2 500% повече обем или как ни "работят" рекламите

  • 4 277
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 494
и мен ме работеха преди, но мъжа ми ми подейства много отрезвяващо. той въобще не кълве на реклами и промоции. и постепенно и аз спрях да им се връзвам.

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не се поддавам на реклами. И на промоции също /което си е пак същото, де/. Не ми се е случвало в голям магазин да ме спрат консултанти и да ме насочват към определен продукт. Явно виждат, че ще ударят на камък. Много крива нива съм в това отношение Mr. Green

# 47
  • Мнения: 14
. влияят ми, да. Като видя Джонито ме избива на дела велики.

# 48
  • Мнения: 1 111
  Aз само да ви кажа, че промоциите са също реклама, за популяризиране на продукта.И няма никаква измама към купувача.
  А рекламите влияят естествено, не мога да ви опиша за интереса към 3 в 1 на Гарние по времето когато се излъчваше рекламата, а продуктът беше на пазара вече повече от година.Така е с всички рекламирани продукти.Представителите на някои фирми ни предупреждават предварително кога на кой продукт ще тръгва реклама, защото интересът към него се увеличава в пъти. Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 5 766
Най-любима ми е водата с повече кислород  hahaha има и нова - с фибри  ooooh!
Обичам и да видя на някоя витрина надпис "- еди-колко-си % намаление" защо е този минус? newsm78

# 50
  • Мнения: 3 405
На мен особено ми влияе една реклама на Райфайзенбанк. С кредитните инспектори, дето клатят глави. Влияе ми на въображението. "Даваме кредит до 30 хил. без поръчител". Клатуш-клатуш на глави, което на български значи "не, не даваме, не даваме ..."

наистина не дават, до 20 хил. отпускат без поръчител

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много рядко се ловя на реклами, по-скоро на промоции.
Обаче е факт, че най-вървежни са стоките, на които в момента им тече рекламата(изпитано). Спре ли рекламата и стоката застоява, тогава идва ред на промоцията.

Тук в Ямбол си имаме мляко с 0,03% масленост. Искали са да кажат 3%, но нещо не се е получило. И писма им писах и лично на производителя казах, но не, не ми вярват, че 0,03г мазни на 100г продукт са точно 0,03%, а те си мислят, че е 3%.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз пък искам да разбера за "насочващите съставки" в 'нам си кой шампоан, за да не ти е разхвърляна косата. Много ми е любопитно...

# 53
Много ясно Wink насочват те към магазина Wink

# 54
  • Мнения: 2 070
Не се сещам да ми влияят тв рекламите. Виж промоция две кила банани за левче ми влияе. Или други плодове, но хубави. Но пък шоколади два за левче не мога да си купя, защото са гаднички в повечето случаи.. Според зависи. мисля, че съм желязна в сравнение с 95% от хората.

# 55
  • Мнения: 545
оня, дето не може едно кафе с мляко да свари?

еди

     Доне, конкретно за спирала ти препоръчвам Мастърпийс-а на Манхатън Blush, реклама не съм й гледала, но е изпробвано. И мен много ясно ме блазнят разни промоции, намаления, ликвидации и пр., специално обаче на реклами на спирали как да се доверя като си личи, че мацките са с изкуствени мигли Tired
   Няма да си простя обаче как ме "изработи" плешивия чичо с обецата, който ми продаде два кухненски робота "Vital center" Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 648
оня, дето не може едно кафе с мляко да свари?
еди

 Embarassed

# 57
  • Мнения: 3 447
Аз пък искам да разбера за "насочващите съставки" в 'нам си кой шампоан
Всъщност, това е чудесна реклама за презервативи - новият Дюрекс с насочващи съставки  Whistling

# 58
  • Мнения: 3 405
Надеждице, истина ли говориш? И как са роботите?

# 59
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А Капитал седмичен ли е или ежедневен вестник? И колко струва? Дали утре ще има да си купя един да го видя този каталог?

Общи условия

Активация на акаунт