 73
  • Мнения: 85
Аз не дарявам левчета със смс, защото съвсем не съм сигурна, че тези левчета ще отидат за дечицата.Близо до там където живея има дом за сираци и социално слаби дечица.Дарявам там - директно хранителни продукти,играчки,дрешки!Сигурна съм, че нещата за децата, отиват точно при тях, защото им ги давам лично!Не мога да кажа, че е много често, но всеки път когато имаме възможност вкъщи отделяме и по нещо за дечицата без родители.
Жалко, че само по празниците,много хора се сещат за българските дечица.А трябва да е през цялата година...
Весели празници на всички  bouquet
Малко поназнайвам по темата за директното дарителство. Резултата е , че Софийските и около Софийските домове са станали перфидни просяци- баровци и все не им стига , а за тия от далечната провинция няма даже и за хляб. Ако дарявате така - просто не на тия мародери в София. Там сега ще се изсипят реките на изобилието, всякакви президенти, Емел Етеми и прочие.......

# 74
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
Сега разбирам, че е тръгнала кампанията
Всяка година пускаме смс и винаги повече от един!

Миналата година пуснах толкова смс-и колкото хора бяме у нас
един от мен
един от мъжа ми
един от александър
един от бебето в корема ми
и един от майка ми, че ми беше на гости

а майка се разплака от умиление ...

И тази година ще напускам - нека се съберем цялото семейство, че през деня съм сама с бебето - искам Александър да става свидетел на тези неща и да се възпитава в такъв дух  Peace

Общи условия

Активация на акаунт